ZASADAweb.pl

ZASADAweb.pl - Freelance Webdeveloper | Tworzenie stron WWW dla firm, SERWERÓW GIER czy blogerów.

Polecane posty

cropped-cropped-ICON1-81.png.9e3ce748089bc676c42651c3709292db.png

www.ZASADAweb.pl

Freelance Webdeveloper

Czym się zajmuję?

- tworzeniem prostych stron "wizytówek" opartych na dowolnym Systemie Zarządzania Treścią,

- tworzeniem różnych blogów, sklepów czy for dla serwerów gier typu Minecraft itd,

- administracją i modyfikacją witryn

Jakie ceny oferuję?

Jako, że dopiero zaczynam tworzenie swojego Portfolio oferuję niskie ceny w zamian za wysoką jakość.

Zdarzają się nawet drobne zlecenia, które robię za przysłowiowe "grosze" co nie znaczy, że nie przyjmuje także zaawansowanych projektów do realizacji.

O szczegółową wycenę proszę pytać na mailu: kontakt@zasadaweb.pl

Krótko o szacunkowym czasie wykonania.

Szacunkowy czas wykonania prostej wizytówki to 2 dni. Więcej informacji na mailu: kontakt@zasadaweb.pl

Kontakt:

- Formularz kontaktowy: http://zasadaweb.pl/#kontakt

- Oferia: https://oferia.pl/wykonawca/kamil-zasada/947356

- LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/kamil-zasada-4aba13168/

- wiadomość prywatna na MPCForum

Zapraszam do obejrzenia mojej strony WWW na której znajduje się Portfolio: http://zasadaweb.pl/

P.S. Z racji, że strona jest nowa proszę w odpowiedziach na ten post o uwagi co w niej poprawić/zmienić.

Zapraszam do kontaktu :)

Witaj :)

Tak z grubsza to sugeruję odchudzić grafiki, zwłaszcza te:

zasadaweb.pl/wp-content/themes/mesmerize/assets/images/home_page_header-2.jpg

zasadaweb.pl/wp-content/uploads/2018/07/cropped-1.png

ale podejrzewam, że na innych też się uda sporo oszczędzić.

Możesz użyć np TinyPNG

Masz tam 28 plików js i 21 plików css (z czego css-y niezminifikowane). Można by to wszystko powrzucać do dwóch plików.

Można by pewnie jeszcze spróbować odchudzić czcionkę, obcinając zestaw znaków tylko do polskojęzycznego skryptu, ale to akurat ujdzie.

Usunąć błędy z kodu, np. zdublowane <description>.

Poza tym, wiem, że teraz taka moda, ale czy naprawdę muszę wypatrywać oczy, próbując odczytać szary tekst, albo włączać sobie jakiś lokalny modyfikator stylów, żeby coś zobaczyć?

Freja Draco - moje drakońskie poglądy.

Dnia 3.08.2018 o 17:29, ZASADAweb.pl napisał:

P.S. Z racji, że strona jest nowa proszę w odpowiedziach na ten post o uwagi co w niej poprawić/zmienić.

Zdaje się, ze Oferujesz tworzenie stron itd  i pytasz na forum co zmienić .... Litości  :o

• Like 1

:zdziwko: Masz lęk wysokości to nie oglądaj !

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Node.js / MySQL :chatownik:

Zwykła strona na wordpress. Szczerze mówiąc wordpresik jest ok, ale jeśli o mnie chodzi to ciężko tam coś wrzucić od siebie. Ja robię stronki normalnie w htmlu + css + js a potem przerabiam na motyw wordpress. Ta metoda jak dla mnie jest dużo przyjemniejsza bo daje większe pole manewru. Ocena strony jak dla mnie 4/10. Mało intuicyjna, może więcej contentu z wyjaśnieniem kilku kwestii jak np. co daje strona, ile mozna zyskać, itd itd. 

3 godziny temu, stronywuwuwu napisał:

Zwykła strona na wordpress. Szczerze mówiąc wordpresik jest ok, ale jeśli o mnie chodzi to ciężko tam coś wrzucić od siebie. Ja robię stronki normalnie w htmlu + css + js a potem przerabiam na motyw wordpress. Ta metoda jak dla mnie jest dużo przyjemniejsza bo daje większe pole manewru. Ocena strony jak dla mnie 4/10. Mało intuicyjna, może więcej contentu z wyjaśnieniem kilku kwestii jak np. co daje strona, ile mozna zyskać, itd itd. 

Kolega @stronywuwuwu chyba wpadł w jakiś szał pisania postów ;)@MaxPan to jest OK? ;)

BTW

Mówisz, że piszesz strony w html, css, js i przerabiasz pod wordpress. Ok.

Czy to Twoja strona? https://stronywuwuwu.pl/

Jeśli tak to: nie jest to wordpress, a dwa że to gotowy szablon https://startbootstrap.com/template-overviews/freelancer/

Jeśli nie to sorry ;)

Edytowano przez dudekm

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Kod rabatowy, promocyjny mydevil.net - 20%

usunięty

Edytowano przez wb1
usunięty

Remonty Gdańsk - usługi remontowo-budowlane Trójmiasto, wykończenia mieszkań i domów "pod klucz", adaptacje lokali usługowych

Psychoterapeuta Rumia - psychoterapia rodzinna, terapia dla dzieci i młodzieży oraz indywidualna dla dorosłych w nurcie systemowym

Cytat

to jest OK?

@dudekm  ale on ciągle ma 0 postów plus ma urlop od forum. Więc uważam, że jest ok :D

• Like 1

re287am9.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Freelancertohire10
      INDIA’S NEWLY LAUNCHED BEST FREELANCING SITE FREELANCERTOHIRE.COM
      INDIA’S NEWLY LAUNCHED BEST FREELANCING SITE FREELANCERTOHIRE.COM
      Freelancing is a job which is completely different from traditional  9 to 5 job. In traditional jobs, one has to work as per the company or organization rules and regulations. But in Freelancing sector, one can work as per his flexibility. He can get time freedom. He is not required to go anywhere. He can work from his home. He is not bound to work any fixed hours of work daily. He is completely free to work as per his choice. He can get jobs as per his skills like data entry, content writing, SEO, translation, internet marketing, web designing and in many more skills and get paid well online
      .For the increasing demand for online work  A new freelancing site started in 2018 named Freelancertohire.com which is an online marketplace website which connects freelancer and employer under one roof.
      Freelancertohire founded in 2018 by Santosh Kumar Dash, a former employee of WIPRO. Taking into consideration increasing demand of freelancing work in data entry, web designing, SEO, internet marketing and in many more fields. And the availability of abundantly skilled persons especially in India. He thought to connect both employer and freelancer under one roof. So the origin of Freelancertohire occur where the employer can post jobs as per his requirements and freelancers can bid on the projects. Then the employer will choose the perfect freelancer after managing, chatting and dealing with freelancers. Then he will award the project the perfect freelancer. After completion of the jobs successfully freelancer will be paid. The employer has to deposit the project amount in credit account opened in Freelancertohire.com. After getting the job done and confirmation from the employer and remarked about freelancer. Fund will be transferred to freelancer after marketplace service charge deduction(lowest charge 8% of total project cost)
      Freelancertohire.com is probably Asia’s best freelancing site which never charges employer anything to post projects. An employer can post unlimited projects free. Freelancers also can bid unlimited projects free. It only charges freelancer to deduct 8% of total project cost as Freelance marketplace service charge where other freelancing site charges in lots of ways.
      Visit http://freelancertohire.com to join an employer or freelancer.
      If any query please contact at contact@freelancertohire.com 

Choose Skills
      Academic writing
      Accounts payable service
      Accounts receivable service
      Adobe illustration
      Advertising
      Admin service
      Affiliate marketing
      After effects designing
      Ajax
      Amazon web services
      Animation designing
      Android programming
      Article rewriting
      Article submission
      Articles
      Article writing
      ASP
      ASP.NET programming
      Audio editing designing
      Autocad
      Blog writing
      Bookkeeping service
      Bootstrap
      Business services
      Business analysis service
      Cakephp programming
      C programming
      C++ programming
      Codelgniter programming
      Compute Graphics Programming
      Cms
      Content marketing
      Content writing service
      Copy writing
      Coreldraw designing
      Cover designing designers
      Css
      Css3
      Customer service & support
      3D Designing
      Data entry
      Database programming
      Direct marketing service
      Dreamweaver designing 
      Drupal programming
      Email marketing service
      Excel
      Fiction writing service
      Finance & accounting
      Financial reporting service
      Financial Forecasting
      Financial writers
      Flash animations
      Freelance marketing
      Game programming
      Game developers
      Ghost writing
      Google adwords
      Graphic designers
      HR & payroll service
      HTML
      HTML5
      IBM SPSS
      Illustrator designing
      Internet marketing
      Internet research
      Iphone developers
      Iphone programming
      Java programming
      Java developers
      Joomla
      Legal writing service
      Jquery
      Link building
      Linux
      Magento programming
      Marketing
      Matlab
      MySQL programming
      .Net programming
      Node.js
      Order processing service
      Payroll
      Photo editing
      Photoshop designing
      PHP
      PHP Programming
      postgreSQL
      Proposal writing service
      Proof reading
      PSD to HTML
      QA
      QC
      Recruiting
      Report writing service
      Sales & marketing
      Script writers
      SEO
      Seo audit
      Sketch
      Social media marketing service
      Social media optimization(SMO)
      Software testing
      Solid works
      SQL
      Tableau software
      Technical support
      Technical writing service
      Telemarketing service
      Testing/QA
      Translation
      Transcription

Tutoring
      Unix programming
      UI/IA
      Usability testing
      User experience design
      User interface /IA
      UX Design
      UX/UI Design
      Video designing service
      Virtual assistant
      Visual basic programming
      Website design
      Website hosting
      Website management
      Website search
      Website testing
      Wordpress programming

FEES AND CHARGES

Employer/Buyer Fees
      ·         FREELANCERTOHIRE DON’T CHARGE ANYTHING FOR POSTING JOBS.EMPLOYER CAN UNLIMITED POST JOBS FREE .
      ·         We only charge on payment processing fee ( charged by third party payment processors) on deposit of funds as follows
      Deposit method of
      payment (both in india
      and in international)
      Currency
      Fee charged
      by third party
      payment
      processor
      Bank Transfer in india
      INR
      No charge
      applied
      Credit/ Debit Cards /
      Netbanking in india
      INR
      As per charge
      applied
      Paypal(international
      payment)
      USD
      Paypal Fee
      Credit Cards
      (International
      Payment)
      USD
      As per charge
      applied

Freelancer/ Seller Fees
      ·         Freelancertohire.com charges Sellers/Freelancers a Service Fee of 8% on total project cost billed to the employer.(BOTH IN HOURLY PROJECTS & FULL TIME PROJECTS)
      ·         When a Seller/Freelancer withdraws funds from his Freelancertohire.com Wallet, Freelancertohire.com passes on any fee incurred to process the payment (by third party payment processors) as a withdrawal fee, which is as follows:
      Withdrawal Currency(in
      india and
      international)
      Withdrawal
      Method of
      payment
      Fee charged by
      third party payment
      processor
      INR
      Bank Transfer in
      India
      No charge
      USD
      Paypal
      Paypal Fee
      USD
      Payoneer Bank
      Transfer
      Payoneer Fee as
      applied
      USD
      Payoneer
      Account
      As applied
      USD
      Bank Transfer
      As applied
      WE DON’T CHARGE ANYTHING FREELANCER TO BID PROJECTS.FREELANCER CAN BID UNLIMITED PROJECTS FREE.
      ·         *When the User receives funds in his Bank account, their Financial Institutions may charge a currency conversion fee if they are withdrawing money in their local currency, which must be borne by the User.
      ·         *Charges paid for additional services like Standard and Premium are NON REFUNDABLE charges and they will not be refunded to the user under any circumstances.
      ·         *In case of withdrawals in USD there might be currency exchange charge depending on the current exchange rates of that time .(as per their country rules)
      ·         *If a project or job is refunded after 30 days from the date of the project awarded to the freelancer with mutual understanding and negotiation of both ‘freelancer’ and ’employer’, Freelancertohire will charge a fee of $100 or 5% of total project value to the ‘customer’. Also, the ‘freelancer’ generates a risk of their account being suspended permanently from our freelancertohire.com  marketplace.
      ·         OFFERS
      ·         If any user refers a customer to post jobs on our marketplace Freelancertohire.com.He will be awarded 2% of total project cost given by the referred customer or $10 (which will be lower amount) from Freelancertohire.com only once.
      ·         Visit http://freelancertohire.com
    • Przez ZASADAweb.pl
      Witam.
      Mam na imię Kamil i interesuję się przeważnie informatyką, choć lubię sport.
      Posiadam swoją stronę WWW: www.zasadaweb.pl
      Oferuje tworzenie stron WWW w oparciu o najnowsze technologie.
      Na razie się rozwijam
      Pozdrawiam.
    • Przez RobertM91
      Jestem informatykiem - programistą. Oferuję tworzenie programów komputerowych na zamówienie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Współpracuję z grafikiem komputerowym, dzięki czemu zrealizowane przeze mnie programy na zamówienie wyróżniają się wśród konkurencji przejrzystością i nowoczesnym interfejsem. Dodatkowym, a zarazem bardzo ważnym elementem każdego zrealizowanego przeze mnie projektu jest niezawodność moich programów! 

Mam możliwość wystawienia faktury VAT!

Napisz do mnie, a na pewno nawiążemy współpracę!

Kontakt mailowy: robertmaciejewski91@gmail.com
    • Przez Badek
      Jestem front-end developerem i web designerem, tworzę strony internetowe, projekty w grafice rastrowej, ale to nie wszystko. Od około ośmiu lat zajmuję się twórczością internetową w zakresie projektowania witryn internetowych tudzież grafiki. W tej branży zyskałem doświadczenie, dzięki któremu obecnie mogę z powodzeniem oferować swoje usługi klientom.

Tworzę projekty graficzne dotyczące nie tylko stricte sfery internetowej. Ulotki, wizytówki, elementy stron, pełne ich projekty tudzież inne niestandardowe rozwiązania.

Wizytówka firmy, strona na WordPressie, forum, szablon Allegro? A może potrzebujesz czegoś jeszcze innego?

Zajmuję się też często naprawami, drobnymi modyfikacjami i administrowaniem stron klientów.

Zainteresowany? Sprawdź moje portfolio: http://badek.org lub fanpage: http://fb.me/badek.org

Kontakt:

krystian[małpeczka]badek.org

• Przez novum
      Wczoraj dzięki serwisowi Eduweb.pl odbył się webinar poświęcony budowaniu własnej marki przez freelancerów. Prowadzącym był specjalista od budowania marek Paweł Tkaczyk.

Myślę, że tematem zainteresuje się niejeden freelanser z PiO.

http://eduweb.pl/live/budowanie-marki-dla-freelancerow

Adam