Zaloguj się, aby obserwować  
Damieen

Inna czcionka strony na urzadzeniach Apple

Polecane posty

Od kilku miesięcy nie potrafię zlokalizować problemu z wyświetlaniem złej czcionki mojej strony na urzadzeniach apple i przegladarce safari. 

Po wejsci na stronę lub podstronę uzywajac przegladarki Safari treśc artykułów i newsów na stronie jma zmienioną czcionkę. Przeglądarka przypisuje całej stronię czcionkę która jest użyta na stronie tylko i wyłącznie w nagłówkach (mowa o font walkway), tresc strony jest domyślną czcionką tahomą. Oczywiście na innych przegldarkach działa wszystko ok.

Jakieś pomysły w czym może tkwić problem i jak go rozwiązać?

Dotyczy to strony: http://www.dj-studio.pl

W załączniku dla porówniania screenshot z Iphone.

51912965_352426938971563_3511904387532324864_n.jpg

Nie obsługuje prawidłowo polskich znaków, więc zmień czcionkę na inną jest ich wieeeele do wyboru.

:zdziwko: Masz lęk wysokości to nie oglądaj !

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Node.js / MySQL :chatownik:

Wyszedles z bardzo blednego zalozenia, ze Tahoma jest wszedzie. Ja na Ubuntu tez jej nie mam.

• Thanks 1

@blazejs eureka! nawet przez myśl mi nie przeszło, że apple nie ma tahomy w swojej bibliotece fontów. Problem rozwiazany. Wielki dzięki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez salab
      ✔️ Kto: Web Systems
      Gdzie: Łódź
      Zdalnie: możliwe częściowo

✔️ Będziesz odpowiedzialny/a za:
      - budowę i rozwijanie stron Klientów
      - zarządzanie zapleczem i portalami firmy (domeny, hosting)

✔️ Powinieneś:
      - znać HTML, CSS, JS, jQuery, podstawy PHP, 
      - mieć doświadczenie z CMS Wordpress, ACF, CPTUI, WPML, WPallexport/import,
      - szybko się uczyć i chcieć rozwijać,
      - sprawnie się komunikować,

✔️ Mile widziane:
      - Sass, NodeJS, Bootstrap, React...
      - API FB, Google Analytics, Google Search Console, 
      - Znajomość PrestaShop/Magento,
      - Znajomość Photoshop lub Gimp,
      - Doświadczenie przy projektach innych niż instalacja WordPress z płatnym szablonem

✔️Oferujemy:
      - wynagrodzenie: podstawa (2500 - 3500 zł netto plus premie uznaniowe ),
      - fajną atmosferę i elastyczne godziny pracy,
      - możliwość częściowej pracy zdalnej,
      - pracę w rozwijającej się firmie, gdzie masz wpływ na to co robisz,
      - możliwość rozwijania swoich kompetencji i szlifowania umiejętności,
      nie wymagamy komercyjnego doświadczenia

✔️Aplikuj:
      https://www.web-systems.pl/praca/staz/
      Pytania najlepiej na: biuro@web-systems.pl

Ogłoszeniodawca: Web Systems Krzysztof Balicki, 95-020 Janówka, ul. Bursztynowa 4, NIP: 729-246-24-54
    • Przez Lesiu
      Hej,
      nie wiedziałem, czy dać to tutaj, czy do działu PHP/MySQL, ale to nie dotyczy jedynie PHP i MySQL.

Część osób zajmujących się SEO pisze proste (lub bardziej skomplikowane) narzędzia, skrypty, czy cokolwiek. Część używa darmowego notepad++ (ja używam). Część komercyjnego Sublime Text 3, który lepiej zakupić, żeby nie wyskakiwały denerwujące popupy. Chciałem nawet jeszcze wczoraj kupić licencję. Szkoda trochę 80 USD, skoro coś w miarę podobnego (n++) jest za darmo. Jednak pisanie w Sublime Text 3 bardziej mi pasuje. I nagle natknąłem się na Atom. To dość świeży projekt (2014), ale wygląda naprawdę dobrze. Trochę podobny do Sublime Text 3 i na pewno przyjemniejszy niż n++. Na YT są filmiki z opisem najciekawszych pluginów instalowanych bezpośrednio z panelu aplikacji. Nic nie trzeba pobierać i kopiować, wystarczy 1 klik. Polecam przetestować.
    • Przez Karolek_pl
      Cześć, mam w firmie obecnie jedną osobę z wolnymi mocami przerobowymi. Może przygotować szablon HTML lub co lepiej bezpośrednio do WP. Jeżeli ktoś z Was nie wyrabia z robotą to zapraszam na PW lub kamil[a]b4after.pl.   Stawki ustalimy tak aby wilk był cały i owca syta