Jump to content

Odzyskanie strony z webarchive czy jest mozliwe?

Recommended Posts

Teraz, wronek napisał:

ale może da sie calosc?

CO masz na mysli Pisząc całość ? Jeśli KOD HTML to patrz w źródle strony podglądu w WA.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
[Pomoc] dla 5-letniej Ani Serkowskiej - ulżyj jej w cierpieniu!

• 1 year later...
W dniu 18.01.2020 o 12:07, s_matysik napisał:

@wronek Są nawet online softy pobierające całe działające strony z archive, poszukaj.

Możesz podać softy, bo nic sensownego nie znalazłem oprócz waybackdownloader.com/pricing - czy ktoś z tego korzystał? Maxpan podesłał stronę RU, ale przez cyrlicę nie przejdę nawet z translatorem

Pomysłowy, ściągnąłem stronę za pomocą archivarix.com

Po wgraniu na FTP wygląda jakby brakowało CSS i JS. Migrowałeś to poprzez Wordpress, korzystałeś z ich minni CMS czy samodzielnie instalowałeś na FTP?

Strona nie jest bardzo rozbudowana, a przez dodatki / wtyczki oryginalnie zainstalowane to tylko nabije się wiele godzin na odzyskiwanie /dopasowanie etc. Być może są jakieś szybkie sposoby wyciągania .CSS .JS i innych plików... wg mnie najlepiej postawić na szybko stronę i uzupełnić ją poprzednią treścią. Wyjdzie szybciej wg mnie i pewniejsze, że będzie strona uzbrojona w aktualne dodatki.

- instalacje budowlane - serwis o instalacjach budowlanych

- engineering design london - projekty HVAC UK

W dniu 26.01.2021 o 14:59, Mazzur napisał:

Migrowałeś to poprzez Wordpress, korzystałeś z ich minni CMS czy samodzielnie instalowałeś na FTP?

Sorry że dopiero teraz odpisuję, nie zauważyłem wcześniej.

Ja potrzebowałem tylko odzyskać wszystkie teksty i grafiki, bo strona i tak była stawiana nowa, dlatego nie odpowiem Ci niestety, ale z tego co pamiętam tam jest mnóstwo różnych opcji przy pobieraniu strony, spróbuj się pobawić tymi opcjami.

Pozdrawiam :)