mufi3

format zdjęć w Wordpress

Polecane posty

Witam.

Proszę o pomoc w poniższej kwestii.

Mam problem z formatowaniem zdjęć w swoim sklepie internetowym - jedne zdjęcia formatuje innych nie.

Przykład: www.3dmodels24.com

Próbowałem już różnych wtyczek typu: "Odnawianie miniaturek" czy "Force Regenerate Thumbnails"

Niestety żadna nie działa.

Co może być powodem?

Jeżeli wejdę w Wygląd/ Personalizacja/ WooCommerce/ Obrazki produktu to na podglądzie wyświetla się wszystko prawidłowo; jednak nie przekłada się to na rzeczywistość.

Ustawione jest przycinanie do formy kwadratu 1: 1

Tutaj jakby ustawienia tej personalizacji były całkowicie nieaktywne; cokolwiek bym tam nie zmienił i opublikował, nie zmienia się w wyglądzie sklepu.

Jaki inny plugin mógłby załatwić ten temat?

Bardzo proszę o podpowiedź.

A sprawdzałeś czy motyw jakiego używasz nie stosuje własnych miniaturek nadpisując te z Personalizacji ?   Najlepiej podaj link + nazwę motywu.

Jeśli rzeczywiście chcesz zaoszczędzić pieniądze na wtyczkach i motywach do WordPress oraz otrzymać roczny dostęp do najnowszej wersji Wtyczki lub Motywu do WordPress sprawdź ofertę Wphocus.com

Nie korzystałem z tego motywu od muffinek :)  To polska skórka może warto napisać do kolegów na maila... Ja obstawiałbym, że gdzieś w opcjach motywu masz miniaturki... Z tego co widzę to na ich forum wsparcia kolega miał ten sam problem i podali mu rozwiązanie, jak masz dostęp do supportu to zaloguj się i zapewne będziesz widział odpowiedź. 

http://forum.muffingroup.com/betheme/discussion/39680/resize-the-image-for-woocomerce

Edytowano przez Takitam

Jeśli rzeczywiście chcesz zaoszczędzić pieniądze na wtyczkach i motywach do WordPress oraz otrzymać roczny dostęp do najnowszej wersji Wtyczki lub Motywu do WordPress sprawdź ofertę Wphocus.com

Problem w tym, że nie mam dostępu do suportu.

Aby uzyskać odpowiedź potrzebny jest kod zakupu, a ten jest w rękach informatyka, który mi ten sklep stworzył i który niestety się nie odzywa.

Pieniądze wziął i zakończył ze mną współpracę. :-(

Zrobiłem taki eksperyment: zmieniłem motyw BeTheme na standardowy i problem ustąpił. Wszystkie zdjęcia ładnie poprzycinane. REAGUJE NA USTAWIENIA PERSONALIZACJI.
Wygląda na to, że problem leży w motywie BeTheme - to on blokuje ustawienia personalizacji i wprowadza swoje ustawienia miniatur.
Ma ktoś rozeznanie, gdzie w motywie BeTheme można to skorygować?

…....chodzi mi o taki parametr, który by odblokował personalizację w BeTheme.

Co masz na myśli z formatowaniem zdjęć ? chcesz żeby lista produktów, każde zdjęcie było tej samej wielkości ? 

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Betheme musi mieć własne ustawienia  i z tego powodu nie reaguje na ustawienia z personalizacji

Dnia 7.08.2018 o 17:34, Takitam napisał:

Betheme musi mieć własne ustawienia  i z tego powodu nie reaguje na ustawienia z personalizacji

Tylko pytanie dlaczego raz przycina, a raz nie. Spróbuj może wrzucać zdjęcia w różnych rozmiarach i zobaczyć w jaki sposób przycinane są zdjęcia. Czy bardziej szerokość czy wysokość. Zobaczysz jaki format Betheme uważa za poprawny i go nie przycina. Potem próby z dokładnie odwrotnymi formatami i sprawdzenie czy przytnie każdy, czy raz tak raz nie. To nam powie czy przycina tylko w konkretnych wypadkach czy jest to zupełnie losowe.

Pozycjonowanie stron za granicą? Kliknij tutaj.

3 wskazówki od 3G Studio do pozycjonowania strony samemu.

Eldorado53 o tekstach, obrazach i nagłówkach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez skuteczny
      Dzień Dobry,

Pracuje nad dosyć dużą platformą, napotkałem na błąd w generowaniu adresów URL, prawdopodobnie po przenosinach coś z bazą danych.

Niektóre z starszych datą stron są wyświetlane jako 404

w ustawieniach wordpressa natomiast wyświetlana jest wartość URL jako: https://domena.pl/kategoria/%nazwa-podkategorii%/  zamiast  https://domena.pl/kategoria/farby-olejne-oleinowe/ 

mimo, że nikt nie usuwał tych wpisów (są widoczne jako opublikowane, jednak jest 404) . Po wpisaniu manualnej starej ścieżki url'a wszystko śmiga tak jak było.

Problem z tym, że takich stron jest naprawdę bardzo dużo ponad 1000 i ręczna zmiana może być problematyczna.

Miał ktoś może podobny problem???

Będę wdzięczny za podpowiedź.

• Przez ArTh00r
      Witam serdecznie!

Mam stronę zbudowaną w oparciu o wordpressa, która została własnie uruchomiona i składa się ze strony głównej oraz kilku podstron.

Poszukują osoby, która zajmie się jej optymalizacją pod kątem szybkości działania oraz SEO/SEM.

Głównie zależy mi na:
      1. Przejrzeniu zainstalowanych wtyczek, usunięciu wszelkich zbędnych oraz ewentualne zoptymalizowanie tych które zostają
      2. Instalacja i konfiguracja wtyczek potrzebnych do optymalizacji, seo ewentualnie usprawniających funkcjonowanie wordpressa
      3. Poprawa oceny strony w google pagespeed oraz szybkości ładowania (mobile oraz desktop)
      4. Wdrożenie wszelkich dobrych praktyk google webmaster tools
      5. Optymalizacja treści pod kątem SEO treści, nagłówki, tagi, itp.
      6. Wszelkie inne działania które będą miały wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce, optymalizacje itp.

Generalnie zależy mi na indywidualnych osobach, a nie agencjach. Tak abym mógł szybko i sprawnie ustalić i omówić wszelkie działania.
      Nie jest wymagana faktura.

Chętne osoby proszę o wiadomość e-mail: kontakt @ nowinsky.pl

Pozdrawiam,
      Artur
    • Przez WojownikSEO
      Cześć,
      Mam własną stronę na WordPress'ie i chciałbym się dowiedzieć jakie wtyczki najbardziej polecacie pod kątem optymalizacji (obrazki, kompresja kodu, obrazki itp). Oczywiście nie wliczając tych podstawowych typu YoastSEO, WP-Smush itd.
    • Przez bkartol
      Potrzebujesz dobrego zaplecza ? - zapraszamy do nas

Tworzymy zaplecza na cmsie wordpress, szablonach premium oraz darmowych.
      Wysokiej jakości zaplecze minimalizuje ryzyko wykrycia przez google jako linki niskiej jakości

Co oferujemy:
      - dopasowanie szablonu do tematyki strony
      - dodanie min 5 zdjęć z serwisów oferujących zdjęcia (zdjęcia tematyczne)
      - ilość znaków na stronie 14 000
      - kilka komentarzy do artykułów
      - formularz kontaktowy, mapka google (jako opcja)

Po stronie klienta zostają domeny oraz hosting

Cena - od 170 zl brutto
      Podlinkowanie (30 linków z profili, blogów oraz for) - 20 zl
      Dla zamówień powyżej 300 zl podlinkowanie gratis

Dane kontaktowe:
      LUKASNET Łukasz Tarabuła
      Franciszkańska 24a/9
      41-819 Zabrze
      NIP 6482433627
      biuro(wiadomo)7e.pl

Przejdź do listy tematów Ogłoszenia i Zlecenia  
    • Przez jkaminski
      Od 10 do 14 grudnia na stronie TemplateMonster można kupić nowy bundle, który zawiera Monstroid2 na pokładzie i dodatkowe szablony i wtyczki dla Elementora za $79. Faktyczna wartość wszystkich produktów w paczce wynosi $659.

Nowy bundle zawiera:
      Licencje deweloperską dla Monstroid2. Za pomocą tego motywu można zbudować maksymalnie 5 stron komercyjnych. Wszystkie dostępne wtyczki Jet dla Elementora. Można korzystać z rozbudowanych opcje podczas tworzenia stron za pomocą popularnego wizualnego kreatora.. 60 tematycznych szablonów dla Elementora. Za ich pomocą można szybko zmienić wykład podstron oraz budować nowe strony.
      Zapoznać się z szczegółami paczki oraz zamówić jej można na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/bundles-75366.html