Toto

Wpisy wypadające z indeksu

Polecane posty

Raz na jakiś czas zaglądam na darmowe blogi wordpress.com i blox i widzę, że poszczególne wpisy trudno utrzymać w indeksie. Np. z całych 100 wpisów w indeksie jest może 10.

Czy wrzucanie do indeksera samej strony głównej jest jakimś wyjściem, czy indekser sprawdzi, że główna jest i robocik nie przejdzie dalej?

Strasznie mozolna robota jest przy kopiowaniu wszystkich linków - chyba, że są jakieś narzędzia, to proszę o podpowiedź.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

Chroń budynek przed pożarem: systemy sygnalizacji pożaru sap.

Wypadają, ponieważ traktowane są przez algo jako słabe, komenda "site:" też nie odzwierciedla w pełni stanu faktycznego. Z blogaskami na darmowych platformach zawsze jest z tym problem i jeżeli chcesz go zminimalizować to musisz poświęcić kilka linków aby częściej blogaska odwiedzał pajączek.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Podlinkuj, powinno pomoc (cale strony i same wpisy). Ale sa tez takie "platformy", ze bardzo trudno utrzymac wpisy w indeksie. Wordpress.com akurat jest jedna z nich (o ile te moje kilka sztuk tam postawionych ma jakakolwiek wartosc porownawcza).

3 godziny temu, blazejs napisał:

bardzo trudno utrzymac wpisy w indeksie. Wordpress.com akurat jest jedna z nich

Też coś podobnego widzę. Szkoda mi po prostu mojej pracy, bo od jakiegoś czasu to jednak stawiam już to na normalnych domenach, bo z tych blogów to marny pożytek. 

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

Chroń budynek przed pożarem: systemy sygnalizacji pożaru sap.

Powiedzialbym raczej, ze to zalezy w duzej mierze od rodzaju darmowki. Tam gdzie masz na starcie WordPressa i kazdy duren bez wysilku moze sobie cos zalozyc jest gorzej, np. bloggg.pl, blogx.pl, ek1.pl. One sa juz zajechane, czesto padaja (szybkosc serwera ma wplyw na indeksacje), no i jest tam tyle spamu, ze sa na cenzurowanym. Ale tam gdzie musisz wlozyc troche wysilku zeby postawic strone (i pisalem ci to juz wiele razy - nie tylko WordPress) jeszcze nie jest tak zle. Tylko trzeba jeszcze podlinkowac.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez slaymer
      Wykonam komentarze na blogach, pisane tak, aby zostały zaakceptowane.

Co to za blogi?
      Twoja decyzja, jak bardzo blogi mają być dopasowane tematycznie do strony (bardzo, średnio, bez znaczenia). Blogi publiczne, na których można zostawić komentarz.

Czemu u mnie?
      Gdyż jest duża szansa uzyskania akceptacji wpisu na mocnych blogach. Piszę zawsze z sensem, na temat posta, niejednokrotnie wchodząc w interakcję z blogerem.

Jaka cena ?
      4,00 złote netto za jeden wpis

Co potrzebuję ?
      linki i anchory do nich. Oczywiście na tych lepszych blogach większa szansa na akceptację jest pod urlem, a nie pod frazami typu "wypas baranów nad wzburzonym dunajcem kraków".

Czy mogę podać przykłady komentarzy?
      Mogę, na maila, prw

Kontakt
      Kumizu.pl
      Rzemieślnicza 9
      05-827 Grodzisk Mazowiecki
      biuro@kumizu.pl  lub prw na forumce

Wystawiam FVAT

Napy, profile, ogloszenia - też mogę dodawać.
    • Przez Seochess.pl
      LINK DO CENY BLOGÓW

AKTUALIZACJE:

- BRAK

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl
    • Przez Seochess.pl
      Link do SPRZEDAŻY ZAPLECZ BLOGOWYCH

AKTUALIZACJE :

* OBECNIE BRAK AKTUALIZACJI

Dane kontaktowe:

MAIL : support@seochess.pl

• Przez freelcopy
      Witam wszystkich forumowiczów i odwiedzających!

JESTEM Copywriterem od 3-lat. W tym czasie miałem okazję współpracować ze znanymi agencjami copywriterskimi i pisać treści dla rozmaitych branż.
      PISZĘ Teksty SEO, tematyczne, specjalistyczne. Tworzysz stronę? Z chęcią napiszę na nią treści. Rozwijasz swój sklep? Zachęcające opisy produktów to moja specjalność. Masz bloga? Dawaj do mnie. Regularnie będę dostarczać Ci teksty, a Ty możesz zająć się prowadzeniem swojego biznesu.
      CENA Od 13 zł netto/1 000 zzs 
      FORMALNOŚCI Umowa o dzieło lub faktura przez useme.eu

Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio.  Więcej szczegółów na stronie FreelCopy.pl.
      Pytania? Napisz do mnie maila. Jestem dostępny pod adresem freelcopy@o2.pl. 
    • Przez copykmatuszyk
      Witam, jesteśmy grupą osób, która specjalizuje się w wielu kategoriach. Możemy pisać teksty preclowe i zapleczowe na każdy temat. Posiadamy osoby, które od lat piszą teksty wyższej jakości w bardzo wielu branżach (nieruchomości, biznes, pedagogika, kosmetologia i wiele, wiele innych). 
      Faktura VAT przez useme. 
      Cennik do ustalenia, wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. 
      Gigantyczne moce przerobowe! Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie na 300tys/zzs w tydzień! 
      Kontakt:
      copykmatuszyk@interia.pl 
      Tel: 510841002