Jump to content
Sign in to follow this  
SEOsklep24.pl

[SPRZEDAM] Blog Kulinarny - zarabiający

Recommended Posts

Witam.

Na sprzedaż blog http://www.domowykucharz.com/.

Chętnych zapraszam do kontaktu.

Blog ma sporą historię. Jak był aktualizowany miał spory ruch oraz kliknięcia z adsense.

Sprzedaję z powodu braku czasu na jego aktualizację itp.

Kontakt: j.brozyna@seosklep24.pl

Wystawiam FV.

Solidne, prywatne Zaplecze SEO na 54 domenach z historią oraz wysokim Trust Flow ( 17-38 ) dostępne tutaj: https://seosklep24.pl/presell-pages/512-54-linki-trust-flow.html

Cena: 159,99zł!

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By dominikos129
      Witam, szukam CMS do tworzenia stron one page site oraz do blogów (np. https://www.apple.com/pl/iphone-11). Używałem kiedyś WordPress ale stał się trochę takim PrestaShop V2.
      Zastanawiam się nad TextPattern co o nim sądzicie? Jak wygląda to wszystko od strony SEO oraz zabezpieczeń?

Poszukuje czegoś z najmniejszą ilością modułów etc.. Coś maksymalnie prostego w użyciu ;). 

• By DERYK86
      Dzień dobry

W nawiązaniu do tematu,

Zajmuje się tworzeniem atrakcyjnych artykułów sponsorowanych oraz treści na strony internetowe i blogi. Tworzę również ebooki i obsługuje konta w mediach społecznościowych. Pracuje wykorzystując Menedżera Reklam.

Wykonuje przede wszystkim artykuły eksperckie, wpisy blogowe lub ebooki - fachowe, o ściśle określonej tematyce, techniczne, poparte badaniami naukowymi, posiadające bibliografię i określony konstrukt. Opieram się na branżowej literaturze i publikacjach naukowych. Większość czasu poświęcam na dokładne szukanie informacji na dany temat. W swojej pracy stawiam na jakość.

W trakcie tworzenia dopuszczam dwie drogi współpracy - wolną rękę dla mnie i korekty na koniec, lub współpracę w oparciu o wspólny plan i edycje etapową.

Zachęcam do przejrzenia wykonanych przeze mnie realizacji w zakładce PORTFOLIO na mojej stronie internetowej (adres poniżej).

Chętnie przedstawię zainteresowanym rezultaty moich działań – np. zdjęcia pozycji stron z narzędzi do analizy.

Ciągle się rozwijam, czego dowodem jest uczestnictwo w szkoleniach. Ukończyłem "Copywriting Sprzedażowy" u Pawła Tkaczyka i "Facebook PRO" u Piotra Chmielewskiego.

Nawiązując ze mną współpracę możesz liczyć na stały kontakt e-mailowy i telefoniczny (preferowany).

Rozliczenie: preferowana faktura

Kontakt:

Jakub Szlosek
      505 950 952
      biuro[malpa]obiezytekst.pl
      GG: 8010163
    • By Iga
      Witam! Chętnie podejmę współpracę w zakresie pisania różnych tekstów,  ostatnio zajmuję się zwłaszcza pisaniem treści blogowych. Pisaniem zajmuję się kilka lat, jest to moja pasja. Piszę teksty blogowe, artykuły (chętnie zajmę się prowadzeniem bloga), napiszę teksty zapleczowe , preclowe na różne tematy, Napiszę każdy teksty w zależności od potrzeb.Jestem terminową i kompetentną osobą. Proszę pisać na: apsik123@tlen.pl
    • By jarekcda
      Opublikuję na naszych blogach wielotematycznych artykuły z 2 linkami. Wejdź do wybranej kategorii, kliknij "dodaj tekst".
      ikatalogfirm.pl/blog/
      katalogifirm.com.pl/blog/
      bazafirmy.pl/blog/

netmark111@wp.pl
    • By DERYK86
      Dzień dobry

W nawiązaniu do tematu,

Zajmuje się tworzeniem atrakcyjnych artykułów sponsorowanych oraz treści na strony internetowe i blogi. Tworzę również ebooki i obsługuje konta w mediach społecznościowych.

Wykonuje wyłącznie artykuły eksperckie, wpisy blogowe lub ebooki - fachowe, o ściśle określonej tematyce, techniczne, poparte badaniami naukowymi, posiadające bibliografię i określony konstrukt. Opieram się na branżowej literaturze i publikacjach naukowych. Większość czasu poświęcam na dokładne szukanie informacji na dany temat. W swojej pracy stawiam na jakość.

W trakcie tworzenia dopuszczam dwie drogi współpracy - wolną rękę dla mnie i korekty na koniec, lub współpracę w oparciu o wspólny plan i edycje etapową.

Blisko współpracuje z studentem IV roku Dramaturgii, z którego wiedzy i świeżego spojrzenia korzystam bardzo często w przypadku nietypowych realizacji.

Zachęcam do przejrzenia wykonanych przeze mnie realizacji w zakładce PORTFOLIO na mojej stronie internetowej (adres poniżej).

Chętnie przedstawię zainteresowanym rezultaty moich działań – np. zdjęcia pozycji stron z narzędzi do analizy.

Ciągle się rozwijam, czego dowodem jest uczestnictwo w szkoleniach. Ukończyłem "Copywriting Sprzedażowy" u Pawła Tkaczyka i "Facebook PRO" u Piotra Chmielewskiego.

Nawiązując ze mną współpracę możesz liczyć na stały kontakt e-mailowy i telefoniczny (preferowany).

Nie tworzę treści zapleczowych.

Rozliczenie: preferowana faktura

Kontakt:

Jakub Szlosek
      505 950 952
      biuro[malpa]obiezytekst.pl
      GG: 8010163
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy