666piter

[Poradnik] Teksty synonimiczne - unikalne teksty na zaplecza!

Recommended Posts

Cześć.
Chciałbym zaprosić Was do mojego poradnika na temat tworzenia tekstów synonimicznych, które są unikalne dla wyszukiwarek i umożliwiają na przykład stworzenie kilkudziesięciu unikalnych tekstów z jednego, opartego na synonimach :) 

Jest to solidne wprowadzenie do tego tematu:

http://selfmadeking.pl/seo/teksty-synonimiczne-seo-jak-napisac/

już linki anchorowane pousuwałem zostawiłęm tekstowy, jak ktoś chce może zobaczyć "blog" :D

re287am9.jpg

Jak to mówią: spamować forum spamerów :) 

Ja to dziwię się, że takie osoby nie zadają sobie trudu, żeby przeczytać kilka tematów i zorientować się, że nie jest tak prosto wrzucić tu linka do pozycjonowania. W tym przypadku facet chyba chce na swojej stronie traktować o SEO więc należałoby liznąć trochę tematów.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką cena - Poddasza i stropy. 

https://forum-natryskowe.pl a jeżeli wybierasz się na polowanie zobacz nowy Statut PZŁ

16 minut temu, Toto napisał:

Jak to mówią: spamować forum spamerów :) 

Ja to dziwię się, że takie osoby nie zadają sobie trudu, żeby przeczytać kilka tematów i zorientować się, że nie jest tak prosto wrzucić tu linka do pozycjonowania. W tym przypadku facet chyba chce na swojej stronie traktować o SEO więc należałoby liznąć trochę tematów.

Phi :) Haters gonna hate... A sam w opisie masz linki pod SEO ;) I nie, nie zależy mi na linku do strony, tylko na opiniach, co warto poprawić. Jak widać najprościej pohejtować i nic nie pomóc ;) 

Cytat

UPS! Ta strona nie istnieje. Wygląda na to, że trafiłeś na nieprawidłowy adres.

reklama pocztą pantoflową poszła w świat i przeciążyli serwery ??? czy zawinęła się ze wstydu ?

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

4 godziny temu, M0drzew napisał:

reklama pocztą pantoflową poszła w świat i przeciążyli serwery ??? czy zawinęła się ze wstydu ?

U mnie wszystko działa ;)