Polecane posty

Witam,

posiadam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na różne tematy, głównie z zakresu finansów, oszczędzania, nieruchomości,  medycyny. Mogą też być opisy produktów (kosmetyki, suplementy diety, produkty spożywcze, itp). Ze swojej strony gwarantuję wysoką jakość, unikalność. Cena od 5 PLN do 10 PLN/1000zzs do indywidualnego ustalenia.

Pozdrawiam, dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy.

Kontakt:

artykuliki@gmail.com

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Razmo
      Coś o mnie
      Coprywritng nie jest mi obcy. Jest to jednak zajęcie dorywcze. Zaczynałem 2 lata temu. Mam za sobą wiele wykoanych zleceń. Jestem osobą, z która można zawsze się dogadać. Zależy mi na dobrych relacjach z klientami.
      Oferta
      Wykonam wszelkeigo rodzaju teksty. Specjalizuje się w tesktach pod seo tj. precle, opisy prudktów, teksty na zapelcza. Z chęcia także zajmę się redagowaniem tekstów. Ceny są bardzo atrakcyjne, gdyż chcaiłbym sobię dorobić. Jestem pewien, że każdy będzie zadowolony z cen, któe uzgodnimy.
      Zlecenia wykonuje terminowe. W razie problemów jestem w stanie poprawić wszystko co napisałem.
      Kontakt
      -Wiadomośc na forum
      -klaudiuszoff@gmail.com (najszybsza odpowiedź)

Zapraszam do wspópracy!!!
    • Przez efectownia
      Dzień dobry, oferujemy publikacje artykułów na ponad 90 zapleczach postawionych na przechwyconych domenach z historią, bez ruchu. Oferuję miejsce na publikację Twojego artykułu:
      - 1 link dofollow na artykuł
      - dożywotnia publikacja
      - szeroka gama tematyczna
      - Różnorodność IP
      - Wysokie parametry DA/PA ( średnio 26/30 )
      - przechwycone domeny średnio mają ponad 7 lat, są takie co mają kilkanaście
      - zaplecze wciąż podlinkowywane, parametry Trust/Citation wciąż rosną
      - możliwość wykupy linków site-wide
      - linki na frazę lub adres.

Pakiet "Turystyka" 14 domen (  22TF 27CF ) - 250zł ( z napisaniem artykułów 500zł )
      Pakiet " Biznes" 20 domen (  22TF 27CF ) - 350zł ( z napisaniem artykułów 700zł )
      Pakiet "Ogólny" 25 domen ( 19TF 23CF ) - 425zł ( z napisaniem artykułów 850zł )
      Pakiet "Technologia/IT" 9 domen ( 20TF 27CF ) - 150zł ( z napisaniem artykułów 300zł )
      Pakiet "Nieruchomości" 6 domen (17TF 27CF ) - 100zł ( z napisaniem artykułów 200zł )
      Pakiet "Kredyty" 6 domen (18TF 27CF ) - 100zł ( z napisaniem artykułów 200zł )

Wystawiamy F-VAT.
      efectownia Michał Kukliński
      ul. Roty Grudziądzkiej 3/1, 86‑300 Grudziądz
      NIP: 8762372431
        Przy pojedynczych publikacjach cena = 20 zł netto.

Kontakt: biuro@efectownia.pl lub priv

• Przez ingus4321
      Hej, jestem doświadczonym copywriterem. Właśnie otworzyłem mały portal dla znajomych, stałych klientów itp. Są tam gotowe — dobrej jakości artykuły 3k-7k tematyczne. Można je kupić w 5 minut :) Jeśli zależy Wam na szybkim kupnie dobrych tekstów, to zapraszam. Aktualizacje co kilka dni.

http://www.im-creator.com/free/gordongray/gordongray-teksty
      gordongraycv@gmail.com
    • Przez ania15
      Dzień dobry,
      posiadam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu tekstów na różne tematy, głównie z zakresu finansów, oszczędzania, nieruchomości,  medycyny. Mogą też być opisy produktów (kosmetyki, suplementy diety, produkty spożywcze, itp). Ze swojej strony gwarantuję wysoką jakość, unikalność. Cena od 5 PLN do 10 PLN/1000zzs do indywidualnego ustalenia.
      Pozdrawiam, dziękuję za uwagę i zapraszam do współpracy.
      Kontakt:
      artykuliki@gmail.com