AdamBoganD

Kopia zapasowa w DirectAdmin

Polecane posty

Czy znajdzie się ktoś skory do pomocy i poda linijkę do Crona aby robiło codziennie pełną kopię zapasową oraz aby na dysku były max 3 ostatnie, czyli 4 kopia usuwa pierwszą.

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez DK_
      Witajcie,

Zmagam się z następującym problemem. Korzystam z DirectAdmin'a na jednym z VPS'ów, na innych jest czysty Debian i nginx, którego zdecydowanie bardziej preferuję.

Po włączeniu obsługi SSL dla jednej z domen, na którym stoi sklep internetowy mam błąd ERR_TOO_MANY_REDIRECTS.

Umieściłem w pliku .htaccess zalecane przez help DA przekierowania:
      RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} off RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L] Dla jednej subdomeny powyższy wpis działa, strona wczytuje się po SSL. Stąd podejrzewam, że problem dotyczy właśnie tego pliku .htaccess.

Siedzę już kilka godzin i nie mogę znaleźć co powoduje tą pętlę przekierowań.

Plik .htaccess wygląda następująco:
      htaccess file: #AddHandler x-httpd-php53 .php RewriteEngine On RewriteCond %{HTTPS} off RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L] # use if needed: #RewriteBase / RewriteRule ^$ / [QSA] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ([a-z_]+?)_picture/(.*?)\.(?:jpg|png)$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ([a-z_]+?)_picture/(.*?)/(.*?)\.(jpg|png)$ thumbnailer/create/$1/$2/$3/$4 [QSA,L] # some hosts need redirect: # RewriteRule ([a-z_]+?)_picture/(.*?)/(.*?)\.(jpg|png)$ thumbnailer/create/$1/$2/$3/$4 [QSA,R,L] # redirects request to nonexisting CSS and JS to empty CSS/JS files [so you dont need to define module CSS/JS if you dont need it] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ^(.*?)\.css$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ stylesheets/core/no_css.css [QSA,L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} ^(.*?)\.js$ RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ javascript/core/no_js.js [QSA,L] # displays 404.html if IMAGE is not found RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_URI} images/.*?(png|jpg|gif) # ^^ may catch valid requests that contain "images/" and have image extension!!!! RewriteRule ^(.*)$ 404.html [QSA,L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteRule ^(.*)$ index.php/$1 [QSA,L] # also OK RewriteRule ^(.*)$ index.php/%{REQUEST_FILENAME} [QSA,L] # define error pages ErrorDocument 404 error_page.php ErrorDocument 406 error_page.php ErrorDocument 500 error_page.php Natomiast konfigurację vhost wrzuciłem na pastebin, oczywiście jest to część, są jeszcze inne domeny kierujące na domenę *.pl:

https://pastebin.com/wGvCBgmJ

Będę wdzięczny za podpowiedź.
    • Przez Gamsiu
      Witam

Mam do sprzedania licencje DirectAdmin Lifetime wykupioną w firmie Ionic.

Cena to 270zł

Kontakt PW lub biuro małpa gamster.pl
    • Przez Gamsiu
      Witam

Mam do sprzedania dwie licencje DirectAdmin Lifetime wykupione w firmie Ionic.

Cena 1szt to 270zł
      Cena za dwie sztuki to 520zł

Najchętniej od razu 2szt jednej osobie

Kontakt:
      Piotr Kołodziejczyk
      GG:6157716
      lub PW na forum.
    • Przez AEZEET
      Potrzebuje pomocy ze zrobieniem backupa plikó i baz danych na prescie jestem zielony w temacie i nie wiem gdzie i jak to powinienem zrobić. Proszę o pomoc

• Przez marecky
      Sprzedam nielimitowane konto Google Drive (uniwersyteckie). trzymaj pliki w chmurze o najlepszych parametrach up/down-load   Konto pozwala na korzystanie z takich usług jak:   Google Drive o nielimitowanej pojemności pobieranie plików z prędkością 4.3MB/sek - przykładowo Dropbox ma: 300kb/sek dla pobierania ładowanie plików z prędkością 5MB/sek - Dropbox  tylko 200kb/sek dla ładowania. możliwość dodania pojedynczego pliku nawet do 5TB  poczta Gmail o nielimitowanej pojemności z możliwością dodania swoich dotychczasowych skrzynek e-mail oraz inne usługi takie jak: Google+, Kalendarz, Dokumenty, Arkusze, Prezentacje, Formularze i innych  
      BEZ ABONAMENTU - BEZ DODATKOWYCH OPŁAT
      PŁACISZ RAZ - KORZYSTASZ ZAWSZE
      CENA - 100.00 ZŁ
      KONTAKT: marecky@retsat1.com.pl