Zaloguj się, aby obserwować  
yaca

Duplicate content w sklepie internetowym

Polecane posty

Cześć,

Przygotowuję sklep www, w którym opisy produktów będą skopiowane od producenta i są używane m .in. przez niego na swojej stronie (i domyślam się że także na innych).

Czy ktoś wie, jak potraktuje Google mój sklep, w którym wszystkie treści skopiowane są z innej strony?

Wiem że duplicate content to bardzo zła praktyka i do tej pory nie miałem z tym problemów, ponieważ miałem zawsze unikalne treści, ale w tym przypadku ...

Lubię robić strony internetowe  więc to robię :-)

Cześć,

Zadbaj o unikalne opisy do kategorii, a produktami się nie przejmuj, większość sklepów kopiuje opisy od producentów. Jak napiszesz unikalne opisy to i tak prędzej czy później podpierdzieli Ci je konkurencja. Zadbaj o dobry content w kategoriach i stwórz bloga, dodawaj systematycznie nowe wpisy, w formie poradnikowej. Jeśli nie masz pomysłów na tematy możesz sprawdzić czego szukają ludzie na forach lub wykorzystać Semstorm, Senuto czy podpowiedzi Google :)

Yaca,

niech zgadnę - intergracja sklepu z hurtownią (lub hurtownią dropshipping)? Niestety, ale musisz przygotować własne opisy. A jaka branża i jakiej długości są te opisy od producenta? Może wystarczyło by je trochę przemielić ze swoimi. Taki mix :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.