Jump to content

Tłumaczone artykuły


Recommended Posts

 • 2 weeks later...

Kiedyś możliwe, że będzie rozpoznawał, przynajmniej z tych przetłumaczonych w Tłumaczu Google ;) Chociaż i tu byłyby problemy, bo tłumaczenie po kilku latach już byłoby zapewne inne.

Na obecną chwilę jednak Google nie rozróżnia treści z automatu od pisanej przez copywritera za kilka tysięcy, więc nie oczekujmy zbyt wiele :)

kiss-me.info.pl  Google chroni Twoją witrynę przed obniżaniem jej pozycji w rankingu i usunięciem jej z indeksu w wyniku działania innych webmasterów :] 

 

Link to post
Share on other sites

Pierwsza sprawa nie wkleisz kopiuj wklej z translatora bo poprawisz by miało sens.

Druga sprawa kopiuj treść z translatora do notatnika i edytuj. Samo skopiowanie z translatora do edytora typu wyswig wkleja klasę css z translatora google i po tym G z łatwością pozna że to kopia.

 • Haha 3
Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, Mazzur napisał:

Pierwsza sprawa nie wkleisz kopiuj ......

 

Ok, G. będzie wiedział, że treść jest kopia tylko czego? Przecież jeśli skopiuję, treść do translatora tonie pojawi się adres strony, z której kopiowałem. Myślę, że raczej wujek G. będzie jedynie wiedział, że użyłem jego translatora do przetłumaczenia treści, ale nie że przetłumaczyłem treść strony www.aabbcc.pl/aaass-dsfr-dddf/

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Mazzur napisał:

Druga sprawa kopiuj treść z translatora do notatnika i edytuj. Samo skopiowanie z translatora do edytora typu wyswig wkleja klasę css z translatora google i po tym G z łatwością pozna że to kopia.

 

Jeśli ktoś nie lubi "kopiować do notatnika" ;) to proponuję wkleić skopiowany tekst za pomocą skrótu klawiszy ctrl + shift + v B)

Pomijając jakikolwiek sens tłumaczenia w translatorze G.

 

Edited by Presta
 • Thanks 1

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Link to post
Share on other sites
Dnia 30.08.2019 o 17:29, Makary napisał:

A to ciekawe, sądziłem, że Google jest w stanie rozpoznać takie treści. 

 

Google rozpoznaje tekst angielskojęzyczny z językami narodowymi ma problem a szczególnie z polskim. Nie jest to priorytet dla google.

 

 

26 minut temu, pdg12345 napisał:

to czyli następuje duplikacja czy nie ?

 

Już odpowiedział jimmi. Nie potrafisz czytać zez rozumieniem?

Link to post
Share on other sites
26 minut temu, pdg12345 napisał:

to czyli następuje duplikacja czy nie ?

Jeżeli przetłumaczysz samodzielnie to na pewno nie. Tekst tłumaczony translatorem tez możesz pozmieniać i na pewno nie będzie to duplikacja. 

Raczej lepiej robić to z głową niż na pałę kopiuj, wklej.

Link to post
Share on other sites

Można też skorzystać jak "człowiek" z API Amazon AWS > translate

https://www.bbc.com/news/world-latin-america-49541485
{
  "Text": "The most powerful storm to hit the Bahamas since records began has torn off roofs and caused severe flooding.\n\nThe slow-moving, category five Dorian - the second-strongest Atlantic hurricane on record - is now packing sustained winds of up to 165mph (270km/h) and may cause a storm surge of up to 23ft (7m).\n\nThere is no official word on casualties but the Red Cross fears some 13,000 homes have been damaged or destroyed.\n\nThe hurricane is moving slowly west, with the eastern US coast at risk.\n\nThe US states of Florida, Georgia, North and South Carolina have all declared states of emergency.\nWhat's the latest from the Bahamas?\n\nThe US National Hurricane Center (NHC) said that at 10:00 GMT, Dorian was moving very slowly through Grand Bahama, having made landfall earlier on the Abaco islands, which are just to the east.\n\nBoth chains are in the north of the Bahamas archipelago. Grand Bahama, with a population of about 50,000, is only 100km (60 miles) east of West Palm Beach in Florida.",
  "SourceLanguageCode": "en",
  "TargetLanguageCode": "pl"
}
{
  "TranslatedText": "Najpotężniejsza burza, która uderzyła na Bahamy od czasu rozpoczęcia zapisów, wyrwała dachy i spowodowała poważne powodzie.\n\nPowoli poruszający się, kategoria piąta, Dorian - drugi najsilniejszy huragan atlantycki w rekordzie - ma teraz silne wiatry do 160 km/h (270 km/h) i może spowodować gwałtowny wzrost burzy do 23 stóp (7 m).\n\nNie ma oficjalnego słowa na temat ofiar, ale Czerwony Krzyż obawia się, że 13 tysięcy domów zostało zniszczonych lub zniszczonych.\n\nHuragan porusza się powoli na zachód, a wschodnie wybrzeże USA jest zagrożone.\n\nStany USA: Floryda, Georgia, Północna i Południowa Karolina ogłosiły stan wyjątkowy.\nA co z Bahamów?\n\nUS National Huracane Center (NHC) powiedział, że o 10:00 GMT, Dorian poruszał się bardzo powoli przez Grand Bahama, dokonując lądowania wcześniej na wyspach Abaco, które są tylko na wschód.\n\nOba łańcuchy znajdują się na północy archipelagu Bahamów. Grand Bahama, z populacją około 50.000, jest tylko 100 km (60 mil) na wschód od West Palm Beach na Florydzie.",
  "SourceLanguageCode": "en",
  "TargetLanguageCode": "pl"
}
Cytat

Najpotężniejsza burza, która uderzyła na Bahamy od czasu rozpoczęcia zapisów, wyrwała dachy i spowodowała poważne powodzie.

Powoli poruszający się, kategoria piąta, Dorian - drugi najsilniejszy huragan atlantycki w rekordzie - ma teraz silne wiatry do 160 km/h (270 km/h) i może spowodować gwałtowny wzrost burzy do 23 stóp (7 m).

Nie ma oficjalnego słowa na temat ofiar, ale Czerwony Krzyż obawia się, że 13 tysięcy domów zostało zniszczonych lub zniszczonych.

Huragan porusza się powoli na zachód, a wschodnie wybrzeże USA jest zagrożone.

Stany USA: Floryda, Georgia, Północna i Południowa Karolina ogłosiły stan wyjątkowy.
A co z Bahamów?

US National Huracane Center (NHC) powiedział, że o 10:00 GMT, Dorian poruszał się bardzo powoli przez Grand Bahama, dokonując lądowania wcześniej na wyspach Abaco, które są tylko na wschód.

Oba łańcuchy znajdują się na północy archipelagu Bahamów. Grand Bahama, z populacją około 50.000, jest tylko 100 km (60 mil) na wschód od West Palm Beach na Florydzie.

 

I być :yahoo:

Edited by Mion
 • Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy