pawtom

Moc strony głównej, a podstrona

Polecane posty

Witam,

do tej pory miałem stronę z jedną usługą, na którą linkowałem z zewnątrz. W tej chwili chciałbym mieć stronę główną na której będą wyszczególnione dodatkowe usługi wraz z obecną, gdzie każda z nich będzie miała własną podstronę domena.pl/usługa1 . Czy dotychczasowa moc domeny przejdzie na usługa1? Wraz z pozycjonowaniem na dotychczasowe słowa kluczowe? Czy na te słowa kluczowe w wynikach będzie się wyświetlało domena.pl/usługa1 ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moc rozpłynie się po podstronach. Od tego na co będzie wyświetlała się podstrona zależy optymalizacja.

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Polecam hosting (bez reflinka) - whosting.pl

Chodzi o to, że do tej pory optymalizowałem linkowałem do strony głównej na słowo kluczowe „film ślubny” . Teraz chciałem umieścić na stronie głównej ogólniki i odnośniki do stron domena/filmślubny i domena/fotografiaślubna. Dotychczasowe słowo kluczowe chciałbym przenieść na podstronę domena/filmślubny i dalej już pozycjonować i linkować właśnie do tej. A na stronie główniej zmienić na inne słowo kluczowe. Chodzi o to ze mam duże linkowanie i pozycjonowanie na słowo „filmślubny” do głównej strony. Czy to nie popsuje pozycji? Czy dotychczasowe pozycjonowanie i linkowanie przejdzie do nowej podstrony?

Ze strony głównej ciężko jest to zrobić. Jak zmienisz optymalizację na głównej to możesz spaść z pozycji. Jak chcesz wbijać podstronę, to robisz dla niej optymalizację i linkujesz...

Moc domeny rozpłynie się na podstrony, ale nie zamieni ci strony głównej na podstronę, chyba, że podmienisz linki prowadzące do strony z strony głównej na podstronę.

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Polecam hosting (bez reflinka) - whosting.pl

Ciężko byłoby podmienić linki zewnątrz ze strony głównej na podstronę. W takim razie chyba pozostanę na dotychczasowym słowie kluczowym. Jedynie dodatkowe usługi będę linkował i pozycjonował osobno.

Sugerowałbym zostawić obecne słowo kluczowe na stronie głównej, a te nowe po prostu umieścić na kolejnych podstronach. Mniej kombinowania i ryzyka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.