; Jump to content
Sign in to follow this  
slaymer

[wykonam] Zaplecza na szablonach premium Wordpressa

Recommended Posts

Wykonam zaplecze oparte na szablonach premium Wordpressa

Co unikalne w tej ofercie?

Szablony premium dostarczam ja. Na wszystkie posiadam licencję umożliwiającą sprzedaż gotowego produktu opartego na nich.

Co wchodzi w skład zlecenia

Instalacja, konfiguracja, aktywacja podstawowych wtyczek, oddanie w Twoje ręce WP.

Jakie strony?

Jakie chcesz - może to być zaplecze "firmowe" - przykład 1

Mogą to być blogi - przykład 2

Różne inne -  portale różnotematyczne, landingpage - też można !

Jaka cena

Cena podstawowej instalacji to 150 złotych netto

Jeżeli chcesz zamówić dodatkowo teksty to ich cena 10 złotych netto za 1000 znaków + zdjęcie do tego

Jeżeli masz swoje teksty to za wstawienie ich na stronę przeze mnie - ponegocjujemy.

Jeżeli chcesz mieć zainstalowane specyficzne wtyczki - ponegocjujemy, itp.

Co potrzebuję

Jeżeli Twój hosting udostępnia auto-instalator - to albo dostęp do DA, albo dane do wordpressa.

Generalnie zapraszam zainteresowanych do kontaktu

Kumizu.pl

Rzemieślnicza 9

05-827 Grodzisk Mazowiecki

Wystawiam FVAT

Kontakt:

biuro@kumizu.pl lub pw na forum

Dodatkowo, mogę również podlinkować zaplecza z bardzo tematycznych i mocno merytorycznych komentarzy na blogach.

Jeżeli wolisz strony oparte na html - również mogę wykonać na podobnych zasadach.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Badek
      Nazywam się Krystian Badowski. Od ponad dwunastu lat zajmuję się twórczością internetową w zakresie projektowania witryn internetowych i grafiki. W tej branży zyskałem doświadczenie, dzięki któremu mogę Ci zaoferować stworzenie strony internetowej od podstaw. Mogę Ci także pomóc w procesie wdrażania strony, tworzenia grafiki, czy poprawek na Twojej istniejącej witrynie.

Moje umiejętności:

WordPress - większość moich projektów opiera się o ten system. Świetnie go poznałem i doskonale się w nim odnajduję. HTML+CSS - potrzebujesz stworzyć statyczną witrynę lub zakodować gotowy plik PSD? Jestem do dyspozycji! Grafika rastrowa - projekty graficzne dotyczące nie tylko stricte sfery internetowej. Ulotki, wizytówki, elementy stron, pełne ich projekty i inne niestandardowe rozwiązania.  
      Możliwe wystawienie FV za pomocą serwisu useme.com.

Zainteresowany? Sprawdź moje portfolio: https://badek.org

Adres mailowy:
      krystian[małpka]badek[kropka]org  
    • By SEOsklep24.pl
      Linki z prywatnego zaplecza SEO – wyższe pozycje dla Twojej strony!

Zapraszamy do zamawiania publikacji na nowym, prywatnym zapleczu SEO. Prezentowana oferta dotyczy publikacji 25 artykułów - 500 artykułów z linkami kierującymi do Państwa strony!

Nowa grupa stron została stworzona z troską o każdy detal. Blogi oparte są na unikalnych szablonach graficznych, odrębnych IP i domenach (w skład grupy nie wchodzą subdomeny czy darmowe platformy blogowe). Co ważne – każda strona posiada historię (strony zostały przechwycone i sprawdzone pod kątem parametrów SEO) i solidną porcję linków, która gwarantuje szybką indeksację nowych artykułów i moc linkową, która zostanie przekazana dla Państwa strony!

Każdy artykuł publikowany jest z grafiką (pochodzącą z darmowych baz – na życzenie możemy dodać zdjęcie wysłane przez Zamawiającego) i linkami kierującymi do wybranej strony (link może być Dofollow lub na życzenie Nofollow).

Najważniejsze informacje o oferowanych publikacjach:

Grupa jest w pełni prywatna, zbudowana od podstaw - każda strona jest zoptymalizowana i solidnie podlinkowana. Na każdym blogu publikujemy artykuły z grafiką. Prócz publikacji z linkami, dodajemy również artykuły bez linków. Każda strona ma unikalną szatę graficzną. Blogi osadzone na domenach głównych – bez subdomen czy darmowych platform blogowych. Domeny osadzone są unikalnych adresach IP. Na żadnej ze stron nie ma i nigdy nie będzie zainstalowanego SWL (systemu wymiany linków). Każda domena ma wieloletnią historię, blogi nie są budowane na nowych nazwach.  

Osoby, które są zainteresowane zakupem tej usługi zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zaprezentowania 1-2 przykładowych adresów w celu weryfikacji ich!

Grupa 25 WP: https://seosklep24.pl/oferta/520-grupa-25-wp.html
      Cena: 59,99zł

Grupa 50 WP: https://seosklep24.pl/oferta/521-grupa-50-wp.html
      Cena: 99,99zł

Grupa 100 WP: https://seosklep24.pl/oferta/522-grupa-100-wp.html
      Cena: 179,99zł

Grupa 300 WP: https://seosklep24.pl/oferta/523-grupa-300-wp.html
      Cena: 399,99zł

Grupa 500 WP: https://seosklep24.pl/oferta/524-grupa-500-wp.html
      Cena:  649zł

Wpisz KOD RABATOWY i otrzymaj -5% na publikację artykułów w nowym zapleczu Wordpress: CYK3XLCX

Co Oferujemy:
      Opublikujemy 25 artykułów - 500 artykułów z linkami kierującymi do podanej strony (w artykule może znajdować się 1 link wychodzący). Na potrzeby zlecenia przygotujemy 1-8 synonimizowanych artykułów ( 1500 znaków po wygenerowaniu ) – istnieje możliwość domówienia dodatkowej liczby artykułów tutaj: https://seosklep24.pl/oferta/187-artykul-z-synonimami-1000-3000-znakow.html Czas realizacji usługi uzależniony od dziennej ilości publikacji, którą ustala Kupujący! W przypadku braku dodatkowej informacji, artykuły zostaną opublikowane w przeciągu 10 dni roboczych od przyjęcia zlecenia. Po zakończeniu linkowania prześlemy raport z wszystkimi zdobytymi linkami Na każde zamówienie wystawiamy FV!   
      Do wykonania usługi potrzebujemy:
      Przesłanie linków i słów kluczowych, które mają zostać podlinkowane w publikowanych artykułach (można linkować stronę główną, podstrony, subdomeny) Dodatkowych Informacji o ilości dziennych publikacji  

Kontakt:

mail: kontakt@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By nafri
      Zlecę wykonanie na początek 10 stron zapleczowych na rożnych darmowych platformach oraz ich podlinkowane.

Zaplecze na: blogspot.com, tumblr.com, yola.com, wix.com, weebly.com i wordpress.com itp.

Oczekiwania co do zaplecz:
      - zróżnicowane szablony, estetyczny i profesjonalny wygląd;
      - unikalne teksty po 2000 znaków;
      - wstawiona darmowa grafika;
      - przekazanie danych dostępowych do witryn.

Strony nawiązują do tematyki: akcesoria fryzjerskie, kawa, akcesoria do ekspresów do kawy.

Ważne: czas wykonania, cena.
      Odpowiem tylko na wybraną ofertę.

Kontakt: nafri(at)op.pl lub priv
    • By bori79
      Wykonam teksty na zaplecza w oparciu o konkretne źródła wiedzy. Teksty będą napisane zgodnie ze sztuką seo.
      Mogę pisać bezpośrednio w surferseo na zlecenie klienta.

Cena 5 zł netto/ 1000 znaków

Preferowane tematyki: turystyka, nieruchomości i wnętrza, finanse

Rozliczenie: F-VAT

"SEO-Usługi" Krzysztof Borwik
      ul. Wieniawskiego 34
      51-611 Wrocław
      NIP: 898-178-35-65

KONTAKT:
      krzysztof@borwik.pl
    • By Mclain
      Szukam strony z szablonami WP na której kupię szablon, licencją na szablon z uwzględnieniem aktualizacji tego. Potrzebuję jednego szablonu na wieki wieków, nie mam agencji, która będzie trzaskać miliony stron.

To ma być coś dla średniorozgarniętego szympansa, który ma sobie wejść, przesunąć suwaczek, wrzucić grafikę, dodać nagłówek, zrobić podstronę i tyle. Coś ładnego, fashion, działającego na wszystkim co ma dostęp do internetu, włącznie z nowoczesnymi pralkami i lodówkami.

No i oczywiście cena dla Janusza, najlepiej w granicach kilku dolarów, tak do 50 zł.

Polecicie?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy