Polecane posty

Witajcie Szanowni Forumowicze,

lokalny piłkarski klub sportowy Avia Kamionki grający w klasie okręgowej

http://www.90minut.pl/liga/1/liga10148.html

posiadający 8 roczników dzieci i młodzieży grających również w ligach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej poszukuje wsparcia/sponsora.

Fanpage klubu:

https://www.facebook.com/AVIAKamionki/

osoby, firmy zainteresowane wsparciem proszone są o kontakt na priv.

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Sprawdzone i działające proxy

Kolego ja rozumiem ambicję, ale jeżeli mnie nie stać na ogręgówkę, to spadam do B klasy i dalej się cieszę z p[iłki nożnej

Dodatkowo co jest przedstawione jako 8 grup młodzieżowych i dziecięcych? Gdzie sprawozdanie na temat dofinansowania ze strony miasta? Nie wierzę, żeby rodzice nie dokładali do tego biznesu więc jeżeli chodzi o drużynę seniorską i brak perspektyw (potrzebę ubezpieczenia, zatrudnienia trenerów czy sędziów to polecam B-klasę, koszt za sezon 7 tysięcy)

Najlepsze teksty na strony zaplecze i internetowe w przystępnych do tego cenach tutaj

Szukasz rzetelnego niedrogiego copywritera? Jestem do twojej dyspozycji :)

Napisano (edytowany)
7 godzin temu, Herkules napisał:

Kolego ja rozumiem ambicję, ale jeżeli mnie nie stać na ogręgówkę, to spadam do B klasy i dalej się cieszę z p[iłki nożnej

Dodatkowo co jest przedstawione jako 8 grup młodzieżowych i dziecięcych? Gdzie sprawozdanie na temat dofinansowania ze strony miasta? Nie wierzę, żeby rodzice nie dokładali do tego biznesu więc jeżeli chodzi o drużynę seniorską i brak perspektyw (potrzebę ubezpieczenia, zatrudnienia trenerów czy sędziów to polecam B-klasę, koszt za sezon 7 tysięcy)

Perspektywy są, dotacje z gminy też, są składki. Ale jak wszędzie brakuje na inwestycje. Zwłaszcza jak ma się w okolicy klub z miasta centralnego który różni się tylko tym, że jest starszy a kasy dostaje 5 razy tyle, bo ... no właśnie, ma układy i ludzi tam gdzie trzeba.

Rozumiem @Herkules, że klubom z ekstraklasy też radzisz żeby nie szukali sponsorów tylko "spadli" sobie 2 ligi niżej bo jest taniej :-)

Edytowano przez AdamBoganD

Jestem przeciwnikiemutrzymywania jakichkolwiek klubów z miejskich pieniędzy, chyba że ma to na celu szkolenie dzieci i młodzieży, inwestowanie w nich 

Znam temat prosto z życia, kiedyś mój rodzimy klub, prawie 2 liga (z miasta w którym spędziłem wiele lat i mu kibicowałem, zresztą jak ojciec oraz dziadek), z czasem jednak, przecenili swoje możliwości finansowe (ponad 2 mln długu) i, upadek, spadek do B klasy i granie po wioskach (nawet z moją pykali :)  dziś okręgówka i nie przeceniają sił nad zamiary, miasto 30 tysięczne

Nic nie ma o prezesach, sprawozdaniu finansowym, żadnego raportu z ostatnich lat (aktualnym zadłużeniu, wydatkach, potrzebach itd)

Z tego co widziałem na koszulkach dzieci jest sponsor (FB), więc tutaj największą promocją mogą się cieszyć wyłącznie firmy lokalne (na mecze tego typu chodzą dziadki i zafascynowani klubowicze, pracownicy danych firm z okolicy)

Najlepsze teksty na strony zaplecze i internetowe w przystępnych do tego cenach tutaj

1 godzinę temu, Herkules napisał:

Jestem przeciwnikiem utrzymywania jakichkolwiek klubów z miejskich pieniędzy, chyba że ma to na celu szkolenie dzieci i młodzieży, inwestowanie w nich .

Nic nie ma o prezesach, sprawozdaniu finansowym, żadnego raportu z ostatnich lat (aktualnym zadłużeniu, wydatkach, potrzebach itd)

Z tego co widziałem na koszulkach dzieci jest sponsor (FB), więc tutaj największą promocją mogą się cieszyć wyłącznie firmy lokalne (na mecze tego typu chodzą dziadki i zafascynowani klubowicze, pracownicy danych firm z okolicy)

1. oprócz seniorów jest 8 roczników dzieci i młodzieży - w sumie ponad 100 dzieci

2. O prezesach jest na futbolowo (link na fb), nie ma zadłużeń, są wydatki i są potrzeby, zostaną ew. podane zainteresowanej firmie/osobie

3. Sponsor jest (1 rodzic) w drużynie rocznika 2010, sfinansował stroje stąd jego logo.

Jesteś zainteresowany?

Tylko firmy lokalne, wiem jak to działa, nawet sklepy monopolowe w moim województwie wspierają drużyny dziecięce (Fiamp :) organizują takie różnego rodzaju imprezy, turnieje i stroje. Ja patrzę na reklamę przez pryzmat, co ona miała by dać potencjalnemu odbiorcy z drugiej strony kraju, skoro to lokalna oraz okręgowa drużyna. 

Sprawozdanie finansowe takich klubów, powinno być ogólnodostępne (ilu trenerów, jakie pensje, koszta związane z działalnością i jej utrzymaniem, skoro to klub miejski, co tutaj ukrywać? )

Ja mogę im tylko życzyć powodzenia i wytrwałości, ale niestety to tylko a może AŻ wieś, okręgówka za wysokie loty taka obiektywna moja ocena (skoro finansowo nie dają rady miasta po 30-50 tyś osób, to jak ma dać radę 10 razy mniejsza miejscowość?)

Tylko firmy i rynek lokalny (uderzyłbym do każdej, z naciskiem na dzieci )

https://www.baza-firm.com.pl/firmy/Kamionki/

21 minut temu, Herkules napisał:

Sprawozdanie finansowe takich klubów, powinno być ogólnodostępne (ilu trenerów, jakie pensje, koszta związane z działalnością i jej utrzymaniem, skoro to klub miejski, co tutaj ukrywać? )

Klub nie jest miejski. Założyły go prywatne osoby rejestrując w Starostwie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez SEOsklep24.pl
      Pozyskiwanie linków i budowa solidnego profilu linkowego promowanej strony to podstawa w każdej kampanii SEO. Dlatego warto zadbać o linki najwyższej jakości - zarówno te publikowane bezpośrednio w tekstach, jak i linki graficzne a także linki z Social Media i linki pozyskiwane z komentarzy. W tej ofercie skupimy się na tych ostatnich - SEOsklep24.pl ma zaszczyt zaprezentować nową usługę - pisanie i publikowanie tematycznych komentarzy z linkami - w tej ofercie komentarze dotyczą tematyki Turystyka, Sport, Podróże!
      Oferta polega na napisaniu unikalnego komentarza i publikację wraz z linkiem. Komentarze publikowane są na prywatnej tematycznej grupie blogów należących do SEOsklep24.pl - dzięki temu mają Państwo pewność, że każdy komentarz zostanie zaakceptowany i nie zniknie w kilka dni po wysłaniu raportu. W ten sposób możemy promować blogi, fora, sklepy, strony firmowe i inne portale - wszystko, co można przypisać do tematyki Turystyka, Sport, Podróże.

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/488-10-komentarzy-turystyka-sport-podroze.html
      Cena: 59,99zł 29,99zł

Do końca kwietnia możesz wykorzystać -50% rabat wpisując kod: 3U4I1B7Y

Co oferujemy w ramach usługi?

Napisanie 10 tematycznych komentarzy (każdy na około 200-300 znaków).
      Publikację komentarzy wraz z linkiem lub anchorem na prywatnej grupie blogów należących do SEOsklep24.pl - komentarze publikowane są pod dodawanymi na portalach artykułami sponsorowanymi.
      Każdy komentarz jest tematyczny i dopasowany do komentowanego artykułu
      Czas realizacji to 14 dni roboczych od momentu przyjęcia zlecenia. Po opublikowaniu wszystkich komentarzy wysyłamy raport z linkami kierującymi bezpośrednio do dodanych wpisów.
      Na usługę wystawiamy FV!  
      Gdzie publikujemy komentarze?

Komentarze wraz z linkami publikowane są na prywatnej grupie tematycznych blogów należących do SEOsklep24.pl. Dzięki temu mają Państwo pewność, że komentarze nie zostaną usunięte lub nie przejdą moderacji.
      Oto najważniejsze cechy blogów, na których publikujemy komentarze:
      Portale zbudowane na domenach z historią
      Na stronach znajdują się artykuły pisane tak, aby przynosiły również ruch organiczny z Google! Artykuły są wysokiej jakości, w formie poradnikowej - przydatne dla internautów.
      Strony osadzone na domenach z końcówką .pl
      Domeny posiadają własne fanpage na Facebooku - ciągle rozwijane i zyskujące nowych użytkowników.
      Każdy portal zbudowany na unikalnym szablonie graficznym.
      Blogi bez filtrów/banów w Google.
      Strony są systematycznie linkowane ze sprawdzonych źródeł (bez użycia SWL)
      Wszystkie domeny osadzone na różnych IP

Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

Do realizacji zamówienia potrzebujemy listy linków i anchorów, które zostaną uwzględnione podczas pisania i publikacji komentarzy. Można podać linki kierujące do stron głównych, podstron a także anchory/słowa kluczowe.

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474
    • Przez sla77
      Kupię serwis poświęcony dowolnej dyscyplinie sportowej

Wymagania:
      - serwis musi mieć mieć minimum 50 uu / dziennie (proszę o statystyki)
      - serwis musi być zadbany
      - serwis nie może mieć nałożonych kar od Google (filtrów lub bana)
      Dane kontaktowe do składania ofert: [code]slawko()post.cz[/code]
    • Przez SEOsklep24.pl
      Witajcie!

Mamy okazję zaprezentować Państwu zupełnie nową usługę w ofercie SEOsklep24.pl - tematyczny content marketing. Oferujemy napisanie unikalnego, poradnikowego tekstu oraz publikację na jednej z 10 domen. Usługa dedykowana jest dla właścicieli stron o tematyce Sport, Turystyka, Podróże. Jeżeli posiadają Państwo stronę biura podróży, blog podróżniczy lub sklep z asortyment sportowym - zapraszamy do skorzystania z oferty. Linki z artykułów content marketingowych to nie tylko pomoc w skutecznym pozycjonowaniu stron, ale także szansa na zbudowanie i umocnienie renomy strony/firmy wśród internautów.

Co oferujemy?

Oferta polega na napisaniu profesjonalnego artykułu poradnikowego/branżowego w tematyce Sport, Turystyka, Podróże i opublikowanie go na jednej z naszych stron.

Podana cena dotyczy jednej publikacji (w cenę wliczony jest artykuł 3000 znaków napisany przez copywritera).

Oto, dlaczego warto skorzystać!

Stworzyliśmy 10 blogów, które nie tylko solidnie podlinkowaliśmy - zadbaliśmy także o to, aby wypełnić je ciekawą, branżową treścią. Blogi są w pełni dopasowane pod użytkownika - publikacja artykułu pozwala nie tylko zdobyć silny link, ale także może zapewnić realne odwiedziny internautów i potencjalnych klientów.

Poniżej dokładny opis witryn, które wchodzą w skład grupy:

Wszystkie domeny z historią ( 2003-2015 )
      Strony osadzone na nazwach .pl
      Blogi mają unikalne i różne szaty graficzne
      Każda domena ma swój FanPage na FaceBooku i wpisy są tam również publikowane!
      Każdy wpis na FaceBooku może zostać polajkowany przez realne osoby z FanPage!
      Artykuły tworzone są tak aby przynosiły ruch z Google! Strony są odpowiednio podlinkowane (systematycznie budujemy profil linkowy każdej witryny)
      Brak historii w Systemach Wymiany Linków (SWL)
      Na stronach opublikowane są ciekawe, tematyczne poradniki i blogi (artykuły bez linków)
      Każda publikacja posiada grafikę (zamawiający może wysłać własną lub zlecić nam dodanie grafiki z darmowej bazy)
      Stale rozwijamy bazę artykułów na stronach (co miesiąc dodajemy nowe teksty bez linków)
      Strony osadzone na różnych IP
      Wskaźniki CF i TF w przedziale 9-27

Aktualizacja danych dla domen na dzień 21.11:

Osoby, które są zainteresowane zakupem tej usługi zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zaprezentowania 1-2 przykładowych adresów w celu weryfikacji ich!

Czego potrzebujemy do realizacji zamówienia?

- adresu domeny (linkujemy również podstrony)
      - słowa kluczowego (akceptujemy anchory lub linki pod postacią URL/brand)
      - innych informacji (zamawiający może określić dokładny temat publikacji, zwrócić uwagę, co ma zawierać tekst lub wskazać formę pojawienia się linku - w treści lub jako przypis pod artykułem)

Link do oferty: http://seosklep24.pl/474-10-linkow-sport-turystyka-podroze.html
      Cena: 45zł brutto / 1 artykuł

Kontakt:

tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
    • Przez SEOsklep24.pl
      Witajcie!

Mamy okazję zaprezentować Państwu zupełnie nową usługę w ofercie SEOsklep24.pl - tematyczny content marketing. Oferujemy napisanie unikalnego, poradnikowego tekstu oraz publikację na jednej z 10 domen. Usługa dedykowana jest dla właścicieli stron o tematyce Sport, Turystyka, Podróże. Jeżeli posiadają Państwo stronę biura podróży, blog podróżniczy lub sklep z asortyment sportowym - zapraszamy do skorzystania z oferty. Linki z artykułów content marketingowych to nie tylko pomoc w skutecznym pozycjonowaniu stron, ale także szansa na zbudowanie i umocnienie renomy strony/firmy wśród internautów.

Co oferujemy?

Oferta polega na napisaniu profesjonalnego artykułu poradnikowego/branżowego w tematyce Sport, Turystyka, Podróże i opublikowanie go na jednej z naszych stron.

Podana cena dotyczy jednej publikacji (w cenę wliczony jest artykuł 3000 znaków napisany przez copywritera).

Oto, dlaczego warto skorzystać!

Stworzyliśmy 10 blogów, które nie tylko solidnie podlinkowaliśmy - zadbaliśmy także o to, aby wypełnić je ciekawą, branżową treścią. Blogi są w pełni dopasowane pod użytkownika - publikacja artykułu pozwala nie tylko zdobyć silny link, ale także może zapewnić realne odwiedziny internautów i potencjalnych klientów.

Poniżej dokładny opis witryn, które wchodzą w skład grupy:

Wszystkie domeny z historią ( 2003-2015 )
      Strony osadzone na nazwach .pl
      Blogi mają unikalne i różne szaty graficzne
         Artykuły tworzone są tak aby przynosiły ruch z Google! Strony są odpowiednio podlinkowane (systematycznie budujemy profil linkowy każdej witryny)
      Brak historii w Systemach Wymiany Linków (SWL)
      Na stronach opublikowane są ciekawe, tematyczne poradniki i blogi (artykuły bez linków)
      Każda publikacja posiada grafikę (zamawiający może wysłać własną lub zlecić nam dodanie grafiki z darmowej bazy)
      Stale rozwijamy bazę artykułów na stronach (co miesiąc dodajemy nowe teksty bez linków)
      Strony osadzone na różnych IP
      Wskaźniki CF i TF w przedziale 9-27

Aktualizacja danych dla domen na dzień 21.11:

Osoby, które są zainteresowane zakupem tej usługi zapraszamy do kontaktu mailowego w celu zaprezentowania 1-2 przykładowych adresów w celu weryfikacji ich!

Czego potrzebujemy do realizacji zamówienia?

- adresu domeny (linkujemy również podstrony)
      - słowa kluczowego (akceptujemy anchory lub linki pod postacią URL/brand)
      - innych informacji (zamawiający może określić dokładny temat publikacji, zwrócić uwagę, co ma zawierać tekst lub wskazać formę pojawienia się linku - w treści lub jako przypis pod artykułem)

Link do oferty: http://seosklep24.pl/474-10-linkow-sport-turystyka-podroze.html
      Cena: 45zł brutto / 1 artykuł

Kontakt:

tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród

• Przez sla77
      Kupię chętnie serwis sportowy lub rozrywkowy.

Wymagania:
      - serwis musi mieć mieć minimum 20 uu / dziennie (proszę o statystyki)
      - serwis nie może mieć nałożonych kar od Google (filtrów lub bana)
      Dane o przesyłania ofert: [code]slawko(małpka)[/code]