Jump to content
Sign in to follow this  
Ksocial

Problem z zasięgami postów na Fanpage

Recommended Posts

Od 4 lat prowadzę fanpage na którym w ciągu dnia pojawia się po kilka postów. Zasięg każdego postu liczony jest w tysiącach. Od wczorajszego dnia drastycznie został ucięty zasięg postów. Każdy opublikowany post od wczoraj dociera do maksymalnie 20 osób, gdzie fanpage obserwowany jest przez ponad 9000 osób. W tym czasie nie zostały użyte żadne nowe ustawienia, a posty nie naruszają zasad społeczności.

 

Bardzo proszę o informację co mogło spowodować tak ucięcie zasięgów i dlaczego publikowane treści nie docierają do obserwatorów. Co mogę zrobić, aby powrócił właściwy stan rzeczy? Jakieś rady? Pomoc? Będę wdzięczny za każde koło ratunkowe. Bardzo zależy mi na temacie (prywatna, hobbystyczna inicjatywa)

68992517_2484589408274775_5330618004239548416_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam konta na fejsbuku (tak, są tacy ludzie), to się wypowiem.  FB tnie zasięgi postów od dawna i zapewne robi to po to, żeby użytkownicy korzystali z tego przycisku po prawej, co z kolei łączy się z wydawaniem przez nich  pieniędzy. Spróbuj "szerować" te posty przez jakichś użytkowników i zobacz czy zasięg będzie wzrastał. Podobno to pomaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przejęłam stronę krajowej marki z około tysiącem fanów o nazwie APKNite, która wcześniej była ledwo aktualizowana. Dociera tylko do mniej niż 1% fanów i jestem ciekawy, dlaczego i jak to naprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy