Seochess.pl

[Wykonam] Silne i Autorytatywne - Linki Z Domen Typu Edu Gov - Niska Cena, Darmowa Indeksacja! Hit!

Polecane posty

000.png
001.png
002.png
003.png
004.png
005.png
006.png
007.png

1. Skąd pochodzą linki ?

Linki pochodzą w głównej mierze z Zagranicznych, ale także Polskich stron
z rozszerzeniem Edu bądź Gov. Staramy się zawsze dobierać mieszankę unikalnych oraz skutecznych stron.

2. Czy linki pochodzą ze stron za spamowanych?

Nie, unikamy stron blogowych zaśmieconych przez setki komentarzy z Backlinkiem. Dodajemy tylko wartościowe backlinki oraz staramy się segregować linki, które będą pochodziły z takich domen. OBL jest bardzo racjonalny.

3. Jak indeksujemy i jak długo trwa indeksacja linków?

Indeksacja linków trwa w zależności od Google (bądź innej wyszukiwarki). Nie mamy na to realnego wpływu. Linki indeksujemy darmowymi indekserami typu linklicious czy indexification.

4. Jak przygotowujemy i wysyłamy Raport?

Raport przygotowujemy w Excelu. Znajduje się tam Tematyka, anchor texty twojego zlecenia oraz parametry konkretnej domeny.

5. Czy Kampanie przyniesie efekty?

Nasze linki ZAWSZE charakteryzują się wysoką jakością wykonania, stąd też nigdy nie gwarantujemy efektów, ale możemy zapewnić, że efekty mogą być ZNAKOMITE

Cena : 3 zł / Sztuka. Maksymalne zamówienie to 40 linków Edu-Gov. 

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Razmo
      Coś o mnie
      Coprywritng nie jest mi obcy. Jest to jednak zajęcie dorywcze. Zaczynałem 2 lata temu. Mam za sobą wiele wykoanych zleceń. Jestem osobą, z która można zawsze się dogadać. Zależy mi na dobrych relacjach z klientami.
      Oferta
      Wykonam wszelkeigo rodzaju teksty. Specjalizuje się w tesktach pod seo tj. precle, opisy prudktów, teksty na zapelcza. Z chęcia także zajmę się redagowaniem tekstów. Ceny są bardzo atrakcyjne, gdyż chcaiłbym sobię dorobić. Jestem pewien, że każdy będzie zadowolony z cen, któe uzgodnimy.
      Zlecenia wykonuje terminowe. W razie problemów jestem w stanie poprawić wszystko co napisałem.
      Kontakt
      -Wiadomośc na forum
      -klaudiuszoff@gmail.com (najszybsza odpowiedź)

Zapraszam do wspópracy!!!
    • Przez Seochess.pl
      Q&A

Jak wygląda Trust Flow Trust Ranków?

Trust Flow waha się między 30 a 100. Większa część Trust Ranków posiada Trust Flow powyżej 50. Dotyczy to zamówienia do 100 Trust Ranków

Jak wygląda Trust Flow/Citation Flow ratio?

40% Trust Ranków posiada Trust Flow wyższy niż Citation Flow. To bardzo dobry wskaźnik który pomoże ci wybić się w google.

Z jakich stron pochodzą linki ?

Wiele linków pochodzi ze stron takich jak Adobe, Microsoft, Linkedln, Yelp, Ted, National Geographic czy Klut. Nasze linki posiadają bardzo wysokie Page Authority.

Jak wyglądają linki? 

Trust Ranki to mieszanka linków wychodzących z stron typu social bookmarks, edu, profili forumowych i wielu innych.

Jak wysyłamy raport?

Raport wysyłamy w Excel z bardzo szczegółowymi statystykami linków.

Czy dodajemy rozbudowany opis do Backlinku (podnosi skuteczność indeksacji)?

Na życzenie klienta dobudowujemy tekst do każdego backlinka. Tekst jest związany z tematyką. 

Jak wygląda cena Trust Ranka? 

Cena za 1 Trust Rank to : 1.50 zł / szt. Przy zamówieniach powyżej 150 Trust Ranków - 20% do zlecenia!

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl
    • Przez ingus4321
      Hej, jestem doświadczonym copywriterem. Właśnie otworzyłem mały portal dla znajomych, stałych klientów itp. Są tam gotowe — dobrej jakości artykuły 3k-7k tematyczne. Można je kupić w 5 minut :) Jeśli zależy Wam na szybkim kupnie dobrych tekstów, to zapraszam. Aktualizacje co kilka dni.

http://www.im-creator.com/free/gordongray/gordongray-teksty
      gordongraycv@gmail.com