Jump to content

Recommended Posts

Witam,

z racji sporej ilości wolnego czasu oferuję ofertę prowadzenia księgowości małych firm (ryczałt, karta podatkowa, książka przychodów i rozchodów). Proponuję podpisanie umowy na okres 3 miesięcy, abyście mieli Państwo możliwość sprawdzenia naszej współpracy. Oczywiście, przez cały okres współpracy służę pełną pomocą oraz doradztwem prawnym  :)

Wszelkie dokumenty księgowe mogą Państwo przesyłać drogą mailową w formie skanów.

Biorę pełną odpowiedzialność za poprawne księgowanie firm!

O mnie:

Jestem samodzielnym księgowym, pracującym w małej firmie (jest nas w sumie 10). Z potrzeby dodatkowego zarobku jestem w stanie samodzielnie poprowadzić księgowość Państwa firmy.

Cennik:

Ceny zależą od ilości dokumentów w danym miesiącu. Przy stałej współpracy istnieje możliwość renegocjacji ceny - zależy mi bardziej na kliencie, niż na pieniążkach :)

Podane ceny są cenami netto

- Firma niebędąca płatnikiem podatku VAT

0-10 - 120 zł 

11-20 - 150 zł

21-30 - 180 zł

31-40 - 210 zł

41-50 - 240 zł

- Firma będąca płatnikiem podatku VAT

0-10 - 150 zł

11-20 - 180 zł

21-30 - 210 zł

31-40 - 240 zł

41-50 - 270 zł

Kontakt: Preferuję kontakt mailowy, telefonicznie tylko po godzinie 17. Oczywiście na wcześniejsze telefony odpowiadam i oddzwaniam :) 

Wiadomość prywatna: PW poprzez serwis

Mail: ksiegowoscfirm2019@gmail.com

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By seo-synonimy
      Wykonam marketing szeptany oraz optymalizację i pozycjonowanie stron (ryczałtowo)!

Marketing szeptany!
      Profesjonalny i przede wszystkim mądry marketing szeptany to kolejny sposób na intensyfikację ruchu na promowanej stronie, zwiększenie sprzedaży produktów, pozyskanie naturalnych linków z tematycznych portali lub poprawienie wizerunku internetowego. Oferuję pisanie postów reklamowych na tematycznych forach (możliwość podania adresów). Posty nie są natarczywe, nie wciskam na siłę linków i anchorów. Pytam, rozpoczynam konwersację lub podpinam się pod istniejącą rozmowę, aby każdy post był naturalny, obiektywny i zachęcający do odwiedzenia promowanej strony.
      Po wykonaniu usługi przesyłam raport z linkami prowadzącymi do tematów, przekazuję również dane dostępowe do kont zakładanych na forach. Dobieram fora tematycznie lub zakładam wątki pod wskazanymi adresami. Wybór należy do Państwa.
      Możliwość zamówienia od 50 do 300 postów. Każdy post to oddzielne konto.
      Zapraszam do współpracy. W razie pytań odsyłam pod adres e-mail: seo-synonimy@o2.pl
      Optymalizacja stron!
      Zapraszam do skorzystania z oferty dotyczącej optymalizacja stron. Wiele testów, wielu ekspertów, nawet same wytyczne twórców algorytmów wyszukiwarek potwierdzają - strona musi być przyjazna dla użytkownika i dla robotów odwiedzających stronę. Jeżeli taka nie będzie - wysokie pozycje staną się tylko mrzonką.
      Oferuję profesjonalną pomoc w optymalizacji stron opartych na autorskich lub darmowych CMS, stron HTML, blogów, sklepów online i stron firmowych. Do każdego zlecenia podchodzę z należytą starannością, przyglądając się stronie pod kątem optymalizacji SEO i wdrażając wymagane poprawki.
      Zapraszam do skorzystania z oferty. Koszty optymalizacji strony ustalane są indywidualnie.
      Kontakt: seo-synonimy@o2.pl.

Pozycjonowanie stron - ryczałt!
      Oferuję pozycjonowanie stron, sklepów internetowych, blogów i forów internetowych. Płatność na podstawie przeprowadzonych prac i comiesięcznych raportów (ryczałtowo - stała opłata miesięczna). Zapewniam monitoring, comiesięczne raporty z przeprowadzonych prac oraz darmową optymalizację pozycjonowanej strony.
      Wszystkich zainteresowanych zapraszam na: seo-synonimy@o2.pl
      Do wykonania darmowej wyceny potrzebuję adresu strony oraz fraz, na które ma być prowadzona kampania (mogę pomóc w doborze optymalnych, generujących ruch słów kluczowych).
      Pozycjonuję od wielu lat, stosuję bezpieczne i sprawdzone metody zgodne z aktualnymi wymogami algorytmów wyszukiwarek.
      Zapraszam do współpracy!

• By dominator1
      Nie prowadzę żadnej firmy, nie jestem zarejestrowany jako bezrobotny i w roku 2013 nigdzie nie pracowałem. Wiem, że muszę do 20 stycznia oddać do US pit 28 , jestem ryczałtowcem. Czy muszę wypełniać jeszcze jakiś dodatkowy pit 36 czy jakiś inny ?
    • By freelancer2010
      Interesujesz się informatyką, masz doświadczenie w tworzeniu stron www/aplikacji/gier komputerowych, potrafisz ciekawie pisać i masz dobre pomysły...
      Biznes Multimedia szuka osoby, która będzie na stałe współpracować przy cięciu html/css, pisaniu wtyczek, pracach z c++ i innymi językami. Szczególnie zależy mi na internetowych start upach, pomysłach i lekkim piórze do pisania bloga, czy reklam. Musisz wiedzieć co jest trendy, co działa, jakie reklamy są dobre. To musi być osoba w temacie z doświadczeniem.
      Jeśli wszystko się zgadza - będziemy pracować poprzez skype/telefon. Można spodziewać się sporo zleceń i projektów.
      Uwaga! Nie pracuję z osobami nastawionymi tylko na kasę, które nie szanują pomysłów, czy nie potrafią docenić niektórych spraw. Jeśli nie jesteś pasjonatem gier, nie potrafisz pisać, nie znasz się na reklamie - nie dogadamy się.
      Wprowadzam sporo projektów, musisz być otwarty na nowości i eksperymenty. Cierpliwy. To praca dodatkowa dla gościa IT/reklama.
      Pierwsze zadania to może być praca nad luźnym projektem gry, stworzenie reklamy mojej firmy, zlecenie z kodowania i projektowania stron.
      Szukaj mnie na Facebook, Youtube, Google - Łukasz Grodzki.
      Czekam na konkretną osobę/firmę. Wiek 20-30 lat.
      Pracuję w branży około 3 lat. Napisałem własną książkę. Posiadam bloga i sklep firmowy.
      skype biznesmultimedia
      email office@biznesmultimedia.pl
    • By seo-synonimy
      Wykonam pozycjonowanie stron - ryczałt!

Oferuję pozycjonowanie stron, sklepów internetowych, blogów i forów internetowych. Płatność na podstawie przeprowadzonych prac i comiesięcznych raportów (ryczałtowo - stała opłata miesięczna). Zapewniam monitoring, comiesięczne raporty z przeprowadzonych prac oraz darmową optymalizację pozycjonowanej strony.
      Do wykonania darmowej wyceny potrzebuję adresu strony oraz fraz, na które ma być prowadzona kampania (mogę pomóc w doborze optymalnych, generujących ruch słów kluczowych).
      Pozycjonuję od wielu lat, stosuję bezpieczne i sprawdzone metody zgodne z aktualnymi wymogami algorytmów wyszukiwarek.
      Zapraszam do współpracy!
    • By seo-synonimy
      Wykonam pozycjonowanie stron - ryczałt!

Do wykonania darmowej wyceny potrzebuję adresu strony oraz fraz, na które ma być prowadzona kampania (mogę pomoc w doborze optymalnych, generujących ruch słów kluczowych).
      Zapraszam do współpracy!
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy