marczakrobert

Albacross - przydatne narzędzie do wyłapywania leadów

Polecane posty

Hej! Widzę, że nikt jeszcze nie wrzucał info o Albacrossie. 
Jest właśnie do wzięcia na appsumo za 49$ - https://appsumo.com/albacross/ 

Generalnie jest to fajne uzupełnienei darmowej wersji, które dodatkowo oferuje kilka bajerów związanych, które przy prospectingu mogą się przydać. 
Polecam sprawdzić ;)

• Like 1

Napisałbyś więcej o tym Albacross?
Do czego to, sa lepsze alternatywy, polskie?
Jak chcesz tego używać w pl?

Robert. A widziałeś Newoldstamp? Co o tym sądzisz? Nada sie w biznesie czy sa lepsze alternatywy?

@Wigibas - sorki, mam zapłon jak diesel na mrozie :D 
Newoldstamp - ja osobiście z takiego narzędzia nie korzystałem, ale handlowcy w jednej z firm, z którymi współpracowałem, używali tego lub działającego na tej samej zasadzie narzędzia (chyba to jest w ramach Hubspota). 

A co do Albacrossa, to jest dużo odpowiedników m.in. leadberry, leadworx i kilka innych, jest też jedno polskie (nazwy nie pamiętam). Albacross jest o tyle spoko, że dev team jest w Krakowie i support też po polsku spokojnie pisze :) 

A Albacross daje Ci rozbudowane informacje nt. tego, co widzisz w zakładce Odbiorcy > Technologia > Sieci w GA - masz podgląd firm, które odwiedziły Twoją stronę. Z testowanych przeze mnie narzędzi, Albacross widział najwięcej.

Generalnie Albacross nawet w wersji bezpłatnej jest spoko toolem, ale pod warunkiem, że masz czas do niego sięgnąć i kontaktować się z firmami, które były na Twojej stronie.

Porównując Albacross do np. leadberry uważasz, że jest lepszy? Tańszy?
Patrząc na Albacross widzę, że tam można podpiąc 5 domen (w przyszłości mozna zmienić).
A na leadberry pewnie 1.

W moim przypadku Albacross wypadł dlatego, że w perspektywie czasu identyfikował więcej firm, niż inne narzędzia. Ale być może (tak zakładam), leadberry czy leadworx będą lepsze na rynek US/EN, bo mają więcej zebranych danych w tamtym obszarze. Każde narzędzie warto sprawdzić we własnym biznesie, wtedy sam wyciągniesz miarodajne wnioski. W moim wypadku Albacross zażarł :) BTW. Chyba jeszcze jest promo na appsumo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.