Jump to content

Recommended Posts

Pamiętam, że dawno temu był tu temat odnośnie zarządzania projektami SEO. Nawet go odgrzebałem, ale ku mojemu zdziwieniu nie znalazłem tam narzędzia, o którym bym chciał Wam napisać.

 

https://lesiu.click/clickup (ref)

 

Długo szukałem czegoś takiego. Sprawdzałem różne narzędzia, w tym Trello, Ora, Plutio, Freedcamp. Te 3 ostatnie były na AppSumo jako LTD. Jednak nie podeszły mi z różnych względów i ostatnio sprawdziłem ClickUp, który posiada większość funkcji, które są mi przydatne w pracy, nie tylko SEO.

 

Po pierwsze ma bardzo przyjemny interfejs, dojrzałe i dobrze działające aplikacje - apka na Androida, aplikacja windowsowa, wiem też, że apka na iOS śmiga poprawnie. Wiem, że to detal, ale tryb ciemny jest, co mi się podoba. Bardzo ważne jest to, że ma edytor kodu, a w zasadzie wbudowany edytor kodu w normalny rich text editor z podświetlaną składnią. Można w nim wybrać z listy język do podświetlania składni. Jeśli ktoś koduje to doceni. Do tego dochodzi kilka rodzajów list. Mi akurat kanban nie bardzo pasuje, dlatego Trello do mnie nie przemawia. Tutaj można sobie przełączać widoki, więc jeden pracownik może pracować na kanban, inny na normalnej liście, a jeszcze inny wybierze gantt'a. Są predefiniowane listy/foldery zadań. Inne kolumny i statusy wykorzysta copywriter, a inne SEOwiec. Tutaj można z nich skorzystać, ale można też tworzyć swoje własne. Generalnie narzędzie jest bardzo elastyczne. Dodam do tego zadania w ramach konkretnego zadania, powiązania zadań, checklisty w zadaniach itp. Naprawdę jest tego dużo.

 

Jest bardzo fajny podział na workspace'e oraz space'e. Czyli można sobie zrobić osobno workspace'e prywatny i firmowy, żeby wszystko się nie mieszało. I wtedy można się przełączać między nimi. Coś znakomitego.

 

Żeby nie było tak słodko - nie ma na ten moment interfejsu w języku polskim, choć statusy i kolumny można po polsku definiować, gdyż czcionki są OK. Są w trakcie wprowadzania kolejnych języków, ale na chwilę polskiego nie ma. Mi to nie przeszkadza, ale pewnie niektórym może.

 

I jeszcze jedno - po odkryciu tego narzędzia rezygnujemy z Trello i przenosimy się na ClickUp, które uważam, że jest milion razy lepsze. I bardzo tanie. Dla freelancerów może wystarczyć pakiet darmowy, zaś dla osób pracujących w zespołach przyda się pakiet unlimited, który kosztuje około 19 PLN na miesiąc. I niebawem black friday, więc na bank będzie jakieś promo.

 

Edited by Lesiu
 • Like 3
Link to post
Share on other sites

@Lesiu 

21 godzin temu, Lesiu napisał:

Żeby nie było tak słodko - nie ma na ten moment interfejsu w języku polskim,

 

sprawdź taagy.com - polskie narzędzie do zarządzania zadaniami.  Spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Przed chwilą, Karol Zimmer napisał:

@Lesiu 

 

sprawdź taagy.com - polskie narzędzie do zarządzania zadaniami.  Spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

 

taagly.com

Link to post
Share on other sites

Z okazji Święta Dziękczynienia ClickUp uruchomiło promocję na pakiet UNLIMITED oraz BUSINESS.

 

Dla pakietu UNLIMITED kupon rabatowy TURKEY20 o wartości 20%.

Dla pakietu BUSINESS kupon rabatowy THANKS23 o wartości 23%.

 

PS. Post pod postem, gdyż nie mogłem już edytować ostatniego posta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By jehowy
   Witajcie
   Ostatnio trafiłem na www.colibritool.com ( z refem ), opcji dosyć sporo, panel też znośny, pokazuje od razu troche backlinków z ahrefsa i mozna sobie eksportowąc , do tego sledzenie konkurencji itp, jedyny minus dosyć wysokie ceny bo za 10 fraz 45 zł miesięcznie . Ktoś korzysta moze z tego narzedzia dluzej?
   Ps. Nie znalazłem na PiO tematu nt tego narzedziawiec zalozylem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy