Zaloguj się, aby obserwować  
eclipse

problem z algorytmicznym sprawdzaniem naruszeń w AdSense

Polecane posty

mam problem z naruszeniami w Google. otóż wyłapuje mi na stronach słownikowych w różnych językach naruszenia (np. treści erotyczne) w sposób automatyczny, gdzie nie mają one miejsca, przykład:

1. strona słownik z synonimami i wyjaśnieniem słowa "posuwa" to w/g google treści erotyczne

2. strona słownik angielski z wyjaśnieniem słowa "amateur" to znowu erotyka (bo przecież ani to ani słowo z pktu 1. nie ma innych znaczeń!)

jak sobie z tym radzić? zlecenie ponownego sprawdzenia bez wprowadzania zmian = powrót naruszenia

Napisano (edytowany)

Widziałem na forum pomocy Google temat, w którym ludzie pytali o listę zakazanych słów Google, ale niestety nikt takiej listy nie udostępnił. Miałem podobny problem, stworzyłem własną listę i nie wyświetlam reklam na stronach z tymi słowami. Oczywiście pewnie już na to wpadłeś ;)

Drugą możliwością jest napisanie do pomocy Google jeśli przekraczasz potrzebny do tego próg zarobków. Nie próbowałem, ale może warto.

BTW. Sądziłem, że Google od czasu wprowadzenia Brand Safety, samo filtruje "złe słowa" i nie wyświetla reklam jeśli je znajdzie.

Edytowano przez rbrt
dodatkowe info

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.