Jump to content
Sign in to follow this  
Lesiu

Allegro - opłata za korzystanie z kuponów? WTF!

Recommended Posts

Ja nie wiem, czy kogoś w tym Allegro posr*ło doszczętnie, ale właśnie dostałem maila z prośbą o uregulowanie konta za korzystanie z ich kuponów rabatowych, czyli wymiany monet allegro na kupony. Jak widać na screenie - mam do uregulowania zł. Kwoty nie ma.

http://prntscr.com/ltiqeo

Hah ja też dostałem i im napisałem nawet maila :P

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.

No i? Przecież to jest od początku ta opłata za wymianę monet tj. 20 groszy.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-monetowego-lDk1gVkxvSd

Cytat

Koszt zakupu Kuponu promocyjnego Allegro niezależnie od jego wartości wynosi 20 groszy i naliczany jest do salda Uczestnika z chwilą jego nabycia w sposób określony w ust 5 powyżej.

Noupe, ja rozumiem, że Ty masz tyle czasu, że zawsze czytasz wszystkie regulaminy, nawet te dotyczące promocji i programów lojalnościowych...

Tak. Czytam regulaminy, a kwoty zawsze się jakoś pierwsze rzucają w oczy.

Informację o opłacie 20 groszy masz także na podstronie (allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety) z wymianą monet na kupon:

Cytat

Zakup przez stronę allegro.pl oraz aplikację Allegro
Monety możesz również wymienić w zakładce Monety na kupon o wartości 10 lub 20 złotych. Każda 1 Moneta odpowiada 1 zł, a wygenerowanie kuponu kosztuje 20 groszy, które dopiszemy do Twojego rachunku Allegro.

• Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kazur
      Jak co roku (już od 4 lat) organizuję wyprzedaż zaplecza SEO. Wszystko od 1 zł, bez ceny minimalnej na Allegro.

W tym roku na sprzedaż:
      ▶️ SerFin.pl - 8 letni serwis finansowy z 5247 opublikowanymi artykułami/newsami
      ▶️ WnetrzeM.pl - Wnętrzarski serwis społecznościowy. 6 lat. 983 aranżacji wnętrz, 82 artykuły poradnikowe.
      ▶️ TwojSzczecin.pl - Portal regionalny (Szczecin i okolice). 3 lata. 517 opublikowanych artykułów.
      ▶️ TERAZKobieta.pl - Kobiecy portal Moda/Uroda/Zdrowie. 4 lata. 247 opublikowanych artykułów.
      ▶️ WnetrzaPlus.pl - Portal o aranżacji wnętrz.  6 lat. 450 opublikowanych artykułów.

Link do aukcji:
      https://allegro.pl/uzytkownik/pallmall201?order=m

Zapraszam do licytacji :-)

Dane:

• By makensis
      Zlecę wykonanie pełnowartościowego automatu do wysyłki kodów/plików itd. z funkcjonalnością zbliżoną do Automatera. Czyli: wysyłanie kodów, ich obsługa, reklamacje, informacja o stanie bazy danych, szablon maila z automatyczną treścią. Możliwość rejestracji i logowania. Panel obsługi klientów automatu. Oferta dotyczy API innego serwisu niż Ebay/Allegro! Pełna dokumentacja jest już dostępna i konto developerskie.
      Wykonanie szaty graficznej portalu do uzgodnienia (może być osobne zlecenie).
      Nie wymagam faktury VAT. Klient spoza EU. Poszukuję osoby, lub grupy osób, która zajmie się zleceniem priorytetowo tzn. bez ustalenia terminu wykonania na najbliższy miesiąc.

Kontakt: makensis mawpa wp.pl lub gg 88 8 5 7 8 7
    • By marinpower
      Poszukuję osoby która stworzy szablon allegro na podstawie strony klienta.
      Czas wykonania 1 dzień.
      Cenę proszę podać w opisie wraz z przykładowymi realizacjami na adres praca@extraseo.pl
    • By novum
      Na stronie głównej Allegro pojawił się dzisiaj komunikat z linkiem do nowej szaty graficznej serwisu

Obecna szata graficzna:

Nowa szata graficzna:

• By Kazur
      Cześć,

Jak co roku w ramach noworocznych porządków mam na sprzedaż gotowe strony internetowe (zaplecza SEO) z historią, ruchem i pozycjami.

Tematyka:
      - Blogi o finansach osobistych i oszczędzaniu
      - Portale wnętrzarskie
      - Portal kobiecy
      - Blog o zdrowiu i zdrowym odżywianiu
      - Blog o dietach i odchudzaniu
      - Blog o druku 3D

Całość wystawiona jest na Allegro od 1 zł bez ceny minimalnej.

Link do aukcji:
      http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13585347

Zapraszam do licytacji :-)

Dane kontaktowe:

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy