Jump to content

Stat4seo - plugin/poprawka


Recommended Posts

Cześć!

 

Jak pewnie część forumowiczów wie oferuje płatny dostęp do publicznych proxy przeznaczonych do sprawdzania pozycji w Google. Niestety lub stety większość osób używa do monitorowania stat4seo, które ma bardzo duże problemy z odpytywaniem Google z użyciem prywatnych proxy, nie mówiąc o publicznych. Dodatkowo po małym przeszukaniu sieci widać, że w s4s występuje bardzo dużo nierozwiązanych błędów, które utrudniają jego użytkowanie.


Przechodząc do konkretów - w zaawansowanej formie posiadam już stworzony plugin, który zastępuje oryginalny plik check.php (sprawdzanie pozycji, konfiguracja itp.), dzięki czemu szybkość oraz wydajność sprawdzania pozycji wzrasta diametralnie (dzisiaj na najmniejszym pakiecie proxy w 6h sprawdził ponad 1200 fraz bez żadnych problemów).

 

Kolejne planowane poprawki:

 • automatyczne jednokrotne ponawiania fraz, które zostały oznaczone jako 0 - dość często zdarza się na publicznych proxy.
 • RWD

 

Cenna - jest to kwestia jeszcze do pomyślenia jednak myśle, że na 95% osoby, które kupiły u mnie proxy otrzymają plugin za darmo a dla pozostałych ustalę jakąś cenę.

 

Jest ktoś zainteresowany? Chciałby ktoś zaproponować jakieś zmiany/poprawki?

 

 • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
 • Replies 33
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@stat4seo niestety sytuacja moich odbiorców proxy była bardzo trudna przez co nie było czasu na czekanie na inne rozwiązania (plugin powstał w kilka godzin). Co do licencji, nie masz się o co mar

Cześć!   Jak pewnie część forumowiczów wie oferuje płatny dostęp do publicznych proxy przeznaczonych do sprawdzania pozycji w Google. Niestety lub stety większość osób używa do monitorowania

@DanielBurchardt Mogę dać trochę swoich prywatnych proxy pod Google do testów tego modułu. 

No na razie to ciężko coś proponować jak nikt tego nie przetestował. Wszystko wyjdzie w praniu i się okaże czy działa tak dobrze jak mówisz, czego życzę, bo są mega problemy z tymi proxy. Szczególnie jestem ciekawy jak działa na prywatnych proxy z innych źródeł niż od Ciebie.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

Link to post
Share on other sites

@Carnagge dzięki za odpowiedź! W tym momencie wtyczka jest nastawiona na publiczne proxy, które trzeba dość mocno atakować. Jeśli będzie potrzeba napisać odpowiednią wersje pod prywatne proxy.

W tym momencie jeden z forumowiczów testuje na swojej instancji s4s wtyczkę i wygląda to obiecująco.

Link to post
Share on other sites

Szkoda @DanielBurchardt, że nie napisałeś do mnie żadnej wiadomości w tej kwestii, oferowania "pluginu do Stat4Seo", przynajmniej z czystej uprzejmości/przyzwoitości. Stat4Seo to nie jest otwarte oprogramowanie, nie mniej jednak nie zamierzam w żaden sposób walczyć z Twoimi modyfikacjami o ile nie okaże się, że wykorzystywane były jakieś fragmenty kodu programu i/lub był on dekodowany. 

Na przyszłość, jeżeli masz jakieś sugestie jak Stat4Seo mogłoby lepiej używać proxy które oferujesz (bo piszesz w wielu miejsach, że sobie nie radzi, że je marnuje itd) - zawsze możesz do mnie napisać. Od samego początku starałem się współpracować z dostawcami proxy bo to "wspólny biznes" (Stat4Seo bez proxy "nie istnieje") myślę, że @makauer mógłby to potwierdzić. 

Edited by stat4seo
 • Confused 1

stat4seo-banner_old.png

Link to post
Share on other sites

@stat4seo niestety sytuacja moich odbiorców proxy była bardzo trudna przez co nie było czasu na czekanie na inne rozwiązania (plugin powstał w kilka godzin).

Co do licencji, nie masz się o co martwić - żadne pliki nie zostały zdekodowane - wystarczyło przeanalizować logi bazy aby zrozumieć schemat bazy.

 • Like 2
Link to post
Share on other sites

@stat4seo proxy od dawna mam od @DanielBurchardt, jak tylko zaczął się problem ze zbyt szybkim ich spalaniem (a obecnie już wiadomo, że błędnie były oznaczane jako nie działające), pisałem do Ciebie kilka maili w sprawie problemów, jakie testy robiłem z zestawami, ilością fraz, polskimi znakami itd - zero odpowiedzi od Ciebie. Nawet logi wysyłałem. Nic.

 

Na forum s4s też pisałem. Cisza.

 

@DanielBurchardt zajął się sprawą choć nie musiał, nie jego problem że dobre proxy (bo działają w innych aplikacjach np. Check4Web, Indexer, SB) byłu uwalane przez s4s bez powodu (możliwe że Google coś namieszało).

Teraz z pluginem o 4 mam wyniki (1200 fraz, prędkość 25, V3, timeout 10 sek).

 

Został jeszcze jeden problem: po sprawdzeniu wszystkich fraz w największym zestawie mam sumaryczną różnicę pozycji na poziomie -2000. Dopiero po uruchomieniu wymuszonego ponownego sprawdzenia fraz z pozycją "0" a było lepiej i "-30" s4s  znajduje właściwe pozycje i sumarycznie jest na plusie. Oznacza to, że systemowe ponowienie sprawdzenia nie działa, o czym też pisałem do Ciebie i nic.

 

Innymi słowy przez 2 m-c zero reakcji, zero update. Nie wspomnę od tym, że od dawna ludzie piszą na forum s4s, że czas na wersję php7 bo 5.6 to zabytek. Tyle w temacie.

Edited by AdamBoganD

Tanie zakupy online https://promocje-w-sklepach.pl

Link to post
Share on other sites

@AdamBoganD starałem się odpowiadać na wszystkie wiadomości, a już na pewno na takie gdzie zawarte było jakieś pytanie. Jeżeli jakąś przeoczyłem to przepraszam.

Funkcja ponownego sprawdzania: sprawdzę to, ale sprawdzałem to już kilka razy i było OK. Odpisywałem Ci, że możliwe, że po prostu pozycja zmienia się później. Ew. dwa razy wystąpił jakiś (nieznany mi) problem z proxy. Bo skoro raz panel złapał 0, to równie dobrze mógł je złapać ponownie przy "drugiej próbie", a dopiero przy 3 próbie się udało. 

W tym momencie gdy korzystasz z wyżej wymienionego "pluginu" za ponowne sprawdzanie jest odpowiedzilny właśnie on, skoro podmieniony został plik check.php. 

stat4seo-banner_old.png

Link to post
Share on other sites

Plugin 

15 minut temu, stat4seo napisał:

W tym momencie gdy korzystasz z wyżej wymienionego "pluginu" za ponowne sprawdzanie jest odpowiedzilny właśnie on, skoro podmieniony został plik check.php. 

 

plugin jest w wersji "roboczej", nie ma jeszcze ani ponawiania sprawdzenia które robię ręcznie i ok 6% fraz leci do poprawki.

Tanie zakupy online https://promocje-w-sklepach.pl

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy