okazwłoka

Błędy

Recommended Posts

Domeny czy podstrony?

30% TANIEJ - wszystkie programy SEO ze strony i4a.pl - 30% TANIEJ. Kod: 30%OFF.

@Saamulel - nie wiem czy dotyczy to Ciebie, bo nie podałeś żadnych szczegółów dotyczących linków (ID), ale zazwyczaj brak przydzieleń powoduje ustawienie opcji "Ilość docelowa" na wartość równą zero.

@lex_ - obłożenie jest słabe, w zasadzie dziennie przybywa tylko 500 linków i mniej więcej tyle samo ubywa. A co za tym idzie obłożenie nie chce rosnąć. 

Zmieniłem "ilość docelowa" na taka jak ilość przydzielania. Przydałaby się konkretna instrukcja dla takich zielonych ludzi jak ja np. ;)

Najlepiej w razie problemów pisać podając konkretne ID stron/linków. Wtedy szybko mogę sprawdzić co i jak.

Rano dodałem komunikat przy dodawaniu linka, wtedy wyskakuje informacja w przypadku ilości docelowej ustawionej na zero.

Warto też patrzeć na to, co pisze po naciśnięciu przycisku "Pomoc" - a jeśli tam coś jest niejasno napisane to śmiało można pytać.

Dzięki i pozdrawiam

Od 2-3 dni panel potrafi zamulić. Po zalogowaniu nie chce wczytać podstrony z moimi stronami. A po minucie czekania na wczytanie mam albo błąd połączenia z bazą danych, albo 500 Internal. Jak to się już stanie, całość zaczyna płynnie działać. Ale błąd się powtarza po jakimś czasie. Czy to tylko u mnie?

Chyba rano tak się dzieje częściej.

Edited by ttah

Tani hosting z darmowym certyfikatem SSL HEXCORE

Ostatnio obciążyłem trochę serwer analizą linków (obliczanie wolnych slotów dla linków). Musiałem ograniczyć trochę dane (obliczanie dla max 3 tagów) i od tego czasu jest raczej ok.

Ale już planowane jest przejście na szybszy serwer i php 7.3. Za niedługo będzie podana data przejścia (pewnie z kilka godzin linktak będzie offline wtedy).

Dodałem nowy projekt, nowe linki i mam informację że dla zadanych parametrów brak slotów.

Tagi wymagane w treści

mieszkania,mieszkanie,nieruchomości,dom,domy

rank 5-10, punkty 40-250 - serio nie ma żadnego slotu z takimi parametrami?

Pod uwagę brany ustawiony Rank
Pod uwagę brany ustawiony Koszt
Pod uwagę brana unikalność w wybranej grupie
Ilość wolnych slotów (dopasowanie do treści): 105

dymna.jpg

@wedrowiec @okazwłoka w ogóle coś się wysypało, ilość pkt (-1) minus jeden?!? i też brak slotów przy praktycznie żadnych ograniczeniach...

PS

brak slotów, ale dodaje...

Edited by M0drzew

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość!
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Tak, ten brak slotów jest prawidłowo pokazany w momencie gdy już system zdąży przeliczyć ilość dla danego linka. Zaraz to poprawię.

Dobra, teraz tam się nie zgadza wystarczy wejść w link i zapisać go ponownie. Wtedy przeliczy, no i od razu dla nowych linków będzie przeliczane pięknie (przy edycji też).

• Like 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.