Jump to content
Sign in to follow this  
rav88

Programista od presty

Recommended Posts

Męczyłem się z kilkoma poprawkami na prestashop. Postanowiłem, że zlecę to jakiemuś programiście. Dwa razy nie trafiłem: wyglądało na to, że albo mają zbyt wiele zleceń albo nie potrafią sprostać prescie 1.7. Znacie kogoś dobrego, kto robi zadania do końca? 

11 godzin temu, rav88 napisał:

wyglądało na to, że albo mają zbyt wiele zleceń albo nie potrafią sprostać prescie 1.7.

robię przy prestach od dłuższego czasu i z mojej perspektywy taką odpowiedź klient dostaje jak mu "za drogo" :), faktycznie zleceń jest dużo więc można przebierać

@rav88 Z ludźmi od presty tak jak i od wordpressa bardzo często jest tak, że maja nadzieję na istnienie gotowego modułu, który spełnia wymogi klienta, a nie zawsze tak jest. Wtedy albo wgrają jakiś badziew nie spełniający założonego celu, albo "nagrzebią" i się zmywają.

Edited by baambaam

Should I buy bitcoin?

Dokładnie jest tak jak kolega pisze. Bardzo często klient chce korzystać z gotowych, darmowych rozwiązań jak w przypadku wordpressa a nie zawsze są takie moduły gotowe pod 1.7. Dodatkowo przychodzi opcja, że moduły nie są przystosowane do zapięcia pod odpowiedni zaczep i trzeba to przerabiać - w WP tego nie ma dlatego wymaga to więcej czasu a co za tym idzie wyższa cena. W razie czego zapraszam na PW

Programista Prestashop/Wordpress -> www.skyseo.pl oraz kosiarki spalinowe łódź

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By simpleideas
      Dzień dobry,

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej, zachęcamy do skorzystania z szerokiego wachlarzu profesjonalnych usług.

Migracje sklepów i oprogramowania między systemami oraz serwerami, migracja poczty, Optymalizacja pod Google Pagespeed Insights z gwarancją wyniku 85/100 (zwykle wyniki osiągają 95-100/100) dla dowolnego CMS, sklepu lub statycznej strony, Optymalizacje wydajnościowe serwisów internetowych oraz serwerów WWW - przyspiesz swój serwis internetowy, Optymalizacje SEO, Usuwanie wirusów ze stron internetowych, odwirusowywanie, Serwery SEO z dużą ilością adresów IP przygotowane "pod klucz", Modyfikacje serwisów i sklepów funkcjonujących na platformach Prestashop, Shoper, Wordpress (+WooCommerce) i innych, Instalacja pełnego środowiska pod hosting stron i poczty w oparciu o i-MSCP (lub dowolny inny panel - np. ispconfig, vesta itd). Instalacje wykonywane na i-MSCP uzupełniam na życzenie o wsparcie dla LetsEncrypt oraz możliwość zmiany wersji PHP, Instalacja rozwiązań pod storage - owncloud itd., wraz z doborem optymalnego cenowo serwera, Przygotowanie mailingów, kreacji mailingowych oraz całych rozwiązań do wysyłki profesjonalnych mailingów i newsletterów, Pełen nadzór oraz interwencje z gwarantowanym czasem reakcji w przypadku wystąpienia problemów z Twoim serwerem.  
      Jako, że jesteśmy pewni rozwiązań, które wdrażamy - do każdej usługi zapewniamy pełne bezpłatne wsparcie posprzedażowe przez określony czas. 

Podmiotem świadczącym powyższe usługi jest:
      simpleideas.pl Łukasz Nowak
      ul. Konstytucji 3go Maja 37/2, 42-450 Łazy
      tel: 327970707 / 733191111
      biuro@simpleideas.pl
      NIP 6492196784, REGON 243585475
    • By 4play
      MarketingAD.pl
      Gdańsk ul. Wita Stwosza 18c
      NIP: 5842454158
      kontakt+małpa+marketingad+pl

Szukam dobrego programisty do rozwoju funkcjonalności sklepu jednej z wiodących kobiecych marek odzieżowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy (adres powyżej) prześlę szczegóły pierwszej funkcjonalności do wyceny. Najlepiej osoba z okolic Trójmiasta.
    • By bialydam
      Cześć, 

czy jeżeli wstawimy opis kategorii a mamy przykładowo paginację z 10 stronami produktów a po przejściu na kolejną podstronę z produktami w tej samej kategorii 
      zostaje ten sam opis kategorii czy to jest niekorzystne pod względem pozycjonowania.

Chodzi o prestashop 1.7, przeładowanie odbywa się chyba w ajax więc czy ma to negatywny wpływ?  
    • By AEZEET
      Potrzebuje pomocy ze zrobieniem backupa plikó i baz danych na prescie jestem zielony w temacie i nie wiem gdzie i jak to powinienem zrobić. Proszę o pomoc

• By rav88
      Jaki polecacie hosting pod presteshop - około 1tys produktów. 
      Myślałem o czymś takim.
      Mieliście z do czynienia z kontem ssd na linuxpl ?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy