Sign in to follow this  
Lesiu

ShortPixel za ułamek ceny + konto dożywotnie

Recommended Posts

Moim zdaniem najlepsze narzędzie (lepsze niż tinypng, kraken, ewww, wp smush) do kompresji zdjęć jest teraz w super ofercie.

Za jedyne 29 USD dożywotnie konto. Do tego 10x tyle punktów miesięcznie, czyli aż 5000 zdjęć do kompresji na miesiąc.

Kompresor posiada plugin do WordPress. Można też ręcznie kompresować zdjęcia. Można też przy pomocy API kompresować automatycznie zdjęcia na stronach/sklepach, które nie są na WordPress. Przetestowałem, jednorazowo skompresowałem 4850 zdjęć. Można wybrać foldery, można wykluczyć foldery. Możliwości jest mnóstwo. Jednego konta można używać na nieograniczonej liczbie stron.

LINK (ref)

Ja kupiłem i dla siebie prywatnie i dla firmy, bo oferta jest znakomita.

Nie wiem, do kiedy będzie ta promocja aktywna, nie ma takiej informacji. Radzę się spieszyć.

o co sprawdzić nie pozwalają przekonania? Za cwhilę zzeruję Tobie licznik i nie wstawisz linka....

• Like 2

re287am9.jpg

Jest jeszcze aktualna, ale jak napisał @MaxPan - wystarczy sprawdzić samemu, a nie nabijać sobie głupio posty.

Tegoroczna promocja na ShortPixel ruszyła.

https://appsumo.click/shortpixel

Za jedyne $39 jednorazowej opłaty dostajecie możliwość optymalizacji 12,000 zdjęć miesięcznie.

Moim zdaniem nie ma na rynku lepszego narzędzia do optymalizacji zdjęć.

• Like 1

@Lesiu na wordpressie fajnie to działa? Jedyne ograniczenie to 12k zdjęć/mc czy są jakieś jeszcze typu X domen z podpiętą wtyczką?

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Na WP działa znakomicie. Głównie do tego używam, ale nie tylko. Grafiki na stronie firmowej, czy sklepach też lecą przez ShortPixel.

Ograniczeniem jest to 12k zdjęć/miesiąc, ale możesz kupić więcej sztuk i zwielokrotnić liczbę optymalizowanych zdjęć. Ja mam konto z oferty zeszłorocznej i tam było 5000 zdjęć/miesiąc i tak nie wykorzystuję tego. Domen możesz podłączyć ile chcesz.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jkaminski
      TemplateMonster obchodzi swoje 17 urodziny i przygotował świetne prezenty dla swoich klientów. Od 17 do 21 czerwca 100 bestsellerów tego roku będą kosztować o połowę taniej. Wśród nich znajdziecie Państwo następne produkty:

motywy dla WordPress, w tym Monstroid i Monstroid2.
      szablony Joomla!, w tym Wegy i Jedi.
      szablony Magento, w tym Magetique;
      szablony PrestaShop, w tym Eveprest;
      szablony OpencCart, w tym StoreFlex;
      szablony Shopify;
      motywy WooCommerce, w tym WooStroid;
      szablony HTML, w tym Intense;
      szablony MotoCMS;
      szablony PowerPoint;
      szablony Keynot;
      szablony do mediów społecznościowych;
      fonty itd.

Po zakupie szablonu użytkownik dostanie dodatkowe usługi:

1 rok profesjonalnego hostingu;
      Draftium PRO  - program do prototypowania;
      instalację szablonu itd.
      Oprócz tego każdy użytkownik, bez koniczności zakupu templatki, dostanie darmowy zestaw z szablonami i elementami graficznymi od TempalateMonster. Dlatego wystarczy zapisać się na newsletter do 21 czerwca.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie: https://www.templatemonster.com/landings/b-day-2019/pl/

• By gniotek
      Witam serdecznie,
      zlecę komuś ogarniętemu w klockach wordpressa i znającemu szablon RonneBy modyfikacje do strony polegające na zmianie pracy skryptów lightboxa i kilka innych drobnych napraw optymalizacyjnych witryny.

Osoby zainteresowane proszę o mail: ojmichal@gmail.com

Pozdrawiam,
      Michał

• By seo-synonimy
      Stworzę zaplecze na Twoim hostingu!

Oferuję stworzenie unikalnego zaplecza internetowego na hostingu. Zaplecze oparte na systemie CMS WordPress.  W skład usługi wchodzi instalacja i podstawowa konfiguracja i optymalizacja CMS, dobranie grafiki oraz publikacja do 7 tekstów + mediów (grafika, filmy).

Cena strony bez tekstów - 100 PLN (darmowa templatka) lub 180 PLN (templatka premium dostarczana przez zleceniodawcę)
      Cena strony z tekstami (7 unikalnych tekstów, długość 1200-2000 znaków ze spacjami + darmowa grafika do każdego wpisu) - 190 PLN (darmowa templatka) lub 270 PLN (templatka premium dostarczana przez zleceniodawcę)

Podane ceny dotyczą budowy zwykłych blogów zapleczowych. Strony typu landing page (satelity) lub inne wyceniane są indywidualnie.

Istnieje możliwość indywidualnego doboru ilości tekstów (cena ustalana indywidualnie). Rabaty udzielam przy zamówieniu na 5 i więcej stron.
      Do wykonania usługi potrzebuję podpiętej pod hosting domeny i dostępu do konta ftp oraz DA.
      W razie pytań lub chęci zweryfikowania portfolio proszę o kontakt na: damian@seo-synonimy.pl

• By Lesiu
      Hej, mam problem natury technicznej i już mnie krew zalewa, bo nie mam pomysłu, a nie jestem specem w temacie.

Mam na serwerze MySQL 8, a konkretnie fork MySQL Percona 8.0.15. Tabele są InnoDB, co może być istotne.

Problem dotyczy puchnących (przestrzeń na dysku) tabel, a konkretnie tabeli wp_options. Sytuacja na wielu stronach WordPress.

Gdy wyeksportuję dane z tabeli wp_options i zaimportuję wraz z DROP TABLE to nagle z 500 MB robi się 1-2 MB. To samo, gdy w phpMyAdmin zaznaczę tabelę i wybiorę opcję optymalizuj, a następnie analizuj. Nagle z horrendalnych rozmiarów robi się normalna tabela, choć liczba rekordów pozostaje taka sama.

Gdzie szukać przyczyny? Czy to normalne, że tabele InnoDB rosną, ale nie zmniejszają się po usunięciu rekordów? Czy może to kwestia konfiguracji serwera MySQL? Konfig jest domyślny dla MySQL 8.
    • By jkaminski
      Poszukujesz stylowy i funkcjonalny szablon do tworzenia strony www? Zerknij na stronę TemplateMonster. Marketplace oferuję ponad 20 tysiące produktów cyfrowych od różnych dostawców. Dzięki temu znajdziesz templatkę dla sklepu internetowego, strony firmowej oraz blogu tematycznego.

A jeśli chcesz oszczędzić, nie przegap wiosennej promocji. Od 23 do 25 kwietnia dostępne są zniżki na wszystkie produkty TemplateMonster:
      WordPress – 30%; Joomla! – 30%; Drupal – 15%; MotoCMS3 – 22%; Magento – 40%; PrestaShop – 40%; OpenCart – 15%; ZenCart – 50%; WooCommerce – 40%; Shopify – 22%; VurtueMart – 50%; Bigcommerce – 45%; MotoCMS Ecommerce – 9%; Moto HTML – 15%; HTML – 30%; Pozostałe typy produktów – 15%.  
      Zapoznać się z produktami można na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/