Jump to content

Sprawdzaj bez protokołu - ustawienia


Recommended Posts

Wszystkie domeny dodane do systemu na moim koncie mają format http://www. . Chce sprawdzanie składowych majestic ustawić na "Sprawdzaj bez protokołu" jednak nie mogę wykonać przekierowania z https na http, gdy domena nie posiada certyfikatu ssl. Czy to oznacza, że do każdej domeny muszę instalować certyfikat na potrzeby systemu?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Problem jest taki, że coraz więcej stron jest budowanych na https i musimy to sprawdzać. Może się okazać, że linki prowadzą do https, a wtedy parametry strony będą mocno od siebie odbiegały.

 

Można by sprawdzać, czy domena dla https ma jakieś linki i jeśli ich nie ma, to wtedy ewentualnie nie wymagać przekierowań z https, takie przypadki najlepiej podsyłać na mail, będę oznaczał takie domeny ręcznie.

SKLEP SEO z dodawarką!

WIZYTÓWKI NAP | OGŁOSZENIA | LINKI | ARTYKUŁY

Link to post
Share on other sites

Ja już na wszystkich stronach zainstalowałem certyfikat ssl i wykonałem odpowiednie przekierowania. Problemem nadal jest to, że system nie widzi tych przekierowań i nie można zmienić ustawień.

Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy