Jump to content
genju2

Brak telefonów

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Mam stronę brata podpięta pod google adwords. na frazy np hydraulik, gdynia, hydraulik , gdansk, hydraulik sopot, pogotowie hydrauliczne itp. Średnio dziennie mam 15 kliknięć i prawie że 0 telefonów... Nie wiem jaka jest przyczyna. Strona zła pod mobile?

Koszt za kliknięcie jest bardzo wysoki bo od 15 do 20 zł...

http://udrazniamy.pl

Konkurencja klika :-) więc raczej nie zadzwonią. Trzeba wdrożyć mechanizmy zabezpieczające np. clickbrainiacs.com oraz odpowiednie ustawienia list i celi w GA, które GoogleAds zaciągnie i nie będzie np. wyświetlać reklam komuś kto nie przeszedł np. na zakładkę "kontakt" a widzę że numer telefonu jest w sliderze więc ciężko będzie mierzyć cel.

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

Pomijajac kwestie slabej czytelnosci strony (przede wszystkim dobor krojow pisma i ich uzycie), musisz doczytac jak wyglada kwestia statystyki. Wg. klasycznego podejscia 2-3% klikajacych zadzwoni, a 2-3% z tych 2-3% (czyli juz promile) cos zamowi.

@Blazejs 

To nie sklep internetowy aby przeglądać ofertę. 

Jak komuś się leje woda w domu to klika wchodzi na stronę i pyta chociaż o cenę...

Wszedłem na stronę przez telefon i powiem Ci, że powinieneś spróbować inaczej zwizualizować nr telefonu. Pierwsza moja myśl była taka, że to duży .jpg i trzeba przepisać nr ręcznie żeby zadzwonić. Kliknąłem i działa, ale pierwsza myśl była inna. Dodatkowo jakoś taki mało aktywny ten CTA, nie wiem czy bym skonwertował na telefon jakbym miał awarię.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Dziękuję za uwagę. Może zrobię napis Klikni w numer

3 godziny temu, AdamBoganD napisał:

Konkurencja klika :-) więc raczej nie zadzwonią. Trzeba wdrożyć mechanizmy zabezpieczające np. clickbrainiacs.com oraz odpowiednie ustawienia list i celi w GA, które GoogleAds zaciągnie i nie będzie np. wyświetlać reklam komuś kto nie przeszedł np. na zakładkę "kontakt" a widzę że numer telefonu jest w sliderze więc ciężko będzie mierzyć cel.

Podłączyłem to pod stronę. 

Widzę adresy iP wchodzące z Ad. 

Jak teraz ustawić to tak jak wspomniałeś 

ustawienia list i celi w GA, które GoogleAds zaciągnie i nie będzie np. wyświetlać reklam komuś kto nie przeszedł np. na zakładkę "kontakt"

• Thanks 1

11 godzin temu, genju2 napisał:

@Blazejs 

To nie sklep internetowy aby przeglądać ofertę. 

Jak komuś się leje woda w domu to klika wchodzi na stronę i pyta chociaż o cenę...

OK, wiec o ile dobrze pamietam to slowo "hydraulik" wystepuje po raz pierwszy gdzies na dole strony. A fonty w wersji light za kazdym razem na ciemnym tle powoduja, ze trudno zeskanowac na szybko o czym jest ta strona.

10 godzin temu, genju2 napisał:

Jak teraz ustawić to tak jak wspomniałeś 

ustawienia list i celi w GA, które GoogleAds zaciągnie i nie będzie np. wyświetlać reklam komuś kto nie przeszedł np. na zakładkę "kontakt"

A ustawiłeś jak CB ma blokować fraud?tqerlnqg6tll.png

W GA musisz ustawić listy odbiorców np. Typ użytkownika: „Returning Visitor” Czas trwania sesji ≤ 30 Realizacje celu = 0 oraz czas okres członkostwa; celem może być kliknięcie w numer telefonu lub jak przeniesiesz numer na podstronę "kontakt" to przejście na tę podstronę i podłączyć  te listę pod GoogleAds. Potem w ustawieniach GoogleAds: Odbiorcy/Wykluczenia dodajesz listę którą stworzyłeś w GA i po sprawie. Reklamy nie będą pokazywać się tym którzy wchodzą na stronę, są nie niej mniej niż 30 sekund (można zmienić) oraz nie realizują celu jakim jest zadzwonienie.

• Like 1

Dnia 23.03.2019 o 07:01, AdamBoganD napisał:

A ustawiłeś jak CB ma blokować fraud?tqerlnqg6tll.png

W GA musisz ustawić listy odbiorców np. Typ użytkownika: „Returning Visitor” Czas trwania sesji ≤ 30 Realizacje celu = 0 oraz czas okres członkostwa; celem może być kliknięcie w numer telefonu lub jak przeniesiesz numer na podstronę "kontakt" to przejście na tę podstronę i podłączyć  te listę pod GoogleAds. Potem w ustawieniach GoogleAds: Odbiorcy/Wykluczenia dodajesz listę którą stworzyłeś w GA i po sprawie. Reklamy nie będą pokazywać się tym którzy wchodzą na stronę, są nie niej mniej niż 30 sekund (można zmienić) oraz nie realizują celu jakim jest zadzwonienie.

W jaki sposób ustawić czas okres członkostwa w GA, nie mogę znaleźć tej opcji... 

Z góry dziękuję za pomoc.

1 godzinę temu, Pr0miL napisał:

W jaki sposób ustawić czas okres członkostwa w GA, nie mogę znaleźć tej opcji... 

Z góry dziękuję za pomoc.

Ustawienie list odbiorców.

Posted (edited)

W ostatnim screenie last paied paid visitors mam wejśćia z lokalizacji US i Francji to może wskazywać na bota?

Edited by genju2

15 minut temu, genju2 napisał:

W ostatnim screenie last paied visitors mam wejścia z lokalizacji US i Francji to może wskazywać na bota?

Nie koniecznie z Francji to boty, może być proxy.

Wejdź w GA i zobacz ile trwają wizyty płatne, jaki jest % odrzuceń.