Jump to content
Konrad2019

Własny szablon i forum BB

Recommended Posts

:) no to własnie napisałem,ze nie wiem jak wytłumaczyć. Przyznałem sie do słabości i dalej jest jazda. Napisałem wyraznie, ze jestem poczatkujący.

Czy, kiedy ktos zbiza sie pierwszy raz do samochodu i pyta co to jest, pokazując na sprzegło, to czy powinien byc zrugany??

Ech te fora pomocowe.

Niestety widac tu towarzystwo wzajemnej adroacji. Szkoda.

@Konrad2019 ale to nie tak jest dokładnie, kontynuując Twój przykład. jak osoba pójdzie na forum samochodowe i się spyta co to jest za wihajster. bez opisu czy zdjęcia to będzie tak samo.

podaj linka napisz opisowo co chcesz osiągnąć, jakieś zdjęcie czy coś.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

:) ok juz zostawmy to, bo sie przedszkole zrobi.

Narazie robie inne tematy, ale potem wróce do tego, jesli gdzies rozwiązania nie znajde.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By hostinguj.pl
      Witajcie,
      Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na hosting i domeny od Hostinguj.pl

Hosting:
      Stała niska cena zakupu i przedłużenia Wygodne okresy rozliczeniowe: 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy, rok, dwa lata, trzy lata Najtańszy plan hostingowy: 0,99PLN/msc Dostępne plany hostingowe z brakiem limitu transferu Pojemności kont od 1GB do 100GB Brak limitu podpiętych domen na wszystkich kontach HTTP/2 Let’s Encrypt cPanel Autoinstalator 480+ aplikacji  Darmowa subdomena w domenie freeko.pl Obsługa Node.js PHP (5.6-7.3) Serwery zlokalizowane w Warszawie (ovh) 14 dniowy bezpłatny okres próbny System partnerski (40% udziału od zamówień na hosting)
      Więcej o hostingu  
      Plany hostingowe:
      LITE 1GB - 0,99PLN/msc STANDARD 5GB - 2,99PLN/msc BUSINESS 15GB - 7,49PLN/msc PREMIUM 35GB - 17,49PLN/msc PRO 100GB - 49,99PLN/msc  
      Domeny:
      Dostępne 465 różnych rozszerzeń Szybka i automatyczna rejestracja/transfer/odnowienie  Rejestracja/transfer/odnowienie domen w atrakcyjnych cenach Promocje na rejestracje domen .online i .site - 0.05PLN
      Więcej o domenach  
      Płatności:
      Dotpay Przelew bankowy Paysafecard PayPal  
      Dane firmy:
      Hostinguj Maksymilian Kuta NIP: 8133618743 REGON: 380594806 Kontakt  
      Podane ceny powyżej są cenami netto, do których należy doliczyć 23%VAT

Zapraszamy!
    • By sleo
      Drodzy forumowicze,

Mam do zaoferowania pracę nad pozycjonowaniem prostej strony hotelu (ok. 5 podstron).

Dodatkowo szukam webmastera który złorzyłby ww. stronę na podstawie pliku *psd. W standardzie HTML, CSS , SEO + ew. CMS. 

Zlecenie przewiduje również pracę nad podstawową promocją strony, min.: FB, Istagram; jak i administracją: Booking.com

Projekt ma charakter freelancerski, tj. szukamy wolnego strzelca. Standardy i stawki korporacyjne nie wchodzą w grę.

Reprezentuję firmę Bethlehem Cellar Pty. Ltd. z Południowej Afryki.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mailowy, wraz z załączeniem doń CV. Proszę przesyłać konkretne zapytania, wraz z oszacowaniem wstępnego kosztorysu za pracę nad ww. zakresami projektu.

Pozdrowienia,

Sławomir Michał Bobola
      E-mail: slawomir@bobola.net.pl
      tel. +48 786 972 961
      http://slawomir.bobola.net.pl/info/

• By Damieen
      Od kilku miesięcy nie potrafię zlokalizować problemu z wyświetlaniem złej czcionki mojej strony na urzadzeniach apple i przegladarce safari. 
      Po wejsci na stronę lub podstronę uzywajac przegladarki Safari treśc artykułów i newsów na stronie jma zmienioną czcionkę. Przeglądarka przypisuje całej stronię czcionkę która jest użyta na stronie tylko i wyłącznie w nagłówkach (mowa o font walkway), tresc strony jest domyślną czcionką tahomą. Oczywiście na innych przegldarkach działa wszystko ok.

Jakieś pomysły w czym może tkwić problem i jak go rozwiązać?
      Dotyczy to strony: http://www.dj-studio.pl

W załączniku dla porówniania screenshot z Iphone.

• By Lesiu
      Hej,
      po wielu miesiącach opublikowałem w końcu tutorial Vesta + Debian 9 Stretch + kilka wersji PHP. Po przejściu całego procesu będziesz mieć do wyboru PHP w wersji 7.0, 7.1, 7.2, 7.3. Wszystkie wersje działają jako fcgid oraz php-fpm (do wyboru). Domyślnie przy kilku użytkownikach php-fpm wciąż działa jako 1 użytkownik www-data. W moim tutorialu każdy user ma swój proces. Takie rozwiązanie stosuje DirectAdmin oraz ISPConfig. Dodatkowo przy instalacji można wybrać pomiędzy tradycyjnym MySQL a Percona Server. Zdecydowałem się zrezygnować z HHVM, ponieważ nowe PHP jest bardziej wydajne niż HHVM.
    • By mwebsolutions_pl
      Zlecę stworzenie generatora XML dla Google Products
      1) Ma się łączyć z bazą (login, hasło, serwer) 2) Wyciągać z niej dane z tabeli 3) Tworzyć plik XML zgodny z formatem Google Products (wzór mam) 4) Plik ma się generować w momencie jak wejdę w adres przez przeglądarkę   Proszę o kontakt z wyceną (rozliczenie najchętniej z fakturą/rachunkiem) Kontakt: mwebsolutions.pl (MAłPA) gmail.com lub PW
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy