Jump to content
Sign in to follow this  
Lesiu

LINKCheetah - monitoring backlinków - konto dożywotnie za $49

Recommended Posts

Wielu z Was używa Majestic lub Ahrefs do sprawdzania linków przychodzących.

Jeżeli natomiast chcesz mieć dodatkowe źródło informacji lub nie lubisz płacić co miesiąc abonamentu za powyższe usługi to sprawdź tę ofertę LINKCheetah.

Normalna cena za najniższy pakiet LINKCheetah to $49 miesięcznie. Ta oferta to jednorazowe $49 za dożywotnie konto LINKCheetah.

https://cut.click/LINKCheetah

Uruchomiłem jeszcze dla testu nowe SEO SpyGlass v6.37b1, by porównać z tym gepardem i efekty zamieszczam poniżej. Wyłączyłem dane z GA, liczby uwzględniają jedynie linki zebrane przez boty.

domena PL

SEO SpyGlass: 93 domeny

LINKCheetah: 259 domen

domena EN

SEO SpyGlass: 66 domen

LINKCheetah: 197

domena PL wygasła

SEO SpyGlass: 28 domen

LINKCheetah: 63 domeny

Przed chwilą rozmawiałem na czacie z konsultantem LINKCheetah i wiem już, że prócz rzeczy wpisanych do roadmapy (link) dodawane są nowe funkcjonalności jak automatyczne zbieranie danych z GSC oraz rozbudowane statystki z nowymi wartościami, jak choćby dane z Majestic. Wziąłem więc kolejny pakiet, żeby mieć większe limity i to pewnie nie koniec.

IMHO bardzo dobra oferta. Warto skorzystać. Jednorazowo tylko $49.

@Lesiu, a jak wygląda sprawa w porównaniu z Ahrefs lub Majestic?

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

@Aleksiejs Jak chcesz to podaj mi jakieś 3 domeny, wygeneruję dla nich raport i Ci podeślę to sobie porównasz

@Lesiu puściłem na pw :) ciekawe co pokaże

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

One nie mają opłat jednorazowych. To są promocje. Normalnie te narzędzia mają płatność miesięczną.

Mam z app wiele softów jedynie customfields - za******e arkusze calc z api i z formami przestały istnieć. Zawsze jest ryzyko - bez ryzyka... . Zawsze masz tam 2 miechy gwarantowanego zwrotu kaski, dodatkowo choć tam mi się nigdy nie zdarzyło z tej funkcji skorzystac możesz otworzyć spór w paypalu - do 6 miesięcy masz gwarancję zwrotu kaski. Kto da więcej? :P

Jedyny bezsens, który jest w tej ofercie to taki, że można śledzić tylko maksymalnie 500 linków (teraz podobno zmienili ten limit na 1500), ale są to linki w obrębie konta. Czyli np. dodajemy 4 strony, każda ma ze 150 linków i już mamy wykorzystany cały limit, a nawet go brakło. Przy limicie 500 linków wyglądało to mega lipnie, teraz z tym 1500 trochę lepiej, ale w zasadzie jest to oferta na monitorowanie 1 - 2 stron.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

10 godzin temu, Carnagge napisał:

teraz z tym 1500 trochę lepiej

tylko jak się ustawi co 3 dni

Ogólnie te limity trochę za małe, na początku kupiłem, ale teraz zwróciłem. Kto się zastanawia tak może zrobić, zawsze można potestować.

Edited by stats1

jest 1500 z updatem co 3 dni, natomiast to nie jest 1500 linków, a 1500 domen linkujących, co zmienia postać rzeczy