Jump to content

Przeniesienie strony z Sote na Prestashop


Recommended Posts

Witam, mam małe pytanie odnoszące się do niedawnego przeniesienia mojej strony z jednego systemu cms na drugi. Otóż, nasza strona kiedyś stała na Sote shop, natomiast ostatnio postanowiliśmy przenieść ją na Prestashop, a co za tym idzie całkowicie ją przebudować. I tu pojawia się pytanie czy jeżeli przebudowałem w dużym stopniu stronę, adresacja linków uległa zmianie to czy pozycjonowanie w postaci linkowania do naszej strony na wcześniejszym cms'ie przestaje być skuteczne, czy mimo wszystko będzie działać. Jeśli nie to czy macie jakąś poradę sposób jak to poprawić, aby nie stracić z tym krokiem progresu jaki zrobiliśmy na łamach ostatnich lat.

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy po zmianie URLi cokolwiek stracisz, czy nie. Jeśli bezbłędnie zastosujesz przekierowania 301 (a powinieneś) to możesz coś stracić, ale możesz też nie stracić.

 

Teraz pytanie, jakie miałeś URLe w sklepie. Bo być może uda się zachować takie same w PrestaShop. Masz moduły do modyfikacji URLi w PrestaShop. Tylko poświęć trochę na research i wybierz coś porządnego. I nie na zasadzie - presta jest darmowa, to za moduły też grosza nie zapłacę. Za sote płaciłeś, więc tu też nie powinno być problemu. Powiedz jaka wersja PS to może uda mi się doradzić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy