Roszp

Katalogi - czy w ogóle coś dają?

Polecane posty

@Dares89  jak już odkopałeś temat i dodałeś tak odkrywczą myśl. Zapytanie site:twójkatalog.pl ( masz swój katalog w sygnaturcę) daje 807 stron w indeksie Google, a Twój katalog ma 2371 wpisów + ogromną ilość tagów i innych podstron a nie tylko wpisów. Teraz odpowiedz na pytanie czy warto dodawać wpisy do katalogu które zadaje autor tego tematu?

• Like 1

re287am9.jpg

Mówię to na podstawie swoich doświadczeń  oraz swojej pracy inżynierskiej którą pisałem parę lat temu na temat pozycjonowania gdzie badałem katalogowanie, swl-e , optymalizacje strony pod kątem seo itp. Nie powiem co dało najlepszy rezultat ale mogę powiedzieć że katalogowanie z pewnością pomaga. Owszem katalogowanie  jest tylko jednym ze sposobów pozycjonowania a tym samym narzędziem do zdobycia określonego celu.  Trzeba tylko to robić umiejętnie. 

Ja od dawna nie używałem katalogów ew. te z pełnymi danymi teleadresowymi znanymi jako NAPy. Problem większości katalogów to właśnie ich licha indeksacja, chińskie spamy lepiej się trzymają w indeksie niż one.

Nie zmienia to jednak faktu, że jest sporo stron, które były tylko i wyłącznie pozycjonowane za pomocą katalogów i siedzą wysoko w swoich czasem średnio-trudnych branżach. 

• Like 1

arachnofobia - strach przed pająkami
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.