Polecane posty

@soulfailer - czasem takie sytuacje w systemie się zdarzają (nie wiem dlaczego), ale jest zrobione zabezpieczenie i sytuacja sama wraca zwykle dość szybko do normy. Nie znalazłem jeszcze przyczyny dopisywania do podstrony więcej niż 3 linków - mimo że przed każdym przypisaniem sprawdzana jest ilość faktycznie zamieszczonych linków.

@Rainmaster ostatnio zauważył błędne dobieranie kosztów linka i faktycznie był błąd. W uproszczeniu źle był liczony koszt linków, a dobieranie linków odbywało się po prawidłowych kosztach (a nie tych źle obliczonych). Stąd teraz mielenie systemu z linkami tam gdzie kryterium jest koszt i ustawione trzymanie kryteriów. Myślałem że będzie to nieodczuwalne, stąd był brak komunikatu.

@ttah  dzięki, wygląda na to że poprawione.

• Thanks 1

LinkTak.pl - kampanie TrustRank 
148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

Problem z walidacją cache: " Brak indeksu/Stary cache" ID domeny: 2826

1. Znaleziono po info: 01.01.1970 01:00
  2. Brak cache

I tak dla wszystkich podstron.

• Like 1

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Stonehenge  był związany z kultem  Faz Księżyca?

Dzięki za zgłoszenie, przyjrzałem się sprawie i był błąd. Powinno wrócić do normy do godzinki.

148 domen z TrustFlow > 30; 647 domen z TrustFlow 20-30; 945 domen z TrustFlow 10-20; 213 domen z TrustFlow 5-10

"Nieunikalne lub byle jakie treści" - system to weryfikuje czy Human ?

Z tego wynika, że macie system surowszy niż AI Googlarki.

W zgłoszonej domenie większość tematów siedzi w top 10 a u was to nic nie warte.

Widocznie należy dodawać wyłącznie strony zapleczowe nastawione na daną tematykę wg. zapotrzebowania na linki.

Czyli w praktyce nie różni się od innych tego typu.

Takie moje skromne spostrzeżenia po wstępnym teście systemu.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Stonehenge  był związany z kultem  Faz Księżyca?

Unikalność sprawdza bot, zawsze można reklamacje wysłać (najlepiej id strony i zakres id podstron), wtedy zweryfikuje human.

okazwłoka: domena linktak.pl wygasa, co za tym idzie strona nie działa.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.