ebinx

Cena hostingu o 92% w górę - Linuxpl.com (H88)

Recommended Posts

Dnia 11.03.2019 o 13:38, blazejs napisał:

I nigdzie u nich nie ma info, ze pierwsza platnosc to 10% normalnej ceny.

W cenniku pewnie jest :-)

Z innych historiii, o12.pl aktualnie podniosło ceny. Klienci wcześniej korzystający z usług hostingowych w cenach oscylujących w okolicach 200zł aktualnie muszą płacić trochę więcej (np. 800zł), podobnie ceny za domen zostały zrównane z tymi na nazwa.pl (120zł netto rocznie).

Bardzo ładnie to wszystko co piszecie wyżej i to co ja napisałem widać tutaj: https://top100.rootnode.pl/ 

Właściciel w simpleideas.pl - serwery, migracje, SEO, optymalizacja wydajnościowa i pagespeed, odwirusowywanie

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Sprawdź także niezależne forum o hostingu.

Posted (edited)
Dnia 11.03.2019 o 09:54, Pomyslowy napisał:

Nie wiem jak w przypadki Linuxpl, bo jakiś czas temu zabrałem stamtąd strony, ale w Hekko kompletnie zmienili pakiety. Takich z których korzystam już po prostu nie ma w ofercie, a parametry obecnych różnią się dość znacznie, nie mówiąc o cenie. Do odnowienia mam jeszcze trochę czasu, dlatego na razie o tym nie myślę, ale ciekawe co mają zamiar zrobić.

u mnie zbliża się odnowienie i ludzie z Hekko przysłali proformę na 300% większą kwotę ;) naprawdę na głowę upadli. Od lat płaciłem mniej więcej tyle samo, nagle z powodu zmiany pakietów cena poszła w górę o "nieznaczne" 300%  :D

Edited by qazy

6 godzin temu, qazy napisał:

u mnie zbliża się odnowienie i ludzie z Hekko przysłali proformę na 300% większą kwotę ;) naprawdę na głowę upadli.

U mnie to samo, z ok. 50 zl na 150. To mi przypomina, ze musze w koncu przeniesc zapleczowki z Hekko na cos innego.

My się właśnie z Hekko wynosimy ze wszystkimi domenami. Miałem indywidualny rabat wynegocjowany 39%, ale kiedy zrobili podwyżkę w maju i powiedzieli, że nie są w stanie utrzymać dotychczasowych cen, teraz wszystko leci do microhost.pl.

Tam nie ma nawet już z kim rozmawiać, bo na supporcie każdego dnia jest ktoś inny - Gosia, Bartek, Paweł itd. Kiedy jeszcze Hekko było jednoosobową działalnością, była klasa.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

W hekko.pl w roku 2015 za hosting miałem 74 zł. (przeskok o plan wyżej) W 2016r. było 117 zł. W 2017r. było 196 zł. W 2018 r. było 192 zł. Teraz dostałem na kwotę 188 zł.

*** online mobilnie... ;-)

Fundacja Anny Dymnej: Mimo Wszystko - "novum" lubi pomagać ;)