kris_set

Google zamknie Google+

Polecane posty

W ciągu najbliższych 10 miesięcy Google zamknie swój serwis społecznościowy. Jako główny powód podaje fakt, że z Google+ nikt nie korzystał, a przynajmniej nie tak intensywnie, jakby tego sobie życzyło Google.

https://antyweb.pl/to-juz-oficjalny-koniec-google-w-tle-wyciek-danych-pol-miliona-uzytkownikow-tego-serwisu/

Tajemna wiedza o SEO dostępna ZA DARMO - tutaj

Jedna z opinii:

Cytat

Mordując G+ gugiel zrobił jednocześnie relaunch serwisu Local Guides Connect, teoretycznie skupiającego społeczność działającą na rzecz rozwoju Map Google a który teraz zaczął przypominać każdy inny serwis społecznościowy.

Można umieszczać w nim posty typu "blogowego", jest bogaty edytor wpisów, tagi, komentarze, lajki, co ciekawe identyfikatorem jest nickname. Jest oczywiście dedykowany dział Photography.

Ogólnie serwis jest ładny, rozbudowany, wygląda na nieźle przemyślany.
Wygląda na to, że ekipa która powinna zajmować się G+ zajmowała się zupełnie innym dzieckiem Googla.

Napisałem "teoretycznie skupiający" ludzi od Map, bo realnie każdy kto używa mapy jest spamowany przez Google propozycjami dołączenia do "społeczności lokalnych przewodników" i nie wymaga to żadnych realnych działań.

Ogólnie wygląda na to, że Google nie chce w swoich serwisach społecznościowych doprowadzić do sytuacji jak w komunikatorach, zamiast mnożyć kolejne byty zlikwiduje G+ (a raczej przekształci w platformę komunikacji dla marek) a sprawdzi jak pójdzie z Local Guides Connect.

Tajemna wiedza o SEO dostępna ZA DARMO - tutaj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez raichu198
      Witam mam na sprzedaż konta google+ z 2015 oraz 2016 roku. Wszystko tworzone własnoręcznie. Weryfikowane telefonicznie. Brak dostępu do nr telefonu ze względu na zmiany ustawy. 
      Cena : 10 zł / sztuka . Większe ilości możemy się dogadać
      Proszę się kontaktować przez PW lub e-mail : raichu.raichu@o2.pl
    • Przez centrum-opinii.pl
      Dzień dobry. Oferuję opinie i oceny Google+ (wizytówka na mapie). Pakiet zawiera 30 recenzji.

Dlaczego warto dbać o dobre opinie na Google+?
      Oceny Google są powiązane z wizytówką na mapie - mają wpływ na pozycję na jakiej jest wyświetlana oraz na odczucia klientów, którzy sprawdzają ocenę.

Gwarantuję najwyższej jakości opinie:
      Każda opinia dodawana jest z innego adresu e-mail i adresu IP Każda opinia jest rozbudowana, poprawna językowo, zawiera słowa kluczowe Opinie dodawane są w odstępie czasowym, aby proces wyglądał realistycznie Zapewniamy pełną anonimowość - żaden klient nie dowie się, że Państwa firma korzystała z naszych usług Oprócz opinii wystawiamy zawsze najwyższą możliwą ocenę przy recenzji.  
      Dostępne pakiety:
      Szczegóły: pakiet 30 ocen i recenzji Google+ w cenie 165 zł

Kontakt:
      centrum-opinii.pl
      Tel: 884898666
      Mail: biuro@centrum-opinii.pl
    • Przez SEOsklep24.pl
      Linki z Social Media

Różnicowanie linków w obrębie katalogów, forów, profili lub własnego zaplecza to niestety wciąż zbyt mało - Google wprowadzając nowe aktualizacje algorytmu zwraca szczególną uwagę na jakość oraz na różnorodność linków. Jeżeli do Twojej strony nie prowadzą żadne linki z najpopularniejszych stron social ( Facebook, Twitter, Google+ ), czas najwyższy to zmienić.

Pomożemy Ci zdobyć działające, skuteczne i wiarygodne dla algorytmu linki z Social Media. Dopełnimy profil Twojej strony linkami z wiarygodnych stron. Dzięki tym linkom możesz wzmocnić swoją stronę, pozostawić większy margines linkowy dla innych anchorów (zwłaszcza exact match), dotrzeć do potencjalnych klientów - linki zdobywamy na kontach i w grupach, które są aktywne.

Ten sposób to także bezpieczna metoda indeksowania podstron. Social Media pozwalają na dodawanie linków bez ograniczeń!

Pakiet 65 linków

Link: http://seosklep24.pl/359-linki-z-social-media-v1.html
      Cena: 119,99zł

Pakiet 100 linków

Link: http://seosklep24.pl/395-linki-z-social-media-v2.html
      Cena:  149,99zł

Więcej informacji na temat usług znajdziesz po kliknięciu w link!

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474
    • Przez marcinhall
      Witam wszystkich, prowadzę firmę i posiadam wizytówkę firmy na mapach Google. Chciałem podpiąć do wizytówki kanał z youtube i zamieścić tam krótki filmik promujący działalność. Film jest mojego autorstwa, natomiast mam do was pytanie czy mogę bez naruszania jakiś praw podłożyć do takiego filmu darmową muzykę z biblioteki youtuba ? Pytanie o tyle ciekawe że zadane na forum głównym "google moja firma". Niestety tam nikt nie potrafił mi na nie odpowiedzieć tylko skierowano mnie na anglojęzyczne forum youtube. Tam napisałem dwa posty w formie zapytania o wyżej wymieniony problem i nadal cisza. Może jest ktoś kto będzie mi wstanie odpowiedzieć ?
      Pozdrawiam
    • Przez plem
      Linki social media       Oferujemy pozyskanie linków / wpisów z linkiem do Twojej strony internetowej pochodzących z najpopularniejszych serwisów social media (Facebook, Google +, Twitter) wraz z krótkim tekstem / opisem zachęcającym do wejścia na stronę / skorzystania z oferty. Link jest publikowany jako post w serwisie społecznościowym wykonaniu na profilu użytkownika.     Możliwość publikacji strony głównej jak i linków do podstron / ofert / LeadingPage itp.   Linki z Social Media, wspomagają działania SEO, oraz dodatkowo może przynieść bezpośredni ruch na stronę, co czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną pod kontem reklamowym.   Zalety: - Szybsza indeksacja linków - Zróżnicowanie profilu linków - publikujemy linki brandowe - Wzrost wiarygodności strony - Bezpieczne linkowanie - Mocne linki z topowych serwisów - Możliwość użycia hasztagów     Wpisy są umieszczane ręcznie przez realnych użytkowników. Nie używamy żadnych automatów i nie spamujemy.   Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz raport z linkami.   Cennik:   10 linków - 15zł 30 linków - 45zł 50 linków - 75zł 100 linków - 120zł Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy fv.   Na hasło "PiO" 10% zniżki. Przy zamówieniu powyżej 200zł otrzymasz wideo kurs pt. "Facebook Marketing - Najsilniejsze strategie" wartości 300zł   Aby złożyć zamówienie pisz: biuro@arial-media.pl lub na PW   ------ Arial-media Mateusz Janik Siciny 66 56-215 Niechlów NIP 501 001 29 93