Jump to content

Zapomniała złączyć nogi

Recommended Posts

Poziom dziennikarstwa na WP chyba osiągną zero absolutne skoro takie tytuły serwują czytelnika  :crazy:

Wpadka Barbary Kurdej-Szatan. Zapomniała złączyć nogi

niezlaczylanogi_1.jpg

niezlaczylanogi_2.jpg

Za to pani w środku to by chyba chętnie coś rozłączyła ;)

===========

https://gwiazdy.wp.pl/wpadka-barbary-kurdej-szatan-zapomniala-zlaczyc-nogi-6398608977532545g

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Poziom przystosowany pod czytelników..

Tylko jest ktoś,  kto to czyta (i linkuje ;P)?? ;)

• Haha 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

15 godzin temu, mcmagik napisał:

Tylko jest ktoś,  kto to czyta (i linkuje ;P)??

Ten co nie ma złączonych nóg? :D

• Haha 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Oprócz łączenia nóg trzeba też uważać na pogniecione sukienki, bo nie zostawią suchej nitki :D

suchejnitki.jpg

Złączenia wzorcowe :D

klub_zlaczonych_nog.jpg

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Niestety w przypadku celebrytek nie wystarczy zwykła relacja co i jak w danej chwili robią - od razu trzeba stworzyć wpadkę, wygenerować pomyłkę i inne organoleptyczne sensacje dla gawiedzi. Sensacje które urastają do wagi co najmniej średnio ciężkiej - nie to co papier toaletowy przylepiony do Trampa. 

Edited by Grey Ronin
  • 3 months later...
Dnia 9.07.2019 o 10:36, dziobek napisał:

Wpadka szukana na siłę. Jak by zapomniała majtek to by była wpadka.

czy wpadka to się okaże, że kilka miesięcy... bo od rozłączonych nóg podobno brzuch rośnie ;)

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Skoro już odkopaliście to przy okazji informuję, że kino ma się dobrze i nic mu się nie stało...

5XWAb8HC_o.jpg

Edited by Beerbant

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

• 9 months later...

Nie załapałem żadnego z powyższych żartów. Boję się wyciągnąć wnioski :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.