Zaloguj się, aby obserwować  
blazejs

Domeny typu Exact Match

Polecane posty

9 minut temu, Aleksiejs napisał:

dla testu wziąłem tego blasta dla jednego z moich zaplecz

Szczerze współczuję. Blake dysponuje ograniczoną wiedzą w pozycjonowaniu.

SzlafRock.pl 

5 minut temu, SzlafRock napisał:

Blake dysponuje ograniczoną wiedzą w pozycjonowaniu.

Wnioskuje po tym, że lubisz w takim razie chłopców, że chciałeś się ze mną na "piwko" umawiać :hahaha:

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

17 minut temu, SzlafRock napisał:

Szczerze współczuję.

Nie ma powodu, świadomie dysponuję swoimi funduszami. Testuję wszystkie usługi, które ludzie proponują, bo czasem się to opłaca ;) 

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Druga sprawa, że nie oferowałem "pozycjonowania" tylko linki z konkretnie opisanych miejscówek ;) To czy i jak ktoś z tego skorzystał czy nie to już nie moja sprawa. Linkowałem tak jak chciał klient.

• Like 2

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, blake napisał:
4 godziny temu, SzlafRock napisał:

Blake dysponuje ograniczoną wiedzą w pozycjonowaniu.

Wnioskuje po tym, że lubisz w takim razie chłopców, że chciałeś się ze mną na "piwko" umawiać :hahaha:

Komplementy jak za starych dobrych czasów :D

Edytowano przez Nikonem

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

W kwestii formalnej - wszystko powrocilo mniej wiecej na poprzednie miejsca. Chyba za czesto ostatnio wpadam w tryb paniki. Wspolny mianownik jest tez taki, ze wszystkie strony byly dosc stare - bez RWD.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.