Polecane posty

Witam posiadam stronę z filmami i posiadam takie oto błędy i nie mam pojęcia jak je zlikwidować jest ktoś w stanie pomóc ?Screensho_qnqsehr.png

Screensho_qnqsehx.png

Kupić lepszy serwer, zoptymalizować skrypt

re287am9.jpg

serwer jest na az.pl A zoptymalizować skrypt ? jakimś programem ?

25 minut temu, Tauti napisał:

jakimś programem ?

Nooo mUzgiem + Każdym edytorem tekstowym

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Node.js / MySQL :chatownik:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kamil_Kluczbork
      Witam serdecznie
      Search Console daje mi listę ponad 450 linków z 404 , część z nich prowadzi do strony z błędem do której dodałem informacje i podkategorie mojego sklepu z informacją że być może produkt znajduje się w nowej kategorii, myślę że to lepsze niż strona 404 BŁĄD - NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ STRONY

Mam jednak trochę linków które prowadzą do podstrony na presta (bo na preście jest mój sklep)
      z błędem: This category is currently unavailable.

Zastanawiam się jak ustawić przekierowania dla tych produktów, i dlaczego linki które prowadzą do działającego 404, google search console mi wyświetla ?. Muszę z nimi coś jeszcze zrobić ?.

Proszę o informację w jeszcze jednej kwestii
      mam link do starej wersji strony z produktem zaindeksowany w wyszukiwarce, strona ta jednak jest usunięta a w jej miejscu jest nowa (tak zrobiła firma pozycjonująca)
      link który ma google do starego produktu którego nie ma na już na moim serwerze serwerze chcę teraz przekierować na nowy produkt, jak to zrobić ? bo produkt jest, pod tą samą domeną, na nowej stronie, ale link ma inny.

Scrimming frog wyświetla w wersji darmowej 500 podstron (wszystkie mają kod 200) , prócz search console które daje mi 450+ stron z 404 , jeśłi mój sklep ma 1800+ produktów, jak najskuteczniej odnaleźć te podstrony linki z błędami które mogą jednak generować ruch i wypadałoby je odżywić przekierowując na stronę główną lub ten sam produkt ale na nowej stronie ?.

Mam nadzieję że w miarę zrozumiale opisałem swój problem ,
      z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc

• Przez Latarnik
      Cześć,

W Search Console pojawiły mi się błędy 404 o nie istniejących stronach. Poprosiłem Google o usunięcie stron z wyszukiwarki, usunięto ale widzę że chyba problem powraca bo wydaje mi się że te strony widma powracają i ponownie pojawiają się jako błędy indeksowania. Widocznie nie tędy droga i usunięcie z Google takiej strony nie załatwia sprawy.
      Nie jestem mocny w te klocki ale się czegoś ciągle uczę... no i mam prośbę o pomoc jak to ogarnąć.

przykład: http://iplywamy.pl/aktualnosc/balijski-weekend-w-spa-nad-morzem-resort-bryza-spa-jurata/

Wpis usunąłem, zwraca komunikat że taka strona nie istnieje. Zatem pewnie powinienem zastosować jakieś przekierowanie (?) do strony głównej (?).
      Podpowiecie gdzie i jak to zrobić?

Dzięki!
    • Przez wordhea
      Cześć,

Skanuję stronę za pomocą BrokenLinkChecker - znajduje mi między innymi dwie kategorie przypadków (w sumie kilkanaście nie działających) nie istniejących zasobów (linki teoretyczne, przykładowe):

http://strona.pl/author/redaktor/page/2/ - tutaj jest problem z "author" i nie istniejącymi podstronami
      http://strona.pl/tag/przyklad-przyklad/page/2/ - tutaj jest problem z "tag" i nie istniejącymi podstronami

o ile dobrze mi się oczywiście wydaje.

Wiecie może jak to naprawić? Szukam w necie, grzebię w panelu admina ale nie mogę sobie jakoś poradzić. Będę wdzięczny za wskazówki.
    • Przez Presta
      Witajcie, od jakiegoś czasu często udostępniam łącze z telefonu na laptopa. Mam problem, ponieważ wszystkie linki AdWords w serpach wyświetlają mi strony 404.

Mam problem również z logowaniem się do G Analytics, gdzie mam:  NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

Wiecie w czym problem ?
    • Przez stachi
      W Search Console pojawiła się informacja o wykryciu wielu błędów 404 na jednym z moich blogów. Błędy dotyczą wpisów, które nigdy nie pojawiły się na blogu. Sprawdziłem, czy gdzieś z bloga nie linkowałem do tych wpisów, ale nic nie ma. Mam to odłączać czy zostawić? Jeżeli usuwać to jak? Przez "Usuń adresy URL" w SC?