Jump to content
ebinx

Cena hostingu o 92% w górę - Linuxpl.com (H88)

Recommended Posts

Dnia 11.03.2019 o 13:38, blazejs napisał:

I nigdzie u nich nie ma info, ze pierwsza platnosc to 10% normalnej ceny.

W cenniku pewnie jest :-)

Z innych historiii, o12.pl aktualnie podniosło ceny. Klienci wcześniej korzystający z usług hostingowych w cenach oscylujących w okolicach 200zł aktualnie muszą płacić trochę więcej (np. 800zł), podobnie ceny za domen zostały zrównane z tymi na nazwa.pl (120zł netto rocznie).

Bardzo ładnie to wszystko co piszecie wyżej i to co ja napisałem widać tutaj: https://top100.rootnode.pl/ 

Właściciel w simpleideas.pl - serwery, migracje, SEO, optymalizacja wydajnościowa i pagespeed, odwirusowywanie

Polecam serwery VPS oraz hosting z oferty webh.pl - 20% rabatu z kodem PROMO777.

Sprawdź także niezależne forum o hostingu.

Posted (edited)
Dnia 11.03.2019 o 09:54, Pomyslowy napisał:

Nie wiem jak w przypadki Linuxpl, bo jakiś czas temu zabrałem stamtąd strony, ale w Hekko kompletnie zmienili pakiety. Takich z których korzystam już po prostu nie ma w ofercie, a parametry obecnych różnią się dość znacznie, nie mówiąc o cenie. Do odnowienia mam jeszcze trochę czasu, dlatego na razie o tym nie myślę, ale ciekawe co mają zamiar zrobić.

u mnie zbliża się odnowienie i ludzie z Hekko przysłali proformę na 300% większą kwotę ;) naprawdę na głowę upadli. Od lat płaciłem mniej więcej tyle samo, nagle z powodu zmiany pakietów cena poszła w górę o "nieznaczne" 300%  :D

Edited by qazy

6 godzin temu, qazy napisał:

u mnie zbliża się odnowienie i ludzie z Hekko przysłali proformę na 300% większą kwotę ;) naprawdę na głowę upadli.

U mnie to samo, z ok. 50 zl na 150. To mi przypomina, ze musze w koncu przeniesc zapleczowki z Hekko na cos innego.

My się właśnie z Hekko wynosimy ze wszystkimi domenami. Miałem indywidualny rabat wynegocjowany 39%, ale kiedy zrobili podwyżkę w maju i powiedzieli, że nie są w stanie utrzymać dotychczasowych cen, teraz wszystko leci do microhost.pl.

Tam nie ma nawet już z kim rozmawiać, bo na supporcie każdego dnia jest ktoś inny - Gosia, Bartek, Paweł itd. Kiedy jeszcze Hekko było jednoosobową działalnością, była klasa.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

W hekko.pl w roku 2015 za hosting miałem 74 zł. (przeskok o plan wyżej) W 2016r. było 117 zł. W 2017r. było 196 zł. W 2018 r. było 192 zł. Teraz dostałem na kwotę 188 zł.

*** online mobilnie... ;-)

Fundacja Anny Dymnej: Mimo Wszystko - "novum" lubi pomagać ;)

Tak z ciekawości, działa u Was normalnie hosting (hekko) ? Bo u mnie za diabła. Dziś przechodzą samych siebie z szybkością.

EDIT

Donek który ma uruchomione projekty (tylko pobierane z premium, aktualnie nic tam się nie dzieje) zajechał mi hosting :D 

Edited by Maksiulek
  • Sad 1

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe Łódź. Na rynku od 1995 roku ! 

Na FB piszą (inni użytkowniki), że od kilku dni mają problemy

re287am9.jpg

Wynik jest następujący. Po wymianie zdań wychodzi na to że Donek nie zajechał hostigu, nawet po wyłączeniu go i dobę później jest to samo. Skrypt do backupu WP się poddaje, uruchomi się i chwilę pomięli po czym wywala błąd. Trzeba ręcznie się pakować.

Ogółem po rozmowie ze "wsparciem technicznym" sam mam sobie szukać przyczyny tej sytuacji (zużycia cpu). Super że dostałem jakiegoś maila o tym że zasoby są przekraczane, można było by w porę reagować, a tak wyszło wszystko przypadkiem. Było źle, jest coraz gorzej. Czekać tylko aż to sypnie. Trzeba szukać i spierdzielać póki cokolwiek jeszcze tam działa.

Edited by Maksiulek

14 godzin temu, Maksiulek napisał:

Skrypt do backupu WP się poddaje, uruchomi się i chwilę pomięli po czym wywala błąd. Trzeba ręcznie się pakować.  [..] Było źle, jest coraz gorzej. Czekać tylko aż to sypnie.

Hmyyy.... skoro danych w bazie przybywa, to ich przetwarzanie wymaga więcej zasobów... więc jest to objaw prawidłowy.
Hostingi niskobudżetowe są "niskobudżetowymi", więc nie Wymagaj od nich za dużo.

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

To co, mam płacić i cieszyć się że mogę być klientem ? O ja ciemny, myślałem że mogę korzystać dodatkowo z ich usług.

Było więcej stron na tym hostingu jednocześnie uruchomionych, Donek mielił sobie zadania i śmigało. A teraz nagle się zes*ało i sami nie widzą co jest nie halo. Nawet jak robiłem analizę loga programu do kopii to wywalił błąd o niskim przydziale CPU. Jak na mój gust to po cichu przycięli zasoby i tyle. Kombinują jak z pakietami. Starsi klienci pamiętają że było kompletnie inaczej.

Teraz w zasadzie to dla mnie nie gra roli i zostają tam strony które "są bo są". Głupi ja że kupiłem kiedyś host na kilka lat.

• Like 1

58 minut temu, Maksiulek napisał:

To co, mam płacić i cieszyć się że mogę być klientem ? O ja ciemny, myślałem że mogę korzystać dodatkowo z ich usług.

Po co ten cynizm ? Nie wiem, czy Wiesz, że aplikacje takie jak WP nie wiem jak "donek" produkują dużo śmieciowych danych jak logi wejść użytkowników itd... , które siedzą w bazie danych. Zapytanie do bazy (przetwarzanie) , która ma 1MB != od zapytań do bazy 100 (n) MB. Podobnie z Windowsem, a nawet telefonem. Świeża instalka śmiga jak "rakietnyj" a po jakimś czasie używania sukcesywnie zwalnia...

1 godzinę temu, Maksiulek napisał:

Jak na mój gust to po cichu przycięli zasoby i tyle

Tego nie wiem. Natomiast wiem, że niskobudżetowi klienci są na ogól bardzo roszczeniowi... :huh:

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

2 minuty temu, Mion napisał:

niskobudżetowi klienci są na ogól bardzo roszczeniowi

Mówisz o sobie ? Bo na Twój pech nie mam najtańszej wersji hostingu, więc przytyk nie trafiony. Dedyka na strony, które policzysz na palcach jednej ręki, stawiać nie ma zamiaru bo współdzielony powinien to łyknąć bez wahania. Dla przykładu w KEI tego problemu nie mam, a stron jest więcej i mam tam mam jeden z tańszych pakietów.

Odpuść już temat, bo szkoda prądu. Wyraziłem swoje zdanie i go nie zmieniam. U mnie hekko jest już przekreślone permanentnie.

Jestem aktualnie w trakcie migracji reszty i ten hosting pozostanie na strony pokroju one site.

Wszystko w tym temacie z mojej strony.

Miłego nowego tygodnia życzę.

• Haha 1