Jump to content
Czaoszesq

Blokada na facebook-u

Recommended Posts

Witam. 

Facebook omyłkowo uznał moje posty za spam. Odwołałem się i po weryfikacji przyznał mi rację przywracając posty na "grupy". Blokada jednak nie została zdjęta. Ktoś jest wstanie zaoferować pomoc ?

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

@ar4 Blokada jest czasowa, ale gorzej jak to się będzie powtarzać w przyszłości ?

Nie ukrywam że dużo publikuje na facebook-u , ale pod sam to nie podchodzi.

no niestety nie masz innego wyjścia, albo chcesz spamować postami, które nikogo nie interesują i robisz to z kilku kont, ale zmieniasz podejście i dodajesz mniej, ale jakościowych postów;)

5 godzin temu, Czaoszesq napisał:

@Overlord Nie opłaca się tak kombinować przecież

Zależy co robisz i czym to robisz.

No ale tu już więcej info musisz podać.

A co do kosztów to raczej jakieś wielkie one nie są.

@AQQry Odwoływałem się, ale to jest rozmowa z automatem - żadnej odpowiedzi nie dostałem.

@Overlord Posty wstawiam ręcznie no, ale wszystkie na hurra :D . Czy zachowanie odstępów czasowych ma jakiś sens ?

Edited by Czaoszesq

Czasowy i ilościowy.

Taki przykład na szybko, jeśli rano będzie to np. 30 postów, po południu 30 postów i wieczorem 30 postów ryzyko bana jest dużo mniejsze niż na raz 90 postów.

Zauważyłem też że FB się ,,przyzwyczaja,, do ilości postów, więc jeśli zaczynasz od np. 20 dziennie i systematycznie zwiększasz ilość = maleje ryzyko bana.

• Like 1

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

8 minut temu, Finan napisał:

Zauważyłem też że FB się ,,przyzwyczaja,, do ilości postów, więc jeśli zaczynasz od np. 20 dziennie i systematycznie zwiększasz ilość = maleje ryzyko bana.

a zauważyłeś czy ma znaczenie liczba like'ów pod postem. Posty, które wstawiam często zbierają dużą liczbę lików, zależy od grupy...

Like'i dajesz ile wlezie, to samo z udostępnieniami i komentami.

Im więcej tym lepiej, ale też - lepiej dawać po 10 lików przez 1 mc - a później po np. 2 więcej co m-c niż walnąć 300 lików co jakiś czas (wzrost "naturalny" podnosi skutecznie darmową widoczność)

Wszystkie konta rozgrzewaj, czyli zaczynaj od 10 postów i zwiększaj liczbę o np. 4 dziennie aż dojdziesz do docelowej liczby.

Jeśli możesz to kupuj konta stare z historią. Mają one większy margines błędu przy masowym postowaniu.

Jest jeszcze parę kruczków - ale trzymając się tego co wyżej - można działać w miarę spokojnie :)

• Haha 1

Jeżeli liczba interakcji jest nieproporcjonalna do ilości "postów" (duża liczba postów/dziennie i zero interakcji) to można się spodziewać, że konto pójdzie do "odstrzału" , tak samo przy dużej ilości umieszczanych postów w jednym okresie czasu. Ostatnio też wprowadzili obostrzenia przy postowaniu na zasadzie "kopiuj/wklej" większej ilości tekstu i dają te swoje "ups coś poszło nie tak" :D , no i trzeba część tekstu edytować/poprawić "ręcznie" aby przeszło.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna na http://foodphotos.eu/ :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me ....