Jump to content
Sign in to follow this  
SEOsklep24.pl

[WYKONAM] 10 linków - Turystyka, Sport, Podróże z Social Media - Nowość!

Recommended Posts

Oferujemy publikację 10 tematycznych wpisów na stronach fanowskich Facebook powiązanych z dziedzinami Turystyka, sport, podróże - jeżeli mają Państwo stronę, która pasuje pod tą tematykę - nie ważne, czy to blog, sklep, strona firmy, forum lub inny portal - zapraszamy do dalszej lektury.

Dywersyfikacja linków w działaniach SEO to podstawa. Linki z Social Media idealnie nadają się do zdywersyfikowania profilu linkowego strony. Ponadto świetnie sprawdzają się do indeksowania nowych wpisów i docierania do bezpośrednich czytelników, w tym przypadku społeczności tworzących nasze fanpage. Jeżeli szukają Państwo usługi linkowej, która oprócz linków, oferuje także bezpośrednią reklamę wśród grupy docelowej z danej tematyki - ta usługa to strzał w dziesiątkę.

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/486-10-linkow-turystyka-sport-podroze.html

Cena: 19,99zł

Co oferujemy w ramach usługi?

• Napisanie 10 tematycznych postów (każdy na około 200 znaków).
  • Publikację 10 tematycznych postów wraz z linkiem kierującym do promowanej strony - linki mogą prowadzić do stron głównych lub podstron serwisu. Posiadamy 10 stron fanpage w tematyce Turystyka, sport, podróże, każda jest śledzona przez kilkuset realnych użytkowników - strony są ciągle rozwijane, a prócz postów z linkami, publikowane są na nich zwykłe treści przykuwające wzrok nowych internautów.
  • Każdy z postów jest publikowany wraz z grafiką lub zdjęciem generowanym ze strony.
  • Realizacja usługi do 10 dni roboczych.
  • Po publikacji wszystkich postów, wysyłamy raport z linkami kierującymi do dodanych wątków.

Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

Do realizacji zlecenia potrzebujemy wyłącznie adresu strony, który ma zostać zamieszczony we wpisach. Można podać kilka adresów z informacją odnośnie ilości postów na jeden link.

Kontakt:

GG: 4826437
mail: j.brozyna@seosklep24.pl
tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
ul. Wałowa 12
38-230 Nowy Żmigród
NIP: 6852245474

Solidne, prywatne Zaplecze SEO na 54 domenach z historią oraz wysokim Trust Flow ( 17-40 ) dostępne tutaj: https://seosklep24.pl/presell-pages/494-31-linki-trust-flow.html

Cena: 159,99zł  130zł!

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kvbvs
      Czesc wszystkim, 

Mam na imie Kuba, mieszkam w Krakowie. Jestem absolwentem specjalizacji e-biznes na AWF-ie, obroniłem pracę dyplomową na temat e-sportu z wyróżnieniem.

Niestety nie mogę pochwalić się doświadczeniem w pracy dotyczącej social mediów. Co prawda byłem na stażu w dziale marketingu, lecz niestety jego program nie ocierał sie w żaden sposób o seo i pokrewne. 

Nie ukrywając, moje doświadczenie jak i wiedza praktyczna na w/w tematy jest na poziomie początkującym. Podjąłem decyzje o samokształceniu się, zdaję sobie sprawę, że czeka mnie długa i wyboista droga. Na pewno nadrabiam dyscypliną, kreatywnością, chęcia i zdolnością do szybkiej nauki.

Przechodząc do meriutum- szukam stażu. Nie ukrywając zdecydowanie wolałbym płatny ale jestem w stanie rozważyć staż bezpłatny w zamian za gwarancję wysokiego poziomu.

W razie pytań oraz zainteresowania (choć jestem realistą i wiem, że mój post może odbić się od ściany) chętnie odpowiem oraz wyślę moje CV.

Konakt do mnie:
      adres e-mail: kuba1993_11@o2.pl

Dzięki!
    • By wisnia85
      Szukam Partnera do współpracy w dziedzinie spersonalizowanych prezentów, do stworzenia nowej strony sklepu internetowego. Posiadam technologię, zaplecze sprzętowe oraz 10 letnie, unikalne doświadczenie w tej branży. Potrzebuję wsparcia w zakresie odświeżenia aplikacji online, optymalizacji strony – a przede wszystkim poprowadzenia skutecznej kampanii online.

Z doświadczenia wiem, że wspólne prowadzenie projektu wymaga cyklicznych spotkań. Dlatego zależy mi na podjęciu współpracy z osobami w zasięgu łódzkiego, dolnośląskiego lub Warszawy.

Obecna strona internetowa wymaga przebudowy softu i przepisania go na nową technologię. Dalszy rozwój serwisu będzie uwzględniał także nową funkcjonalność wynikającą z poszerzenia oferty. Posiadam niezbędną wiedzę do zrealizowania tego celu.

Posiadam wieloletnie dane kampanii PPC oraz wartościowe linki generujące ruch organiczny. Potrzebne jest solidne zaplecze SEO, Social Media oraz umiejętność skutecznego promowania w sieci.

Projekt został opisany w wiodących mediach, tworzący go Zespół jest otwarty na przekazanie doświadczeń. Reasumując: posiadam zaplecze, znajomość branży i poszukuję zespołu/osoby, która chciałaby ze mną kontynuować rozwój fajnego projektu
      Twój wkład to pilnowanie optymalizacji strony, linkowanie i pozyskiwanie ruchu wystarczającego do funkcjonowania strony. Mój wkład to codzienna obsługa procesu sprzedaży, zarządzanie produkcją i dalsze budowanie i rozwój marki.

Wspólnie możemy zagospodarować unikalny rynek.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt e-mail: anna.liso@o2.pl bądź tel.: 784 146 348
    • By ErnestM
      Witam,

chce kupic kupony do facebook ads, czy ktos dysponuje? Zalezy mi na 3 po 100 euro.

Te: +32499114480 / Ernest

Kontakt: Prywatna wiadomosc lub podawac ceny w postach ponizej, nie wystawiam faktur. Platnosc PayPal/przelew.

Pozdrawiam,

• By Sebastian SEO Agency
      Dzień dobry, 

Jesteśmy wiodącą na rynku agencją interaktywną zrzeszającą członków do Programu Partnerskiego. Poszukujemy firm z branży IT, marketingu, e-marketingu oraz Freelancer'ów.

Nasz Program Partnerski polega na polecaniu nam potencjalnych Klientów zainteresowanych usługami, które świadczymy (pozycjonowanie, optymalizacja, Ads, Social Media, projektowanie stron internetowych). Partnerzy są uprawnieni do prowizji w wysokości od 10% do 18% od całej wartości umowy wynikającej z polecenia, wypłacanej każdego miesiąca po opłaconej fakturze przez Klienta. 

Członkostwo w naszym Programie Partnerskim nie jest zobowiązujące - polecenia potencjalnych Klientów można zgłaszać w dowolnym momencie poprzez przygotowany e-portal dla naszych Partnerów. 

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się szeroko-pojętym e-marketingiem ze 140 pracownikami na pokładzie. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak świadczymy wszystkie usługi związane ze zwiększaniem widoczności naszych Klientów w Internecie. Nic co w sieci nie jest nam obce! 

Posiadamy dwie możliwe ścieżki współpracy:
      Jawna - współpraca, w której z poleconym Klientem kontaktuje się nasz dział handlowy przedstawiając ofertę. Od podpisanej umowy Partner otrzymuje od 10 do 18% prowizji. 
      Niejawna - na zgłoszenie Partnera przygotowujemy ofertę, którą Partner samodzielnie przedstawia Klientowi i dolicza odpowiednią dla siebie marżę. 

Na życzenie Partnera możemy przygotować "landing-page" na stronę Partnera, poprzez którą zainteresowani Klienci mogą samodzielnie zgłaszać zainteresowanie naszą ofertą, a od podpisanych umów również Partner otrzymuje w/w prowizję. 

Firmy oraz osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami, naszym portfolio oraz współpracą w naszym Programie Partnerskim zapraszam do kontaktu:

Sebastian Kuran
      sebastian.kuran(at)gmail.com (w tytule wiadomości proszę o umieszczenie prefiksu [PP])
      lub pod nr. tel 535 507 495 (pon-pt w godz. 9:00-15:30) 

Specjalista ds. Programu Partnerskiego 

• By Copywritin9
      Witam,

Od 3 lat świadczę usługi copywriterskie dla firm i klientów indywidualnych. Manipuluję słowem w taki sposób, aby napisane przeze mnie teksty zaciekawiły odbiorców i zwiększyły sprzedaż. W umiejętny sposób przekonam potencjalnych klientów, aby kupowali właśnie u Ciebie. Pomogę Ci nie tylko zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych, ale przede wszystkim zająć w nich wysoką pozycję. Chętnie zajmę się Twoim marketingiem i pomogę Ci osiągnąć sukces.

Oferuję copywriting:
      - artykuły sponsorowane i blogowe
      - artykuły tematyczne
      - poradniki
      - wysokiej jakości teksty content marketingowe
      - artykuły sponsorowane
      - teksty informacyjne
      - wpisy do social mediów
      - treści reklamowe
      - opisy kategorii i produktów
      - zoptymalizowane teksty SEO

Podejmę się:
      - prowadzenia blogów, stron i kont w social mediach
      - redakcję tekstów
      - tłumaczenie treści
      - przepisywanie tekstów

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dbam o dobrą komunikację, staram się zrozumieć potrzeby Klienta i zrealizować powierzone mi zadanie we właściwy sposób. Jestem młodą osobą i nie myślę stereotypowo. Mam skończone 2 fakultety i dużą wiedzę w wielu dziedzinach. Zanim rozpocznę pracę przygotowuję strategię, która pozwoli mi wykonać zlecenie szybko i solidnie. Zapewniam terminowość i widoczne efekty współpracy. 

Na życzenie przygotuję tekst próbny.

Zapraszam do kontaktu
      copywritin9@gmail.com
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy