Agnieszka1

dwa konta, problem z usunięciem konta

Polecane posty

Mam problem, założyłam kanał na YouTubie i chciałabym zacząć zarabiać na Adsense . Niestety po wejściu na Adsense otrzymuje komunikat, że mam już konto i że nie można mieć dwóch kont. Udało mi się wejść na stare konto na które nie wchodziłam od wielu lat i spróbowałam je usunąć. Aby usunąć konto dostałam informacje że dostane potwierdzenie na maila . W momencie usunięcia konta otrzymałam maila z linkiem. Niestety po kliknięciu w link przechodzę z powrotem do strony z komunikatem że mam dwa konta i że jedno muszę usunąć. I tak w kółko . Pomocy !!! co mam zrobić ? Z góry dziekuje za wsparcie 

---

wyloguj się ze wszystkich kont google.
prawdopodobnie otwierasz linka w przeglądarce gdzie już jesteś zalogowana na Twoim podstawowym koncie do G.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez seorudy
      Cześć, 

Kupię konto/konta systemu Adfly:
      - starsze niż 1 miesiąc
      - możliwość wypłaty raz na 24h 
      - cena zależy od stażu oraz ilości wypłaconych wcześniej pieniędzy

Kontakt : 
      - PW
      - E-mail : kontakt[małpa]rewin.pl
    • Przez manusfortis
      Sprzedam kilkuletnie konto Statlink wraz z kontem hostingowym oraz domenami.
      Wszystkie domeny stare z historią (część można wymienić - po wymianie na lepsze konto powinno skokowo produkować więcej punktów).
      Zdecydowana większość witryn do strony dość duże z licznymi podstronami. Wszystkie treści pisane ręczne (bez generatorów i mieszarek).
      Liczba stron: 44
      Liczba hostingów: 1 Hekko
      Liczba punktów: 44.000
      Profil Zaufany: Tak
      Stron SR 0: 9
      Stron SR 1: 32
      Stron SR 2: 3
      Strony mają spory potencjał jeszcze niedawno generowały ponad 90k punktów. Ktoś kto ma czas na modernizację skórek stron, tekstów itp na pewno podniesie ich wartość. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Konto wykorzystywane było głównie do pozycjonowania własnych projektów. W tej chwili nie jest potrzebne dlatego zostaje wystawione na sprzedaż.
      Cena 4000zł netto

Osoby zainteresowane proszę o kontakt manusfortis(małpka)gmail.com
    • Przez manusfortis
      Sprzedam kilkuletnie konto Statlink wraz z kontem hostingowym oraz domenami.
      Wszystkie domeny stare z historią (część można wymienić - po wymianie na lepsze konto powinno skokowo produkować więcej punktów).
      Zdecydowana większość witryn do strony dość duże z licznymi podstronami. Wszystkie treści pisane ręczne (bez generatorów i mieszarek).
      Liczba stron: 44
      Liczba hostingów: 1 Hekko
      Liczba punktów: 44.000
      Profil Zaufany: Tak
      Stron SR 0: 9
      Stron SR 1: 32
      Stron SR 2: 3
      Strony mają spory potencjał jeszcze w sierpniu generowały ponad 90k punktów. Ktoś kto ma czas na modernizację skórek stron, tekstów itp na pewno podniesie ich wartość. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Konto wykorzystywane było głównie do pozycjonowania własnych projektów. W tej chwili nie jest potrzebne dlatego zostaje wystawione na sprzedaż.
      Cena 6000 zł netto - przy obecnym poziomie generowanych punktów inwestycja zwraca się po roku. Przy odrobinie pracy i podniesieniu ilości generowanych punktów w kilka miesięcy.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt manusfortis(małpka)gmail.com
    • Przez ErnestM
      Witam, mam do zaoferowania konto na forum o tematyce e-commerce, angielskojezycznym DigitalPoint, konto istnieje od konca 2006 roku i posiada ponad 2500 postow.
      Link do konta: https://www.digitalpoint.com/members/seodir-net.43408/

Dane kontaktowe:
      ernest@musial.be

Cena: 3000 PLN
      Brak mozliwosci wystawienia fVAT.

• Przez Duszak47
      Chcemy załączyć logowanie na stronie przy użyciu konta Google.
      Strona  posiada wbudowany  moduł  -  potrzebne jest tylko skonfigurowanie na koncie Google Developer.
      Na stronie wystarczyć już tylko wpisać w pola odpowiednie parametry czyli:
      Google client ID
      Google secret
      Google developer key

Kontakt: duszak47@gmail.com