Ryś

Czerwcowa aktualizacja algorytmu

Recommended Posts

@Toto bingo! To co wdrożyli to było wdrożone X tygodni temu.

• Like 1

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Posted (edited)
Dnia 6.06.2019 o 12:30, arczer napisał:

Kiedyś widziałem to w "zamrożonej" drogiej tematyce. Algo serpów nie ruszał, można było olać linkowanie bo nic się nie działo. A potem "blokada maszyny losującej została zwolniona" i zaczęło się liczyć co kto robił. 

U mnie podobnie. Tematyka "zdrowie". Ładnie szło w górę, do 26 maja,  i nagle gleba. Teraz czego bym nie robił, to strona stoi albo podskakuje na 2-3 dni i następuje korekta do stanu poprzedniego.

Edited by dziobek

Zintegrowany system ERP. Oprogramowanie dla firm energetyki cieplnej, komunalnych, budowlanych, produkcyjnych, komunalnych, spółdzielni mieszkaniowych.

Akcesoria do inhalatora. Inhalator Med2000. Rękawy. Nebulizator. Filtry. Sklep medyczny w Rzeszowie. Ciśnieniomierze.

Mankiet. Inhalatory Sole do inhalacji . Inhalatory.

7 godzin temu, Toto napisał:

Czyżby wszystko co mnie spotkało w tej sprawie to zadziało się w maju?

Poniżej cytat bardzo trafnego komentarza. ;) 

Był jakiś update 3 czerwca, ale mi obecnie strony w tematyce zdrowie - suplementy diety rankują od linków bez problemu.

Jedyne co to z 301 dalej różnie,  na przejście mocy jednej 301 czekałem miesiąc, ale jak już załapało to solidnie.

A czasem 301 łapie dużo szybciej.

Dziś znów spadki w kategorii zdrowie, a już było dobrze. Obserwujecie podobna sytuację? Zastanawiam się czy to czkawka czy wujek G mnie za coś kara?

Zintegrowany system ERP. Oprogramowanie dla firm energetyki cieplnej, komunalnych, budowlanych, produkcyjnych, komunalnych, spółdzielni mieszkaniowych.

Akcesoria do inhalatora. Inhalator Med2000. Rękawy. Nebulizator. Filtry. Sklep medyczny w Rzeszowie. Ciśnieniomierze.

Możecie powiedzieć co było 17 i 27 czerwca? Od tamtej pory jestem w czarnej...:)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Dnia 11.07.2019 o 15:43, Robbieriviera napisał:

Możecie powiedzieć co było 17 i 27 czerwca? Od tamtej pory jestem w czarnej...:)

U mnie spadki 18 czerwca i 27  i 2 lipca oraz 11 lipca, strona zalicza glebę na cześć fraz na kilka dni i wraca.

Zauważyłem, że  obrywam gdy linkuje w komentarzach z blogspota, pomimo 3 kont, zróżnicowania anchorów i unikalnych komentarzy.

• Haha 2

@dziobek skoro te linki są NF to po co dodajesz? :D

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Dobra już wiem, wystarczy zrobić menu mobilne odpowiadające wersji desktopowej, uzupełnić bio autora i połączyć z portalami społecznościowymi, wszystko wraca w ciągu 2 dni

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Dnia 10.07.2019 o 11:31, dziobek napisał:

Dziś znów spadki w kategorii zdrowie, a już było dobrze

8 minut temu, Robbieriviera napisał:

Dobra już wiem, wystarczy zrobić menu mobilne odpowiadające wersji desktopowej, uzupełnić bio autora i połączyć z portalami społecznościowymi, wszystko wraca w ciągu 2 dni

i wiesz, że to już na amen załatwia sprawę :) bo wyniki utrzymują się już tygodniami po tych zmianach?

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

https://forum-natryskowe.pl a jeżeli wybierasz się na polowanie zobacz nowy Statut PZŁ

U mnie zadziałało, ale przez 18 godzin przeindeksowywałem ręcznie serwisy przez Search Console, dodatkowo sprawdź sobie ręcznie w serpach, czy strony które są w indeksie są zaindeksowane na httpsa, jeżeli httpsa nie masz i na odwrót (przez site:), canonical https na http i odwrotnie też nie działa tak jak powinien, myślę, że to bug

Edited by Robbieriviera

Od jakiegoś czasu miesza w serpach, pojawił się ponownie błąd międzyczasie z wyindeksowaniem niektórych podstron, wskakują dziwne strony na topowe pozycje. Poczekaj trochę czasu i zobacz jak się zachowają pozycje w dłuższej perspektywie czasu i nie wprowadzaj w błąd użytkowników, że dodanie takich rzeczy "wystarczy zrobić menu mobilne odpowiadające wersji desktopowej, uzupełnić bio autora i połączyć z portalami społecznościowymi" gwarantuje powroty i topowe pozycje ;) 

• Like 1

Blog SEO dla początkujących adeptów sztuki SEO. Medlabo.pl ciekawy serwis o medycynie i nie tylko.