Jump to content

Spadek w wynikach po 24h.


Recommended Posts

Witajcie, mam szybkie pytanie. Staram się pozycjonować organicznie swój serwis o charakterze gamingowym. Domena jest nowa, teksty są pisane w ramach możliwości regularnie (codziennie jeden lub dwa). Treść artykułów jest niepowtarzalna, nic nie jest kopiowane, wszystko piszę swoimi słowami, staram się dostarczać bogate treści w artykułach. Witryna wisi na WP, szablon jest duży i zasobożerny ale w ramach możliwości optymalizuję go, używam wtyczki YOAST SEO.

 

Wczoraj napisałem artykuł "na czasie" na nieco ponad 300 słów. Dostosowałem go pod SEO ale w taki naturalny sposób, ustaliłem sobie słowo kluczowe składające się z 3 wyrazów. Wysłałem do kolejki indeksowania, zaindeksowany błyskawicznie. Przez pewien czas artykuł był w top 5 wyników i robił ruch, później spadł do top 7 ale utrzymywał się do końca dnia. Dziś patrzę a tam na trzeciej stronie wyników... 

 

Sprawdziałem czy konkurencja nie napisała podobnego artykułu i okazuje się, że niewiele serwisów o tym wspomniało. Dziś wyprzedziły mnie linki o podobnej tematyce ale niezwiązane z tym konkretnym tematem "na czasie". Czy ktoś jest w stanie powiedzieć co się mogło stać?

Edited by yeahgone

oobanner468_2.png

Lubisz E-sport? EsportLife to miejsce dla Ciebie.

Link to post
Share on other sites

Tak. Weszło i wyszło. Normalne zachowanie. Nie ma gwarancji, że bedzie wysoko.

 

Linkowanie wewnetrzne do wpisu trzeba zrobić, social media ogarnąc, linki zewnętrzne. Samo to nawet ze schodów sie nei spada.

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na Zgred.pl ; test linka ze stopki o audytach seo stron www - zobaczymy co wyjdzie.

 

 

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za odpowiedź. Jeśli chodzi o ten konkretny wpis, podlinkowałem wewnątrz niego do innego podobnego wpisu, link do zewnętrznego źródła również był. Social media jest aczkolwiek dopiero raczkuje jak to w przypadku świeżych fanpage. Jest szansa, że kilka takich wpisów bazując na jakościowej treści może się utrzymać wysoko i konkurować z dużymi serwisami, które mają już renomę?

oobanner468_2.png

Lubisz E-sport? EsportLife to miejsce dla Ciebie.

Link to post
Share on other sites
Dnia 21.08.2019 o 17:52, zgred napisał:

Linkowanie wewnetrzne do wpisu trzeba zrobić, social media ogarnąc, linki zewnętrzne. Samo to nawet ze schodów sie nei spada.

@zgred jak linkowanie wewnętrzne do wpisu? czyli mamy artykuł i go podlinkować gdzieś muszę na konkretną frazę, czy w artykule jakiś link wkleić ? i jakie linki zewnętrzne ?

Link to post
Share on other sites

@pdg12345

https://pl.wikipedia.org/wiki/Linkowanie

 

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy