ebinx

Cena hostingu o 92% w górę - Linuxpl.com (H88)

Recommended Posts

Właśnie płacę za odnowienie najmniejszego, dzielonego konta W1GB na linuxpl.com.

Pod skrzydłami H88 cena w Linuxpl.com poszła do góry o 92% w stosunku do poprzedniego roku z 40,82 zł na 79,00 zł. Ok to wciąż nie wiele, ale to pewnie początek za którym jak to w każdej S.A. pójdą cięcia kosztów (support)

Jak żyć?

Gdzie szukać fajnego stabilnego hostingu pod niewymagające stronki poza home, netart, ovh, h88 (tj.: linuxpl, futurehost, hekko, active24, bizneshost, superhost, netdc, ogicom, blink.pl, domeny.pl, ionic, serwerydedykowane.pl, mintshost)

Nie narzekał bym na taką cenę bo to i tak mało, a z tego co pamiętam to dołożyli parametrów.

Ale jeśli szukasz czegoś jeszcze tańszego to zobacz blutu.pl to zaprzyjaźniony z tym forum dostawca, oferta budżetowa, ale daje rade do małych stronek.  

Edited by sylver

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
-25% na zamówienie w serwerydedykowane.pl kod: r8a4DsyIIS

Sprawdź jeszcze ofertę smarthosta.

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.

4 godziny temu, ebinx napisał:

a 79,00 zł.

4 godziny temu, ebinx napisał:

Jak żyć?

Zdajesz sobie sprawę, że to wychodzi:  79 /12 = 6,50 zł miesięcznie ?

Edited by Mion
  • Like 1

:hi:Pan Piwko i Wódeczka, czyli Jak szyfrować i podpisywać cyfrowo wiadomości e-mail

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Node.js / MySQL :chatownik:

to jest i jeszcze długo będzie najtańszy hosting, a patrząc na jakoś obsługi klienta to tak naprawdę jest on prawie darmowy. Pomagają nawet w tematach, w których błąd jest z twojej winy, a to nie często się zdarza, często dostajesz odp że to twoja wina i sobie poszukaj problemu.

• Thanks 1

Cytat

to jest i jeszcze długo będzie najtańszy hosting

Chyba Cię trochę poniosło, bo jest przynajmniej kilkanaście tańszych hostingów w Polsce (przynajmniej jeśli porównamy tylko jeden parametr - cenę). Ale też żeby nie było - nie uważam, że 79 zł rocznie jest to już "drogo".

Argument, że "Pomagają nawet w tematach, w których błąd jest z twojej winy" jest imo raczej słabo trafiony, bo dopóki nie masz tego zagwarantowanego w ofercie, trzeba traktować na zasadzie może jest (będzie), a może nie. A że nie jest to jakiś s-f, to poszukaj tematu o b-h (także h88), w której była też taka pomoc do VPS'ów typu root i potem się okazało, że już jej nie ma - było z tego powodu burza od paru klientów (dlatego ja nie jestem zwolennikiem pomocy ponad to, co jest w ofercie w myśl zasady 'daj człowiekowi palec, a...' ;) ).

• Like 1

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

W dniu 5.06.2018 o 14:58, Dralik napisał:

to jest i jeszcze długo będzie najtańszy hosting, a patrząc na jakoś obsługi klienta to tak naprawdę jest on prawie darmowy. 

Nie twierdzę, że to drogo ale mam powiedzieć klientom, że 97.17 zł brutto to prawie darmo? Do tego jeszcze, do konta W1G trzeba osobno wykupić certyfikat SSL. Zadzwoniłem do nich z pytaniem o co chodzi, że w ciągu roku konto podrożało prawie 100%. Bardzo uprzejma pani tłumaczyła, że u nich nie było podwyżek przez wiele lat a jakość usług wzrosła a oni gwarantują niezmienność ceny tylko przez rok. Szanowna pani, szczerze? H88 kupiło Linuxpl i chyba w tym sedno. Na jednym W1G udało mi się jeszcze włączyć bezpłatny certyfikat SSL ale i to wkrótce zablokowali. Z kolejnych chyba będę rezygnował i przenosił domeny jeżeli nie przywrócą możliwości podpięcia SSL do konta W1G.

Install-Secure techniczna ochrona obiektów, montaż alarmu, monitoringu Łańcut. Pracownia Psychologiczna Psycho-Test prowadzi badania psychotechniczne osób ubiegających się o pozwolenie na broń palną. 

Wszystko co wchłonęło H88 poszło w dół. Ze swojej strony, i nie tylko bo kilka wątków na forum jest, można podać hekko które upadło jakością masakrycznie. Ostatnio prace konserwacyjne dość często i tak powoli pierdzieli się tam wszystko. Czas odpowiedzi z niektórych serwerów to dno kompletne. Osobiście odradzam.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe. Na rynku od 1995 roku ! 

Posted (edited)

...podwyżka od dnia 2019-03-06 :)

Edited by neon103

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Jeśli chodzi o mnie jestem zadowolony z serwerów linuxcom, cena jest ok.

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Posted (edited)

Kilka serwerów to podwyżka może nie jest odczuwalna ale jak ktoś ma ich XX lub XXX to podwyżka może dobić. Większe parametry? Dla mnie nie potrzebne...

Edycja: jeszcze wspomnę, że miałem cenę wynegocjowaną. Teraz płacę jak normalny klient.

Edited by neon103

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Nie wiem jak w przypadki Linuxpl, bo jakiś czas temu zabrałem stamtąd strony, ale w Hekko kompletnie zmienili pakiety. Takich z których korzystam już po prostu nie ma w ofercie, a parametry obecnych różnią się dość znacznie, nie mówiąc o cenie. Do odnowienia mam jeszcze trochę czasu, dlatego na razie o tym nie myślę, ale ciekawe co mają zamiar zrobić.

• Thanks 1

Pozdrawiam :)

@Pomyslowy Dzięki za wzmiankę o Hekko. Nie miałem pojęcia o kolejnej zmianie. Na szczęście załapałem się jeszcze na stary cennik, bo mam konto z końca stycznia, ale za niecały rok byłaby niemiła niespodzianka przy przedłużeniu, bo koszt teraz to niemal x2 dla pakietu, który musiałbym wybrać. Słabo to wygląda.

Tani hosting z darmowym certyfikatem SSL HEXCORE

To jeszcze nic. Ja z innej firmy dostalem dzis proforme 1000% (tysiac) wyzsza niz pierwsza. I nigdzie u nich nie ma info, ze pierwsza platnosc to 10% normalnej ceny.