jary21

Dzisiaj strony pospadały

Polecane posty

Skaczą lub nie skaczą, proxy też mogą dawać różne wyniki

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

U mnie skoki na część fraz, reszta stoi jak przybita. Ale spadków brak.

Sklep medyczny z Rzeszowa. Inhalacja nebulizatorem na katar dla dzieci i dorosłych. Nebulizator - jak wybrać. Maska do nebulizatora. Inhalatory. Filtry do inhalatorów.

Program ERP dla budownictwa. Oprogramowanie dla firm energetyki cieplnej, budowlanych, produkcyjnych, komunalnych, spółdzielni mieszkaniowych. Zintegrowany system ERP. System ERP.

Zestawy do inhalacji dla dzieci. Sklep inhalator Rzeszów. Ciśnieniomierze. Rękawy. Nebulizator. Filtry. Sklep medyczny w Rzeszowie.

Jakoś tak mam wrażenie, że na frazy lokalne, coraz więcej wyników w topach nie ze stronek, tylko z olx, lento, sprzedajemy itp

Edytowano przez Arkaszka

pieniądze nie śmierdzą

1 godzinę temu, Arkaszka napisał:

Jakoś tak mam wrażenie, że na frazy lokalne, coraz więcej wyników w topach nie ze stronek, tylko z olx, lento, sprzedajemy itp

Tak już jest od dłuższego czasu :)

Solidne, prywatne Zaplecze SEO na 31 domenach z historią oraz wysokim Trust Flow ( 11-37 ) dostępne tutaj: https://seosklep24.pl/presell-pages/494-31-linki-trust-flow.html

Cena: 69,99zł!

I niech ktos potem powie, ze pozycjonowanie lokalne robi sie optymalizacja, kilkoma wpisami w katalogach i paroma profilami.

Pozycjonuję pewną stronę od września i pozycja słowa kluczowego mi skacze tam i z powrotem.  Przez kilka dni była w top10, później znowu wędrówka od 40 miejsca w dół i tak do tej pory. Jednego dnia 42 miejsce, następnego 2 miejsce itd. 

Czy mam się w tym dopatrywać normalnej fluktuacji związanej z tym, że strona pozycjonowana jest od niedawna czy bardziej widzielibyście jakiś filtr algorytmiczny.

Pozdrawiam

@karol122 Patrząc w moją ulubioną szklaną kulę obstawiam kanibalizację fraz kluczowych

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Mi początkiem listopada strona na kilka fraz wskoczyła z top 40 na top 1-3. Początkiem wyleciała na top 30. Czasami wskakuje do top 20. Dziwna systuacja jak na strone która istnieje od '99 r. Bardziej bym tu obstawiał zmiane algorytmu niż filt. Jak myślicie?

Sklep medyczny z Rzeszowa. Inhalacja nebulizatorem na katar dla dzieci i dorosłych. Nebulizator - jak wybrać. Maska do nebulizatora. Inhalatory. Filtry do inhalatorów.

Program ERP dla budownictwa. Oprogramowanie dla firm energetyki cieplnej, budowlanych, produkcyjnych, komunalnych, spółdzielni mieszkaniowych. Zintegrowany system ERP. System ERP.

Zestawy do inhalacji dla dzieci. Sklep inhalator Rzeszów. Ciśnieniomierze. Rękawy. Nebulizator. Filtry. Sklep medyczny w Rzeszowie.

On 12/10/2018 at 1:38 PM, Aleksiejs said:

@karol122 Patrząc w moją ulubioną szklaną kulę obstawiam kanibalizację fraz kluczowych

Kanibalizacja odpada bo akurat to jest słowo kluczowe które tylko występuje na tej stronie i ona jest zoptymalizowana pod nie.

3 hours ago, dziobek said:

Mi początkiem listopada strona na kilka fraz wskoczyła z top 40 na top 1-3. Początkiem wyleciała na top 30. Czasami wskakuje do top 20. Dziwna systuacja jak na strone która istnieje od '99 r. Bardziej bym tu obstawiał zmiane algorytmu niż filt. Jak myślicie?

Hmm jeżeli Ty masz tak ze stroną od dawna istniejącą i nie zmienianą to rzeczywiście zmiany algorytmu wydają się być bardziej naturalne. Ja miałem swoje podejrzenia ze względu na nowe linki, które zdobywałem (może nie wszystkie się jeszcze zaindeskowały) czy ze względu na krótki okres aktywności domeny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.