Maksiulek

Pozycjonowanie a skoki po hostingach

Polecane posty

Witam.

Znajomy chce aby pomóc mu wbić się w topy na kilka fraz. Konkurencja nie jest ciężka, ale on ma tendencję do skakania po hostingach. Jest promka na hekko, stawia stronę i rok odbębnia. Później przeskakuje gdzie indzie. Rok mija i znów migracja.

Pytanie, czy jest sens pozycjonować taką stronę ? Ma to jakiś wpływ gdzie znajduje się strona (hosting, ip) ? Strona jest niemal statyczna, typowa wizytówka i czasem coś wrzuci na pseudo blogu. Domena ciągle ta sama.

To na jakim hostingu nie ma znaczenia, chyba że przy przenosinach będą długie przerwy w dostępności strony.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Sąsiedztwo shitowych stron na danym IP może mieć negatywny wpływ. Poza tym nie powinno być różnicy.

Sklep medyczny z Rzeszowa. Inhalacja nebulizatorem na katar dla dzieci i dorosłych. Nebulizator - jak wybrać. Maska do nebulizatora. Inhalatory. Filtry do inhalatorów.

Program ERP dla budownictwa. Oprogramowanie dla firm energetyki cieplnej, budowlanych, produkcyjnych, komunalnych, spółdzielni mieszkaniowych. Zintegrowany system ERP. System ERP.

Zestawy do inhalacji dla dzieci. Sklep inhalator Rzeszów. Ciśnieniomierze. Rękawy. Nebulizator. Filtry. Sklep medyczny w Rzeszowie.

Testowałeś to co piszesz, ja pytam o "negatywny" wpływ?

re287am9.jpg

Podczepiam się do pytania MaxPan-a i proszę o wyjaśnienie "shitowych" stron (zaplecza ?). Bo z tego co ja wiem, nie masz opcji wyboru IP na zwykłych hostingach i w zasadzie dopóki nie zarejestrujesz się nie znasz "towarzystwa". A idąc tym tokiem można skakać w nieskończoność i nie trafisz na nic sensownego.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Grubyy
      Witajcie,
      piszę do Was z problemem, który nie daje mi spokoju już kilka miesięcy. W sierpniu postawiłem nową wersję sklepu(papierbox.com)na linuxpl.com, starą wersją i domeną zarządza ktoś inny, dnsy w domenie zostały zmienione, niestety w dalszym ciągu(po 5 miesiącach!) zdarza się załadowanie starej wersji strony. Macie jakiś pomysł?
    • Przez aleks1723
      Witam. Mam poważny problem do rozwiązania, a mianowicie mam stronkę na az.pl - wykupiłem tam serwer i domenę, serwer jeszcze 2 miesiące ciągnie, a domena prawie rok. W związku z tym, że słyszałem negatywne opinie o tym hostingo dawcy mam parę małych pytań :
      1. Czy jak wykupię inny serwer i przeniosę ten z az.pl na niego, to pozycja w google może mi się zmienić ?
      2 Czy będę mógł mieć na az.pl domenę, a hosting na biznes-host i będzie wszystko git ? Nie będą z az.pl źli, że hosting na innym i mi np domeny nie będą chcieli przedłużyć, albo coś ?
      3. Jak przerzucę wszystko, to na starym hostingu wszystko kasuję tak ? - to wiadomo. - Wystarczy jak pokasuję wszystko ? Czy trzeba dezaktywować serwer.
      Ps: Proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.