Jump to content
Sign in to follow this  
DeTrump

[WYKONAM] Profesjonalna księgowość firm, tylko dla Ciebie

Recommended Posts

Witam,

z racji sporej ilości wolnego czasu oferuję ofertę prowadzenia księgowości małych firm (ryczałt, karta podatkowa, książka przychodów i rozchodów). Proponuję podpisanie umowy na okres 3 miesięcy, abyście mieli Państwo możliwość sprawdzenia naszej współpracy. Oczywiście, przez cały okres współpracy służę pełną pomocą oraz doradztwem prawnym i podatkowym :)

Wszelkie dokumenty księgowe mogą Państwo przesyłać drogą mailową w formie skanów.

Biorę pełną odpowiedzialność za poprawne księgowanie firm!

O mnie:

Jestem samodzielnym księgowym, pracującym w małej firmie (jest nas w sumie 10). Z potrzeby dodatkowego zarobku jestem w stanie samodzielnie poprowadzić księgowość Państwa firmy.

Cennik:

Ceny zależą od ilości dokumentów w danym miesiącu. Przy stałej współpracy istnieje możliwość renegocjacji ceny - zależy mi bardziej na kliencie, niż na pieniążkach :)

- Firma niebędąca płatnikiem podatku VAT

0-10 - 120 zł 

11-20 - 150 zł

21-30 - 180 zł

31-40 - 210 zł

41-50 - 240 zł

- Firma będąca płatnikiem podatku VAT

0-10 - 150 zł

11-20 - 180 zł

21-30 - 210 zł

31-40 - 240 zł

41-50 - 270 zł

Kontakt: Preferuję kontakt mailowy, telefonicznie tylko po godzinie 17. Oczywiście na wcześniejsze telefony odpowiadam i oddzwaniam :) 

Wiadomość prywatna: PW poprzez serwis

Mail: ksiegowoscfirm2019@gmail.com

Telefon: 699-537-616 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy