WąsatyJełop

Link tematyczny - co to za wynalazek?

Polecane posty

24 minuty temu, Beerbant napisał:

A możesz odpowiedzieć na zadane pytanie,

Owszem, jak zdasz pytanie. 

SzlafRock.pl.   

OK, rozumiem dalsza dyskusja nie ma sensu, na przyszłość proszę nie wymyślaj SF i jak głosisz jakieś herezje to podpieraj przykładami ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Napisano (edytowany)

Gdzie w powyższym poście widzisz pytanie? Ja nie widzę.

Jednak odpowiem tobie bo nie będziesz mógł dziś spać i może trochę się dokształcisz.

Anchor, anchor zmienia tematykę linku. Oczywiście strona docelowa musi być zoptymalizowana (wyszukiwanie semantyczne tu się kłania) pod linki z anchorami prowadzące do niej.

Edytowano przez SzlafRock

SzlafRock.pl.   

14 minut temu, SzlafRock napisał:

Anchor, anchor zmienia tematykę linku. Oczywiście strona docelowa musi być zoptymalizowana (wyszukiwanie semantyczne tu się kłania) pod linki z anchorami prowadzące do niej.

OK, już rozumiem te "łatwość" w zmianie tematyki...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

20 godzin temu, Aleksiejs napisał:

Lubię jak wszystko do siebie pasuje. Nie przepadam za zaśmieconym internetem

Czyli rozumiem, że Twoje "preferencje" przeważają nad skutecznymi działaniami seo i ich weryfikacją, a także skalowalnością tych działań?

20 godzin temu, Aleksiejs napisał:

profili z linkami, bo te są nieszkodliwe/niezauważalne

Dyskusja była chyba o wpływie linków "tematycznych" , a nie o "zaśmiecaniu" internetu...

A nietematyczne pbn czy większość publikacji to faktycznie dużo bardziej zaśmiecają internet... 

dla mnie EOT

• Haha 1

Dnia 25.02.2019 o 07:07, Aleksiejs napisał:

Osobiście jeśli mam możliwość to chętnie zbieram linki z serwisów powiązanych tematycznie lub wysoko rankujących na interesujące mnie frazy.

@s_matysik każdy działa tak jak uważa, wolisz generować setki pbnów i inny spam to go generuj. 

• Like 1

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Napisano (edytowany)

Uważam, że linki tematyczne są lepsze. Niejednokrotnie mówi się to tym ze link powinien być otoczony tematyczną treścią - jeśli mamy całą witrynę tematyczną uważam, że pozwala to na pewniejsze osadzenie linka - treści tematycznej jest bowiem jeszcze więcej niż np. tylko w zdaniu, czy artykule.

Owszem w kręgach specjalistów pozycjonowania można spotkać się z dwoma stanowiskami, myślę że warto przetestować to na sobie by mieć 100% pewność.

Ponadto portale tematyczne pomagają w budowie rozpoznawalności marki u potencjalnych konsumentów generując tym samym bardziej wartościowy ruch.

Pozyskując linki z tematycznych źródeł odsiewamy użytkowników którzy naszą stroną nie będą zainteresowani, łatwiej docieramy do grupy docelowej (oczywiście mam tu na myśli portale tematyczne, jednak z rzeczywistym zainteresowaniem i prawdziwym ruchem, nie ogólnotematyczne strony zapleczowe).

Edytowano przez EACTIVE
  • Haha 1

pozycjonowanie-stron.png

Pozycjonowanie stron internetowych - www.eactive.pl

@EACTIVE Masz na myśli strony czy jednak witryny zapleczowe?

• Haha 1

@kmiciu Jeśli chodzi o samą tematyczność pod odpowiednie otoczenie dla linka - zaplecza mają rację bytu. Nie może być to jednak jedyna forma linkowania. Profil linkowy powinien być odpowiednio zróżnicowany, o czym nie można zapomnieć. Istotna jest też ich odpowiednia struktura i chociaż minimalna jakość. Stawianie setki zaplecz z umieszczaniem mnóstwa słów kluczowych z linkiem zwyczajnie może nie zdać egzaminu a nawet może być szkodliwe.
W przypadku budowania świadomości marki z kolei - mowa jest o stronach. Rzetelnych portalach zrzeszających rzeczywistych użytkowników. Na zapleczach niskiej jakości ciężko byłoby znaleźć potencjalną grupę odbiorczą, gdyż często są to twory niepojawiające się wysoko na żadną wyszukiwaną frazę.

pozycjonowanie-stron.png

Pozycjonowanie stron internetowych - www.eactive.pl

3 godziny temu, EACTIVE napisał:

W przypadku budowania świadomości marki

Błagam... ja rozumiem, że jesteś mondry i elokwentny, ale tutaj ludzie pytają się o anchory dla klientów którzy płaca im 300 pln miesięcznie a nie o pozycjonowanie marki na rynku z budżetami 6 cyfrowymi.

• Like 2

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

@blake ale oni budują swoja markę - przyszli po linka za darmo :D

Blog seo.zgred.pl przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl

Tak, to wiem, bo po nich i ich podobnych później klienci przychodzą żeby im zrobić jakiś ruch i sprzedaż, bo oni już nie chcą być zajebistą marką tylko chcą zarabiać.

• Like 1
  • Haha 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.