Zaloguj się, aby obserwować  
Paula7879

[Wykonam] Copywriter- pisze teksty na zlecenie oraz sprzeda gotowe artykuły- TANIO!!!!

Polecane posty

Witam

Tworzę artykuły na strony internetowe, blogi, do sklepów online, pod zaplecze. Wszystko i na każdy temat, w każdej ilości. Jestem również w posadaniu gotowych artykułów. Posiadam nie tylko duże dośwadczenie, ale i właściwą wiedzę. Więcej informacji udzielę mailowo. Zachęcam do kontaktu:doswiadczonycopywriter@wp.pl

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Natalia1
      Witam na forum.

Copywriter to zawód, nowe pomysły, perfekcyjność. Zajmuję się tworzeniem artykułów pod konkretne zlecenie. Dodatkowo jestem w posiadaniu gotowych już tekstów. 

Zakres: teksty pojedyncze jak i hurtowe ilości.

Tematyka: każda

Ceny: niskie, atrakcyjne dla każdego

Doświadczenie: duże

Profesjonalizm: w 100%

Unikalność: w 200%

Kontakt: za pośrednictwem forum lub adres e-mail: nataliadomoska@gmail.com
    • Przez primozpeterka
      Cena: 50 zł
      Ilość dostępna: 10 sztuk

Cześć. Sprzedam autorski dokument (e-book jak kto woli) w formacie .pdf (może być w .txt czy .doc jak znajdę na twardym dysku) który zawiera ponad 9 tysięcy pomysłów na biznes lub pomysły na potencjalne produkty informacyjne. Oferta skierowana jest do osób między innymi które:
      a) szukają pomysłów na biznes
      b) szukają pomysłów na produkt informacyjny
      c) szukają pomysłów na nisze stron
      d) szukają pomysłów na artykuły na bloga
      lub cokolwiek innego związanego z tematem przedsiębiorczości.

Pomysły kolekcjonowałem w wolnej chwili, organicznie, robiąc research w internecie i dopisując co ciekawsze pomysły. Frazy są w języku angielskim bo e-book docelowo powstawał z zamiarem sprzedaży go klientom anglojęzycznym (poprzez clickbank lub jvZooo). Jednak nie zdecydowałem się na taki krok.

Postanowiłem że sprzedam jedynie 10 kopii. Nie dlatego że treść może zostać wyczerpana gdy będzie posiadało go więcej osób bo to jest niemożliwe (w końcu ma ponad 9 tysięcy rekordów). Postanowiłem że ograniczona dostępność się uczciwa. Kto bardziej zdecydowany i szybszy ten lepszy.

Jako że jestem nowym użytkownikiem, dla uwiarygodnienia mojej osoby i tego produktu jestem w stanie pokazać jedną kopię użytkownikowi który jest ceniony na forum i ma długi staż co by mógł wystawić krótką recenzję.
      Zależąc mi na uczciwości muszę dodać że niektóre pomysły powtarzają się (niewiele, można je zliczyć na palcach jednej pary rąk) bo było to fizycznie niemożliwe by ręcznie spośród tylu pomysłów wyeliminować te które się powtórzyły.

W razie pytań proszę pisać w tym wątku, a w razie zainteresowania zapraszam na PW. 

• Przez Pozycjonusz
      Cześć!

szukamy do współpracy firm/osób wystawiających FV/rachunki, do pisania tekstów, głównie będą to:

- opisy do katalogów/innych serwisów (300-500 znaków)
      - teksty ogłoszeniowe (300-400 znaków)
      - artykuły sponsorowane
      - teksty synonimizowane

Czego wymagamy?

- poprawnej polszczyzny
      - teksty mają być na temat zleconej strony, nie wchodzą w grę teksty na zasadzie presell pages
      - minimum 20 tekstów dostarczonych każdego dnia
      - faktury VAT/Rachunek (rozliczać się także możemy za pomocą portalu use.me)

Co oferujemy?

- 1,3zł netto za jeden opis do katalogu/serwisu ogłoszeniowego
      - 4,5zł netto za jeden opis z synonimami
      - artykuły sponsorowane, wyceniane są indywidualnie
      - stałe zlecenia do 1200 opisów co miesiąc
      - zlecenia od zaraz

Jak wyglądają zamówienia?

- strony które będziemy dostarczać to głównie firmy bądź sklepy, więc nie trzeba będzie pisać tekstów o kosiarkach czy menopauzie.
      - na jedną stronę przypadać będzie maksymalnie 6-8 tekstów do napisania
      - realizacja zamówień odbywa się przez nasz autorski panel, tekstów nie trzeba nigdzie wysyłać mailowo

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy - k.zalobinski@pozycjonusz.pl

Nasza Firma:

POZYCJONUSZ Patryk Chlabicz
      ul. Sienkiewicza 1/1 lok.102
      15-092 Białystok
      NIP: 542-305-11-83 REGON: 200258577
      (biuro czynne: pn. - pt. 8:00 - 16:00 )
      kontakt@pozycjonusz.pl