Jump to content

linkowanie wewnętrzne do adresów z 301


Recommended Posts

Dzień dobry,

jak w tytule - czy jeśli internal kieruje do URl, który przekierowuje 301 na inny adres, to czy ma to negatywny wpływ na SEO i wymaga zmiany na URL z kodem 200 czy można to spokojnie zostawić?

Z góry dziękuję za odp.

Link to post
Share on other sites

Zależy od sytuacji. Jeśli ten URL tworzy jakąś strukturę (np. ścieżka kategorii) to powinien być tam istniejący adres. Jeśli to podstrona z której chcesz zrezygnować to możesz zrobić 301 na zbliżoną tematycznie podstronę.

Link to post
Share on other sites
W dniu 06/03/2018 o 15:25, Rockstar napisał:

Zależy od sytuacji. Jeśli ten URL tworzy jakąś strukturę (np. ścieżka kategorii) to powinien być tam istniejący adres. Jeśli to podstrona z której chcesz zrezygnować to możesz zrobić 301 na zbliżoną tematycznie podstronę.

@Rockstarzakładamy, że to przekierowanie 301 musi być - czy wobec tego spokojnie mogę linkować na ten adres, który za pomocą 301 przekierowuję dalej?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By albercik81
   Witam,
   mam pytanie o linki wewnetrzne... wiem, że temat wałkowany, ale chciałbym dopytać o opinię w sprawie struktury strony i linki wew. z tym związane.
   Struktura stronki poniżej...
    

    
   Pytania:
   1) jeżeli weźmiemy artykuł 2.2.2 (ktory jest w Kategorii 2.2)...
   a) czy lepiej linkować z tego artykułu do artykułu Art 2.2.1 czy Art 2.2 - cy nie ma znaczenia? 
   b) czy ma rózną siłę linkowanie do artyk. w innej całkowicie kategorii,np. Art.1.3 czy lepiej poruszać się tylko w "swojej" kategorii?
   c) czego unikać w linkowaniu z tego art. (Art 2.2.2.)?
   d) co jest DOBRZE widziane / gdzie linkować z art. (Art. 2.2.2.)?
  • By renegat
   Czy ktoś mógłby pomóc? Chodzi mi o strukturę witryny. Czy ilość linków wewnętrznych wychodzących osłabia pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Zauważyłem, że gdy zlikwidowałem menu wewnętrzne na podstronach zaczęły lepiej się pozycjonować. Czy dobrze jest, gdy na stronie głównej jest dużo linków wychodzących do poszczególnych podstron serwisu? Czy raczej lepiej zrobić rozbudowane menu główne?
  • By GUNSHOT
   Witam, moje pytanie dotyczy sklepu internetowego, mianowicie jak powinien wyglądać schemat linkowania wewnątrz sklepu internetowego, tylko jakiś taki bardziej rozwinięty niż Strona główna -> kategoria -> podkategoria -> produkt. Jakieś nowinki. Czego również starać się unikać przy linkowaniu. Proszę ogólnie aby ktoś w miarę rozwinął ten temat i dał kilka wskazówek.
  • By Glaciu
   Witajcie,
    
   mam pytanie, wiele osób zaleca dodawanie linków wewnętrznych np. w opisach kategorii w sklepach internetowych, ale co z zasadą FLC? Czy dotyczy tylko linków zewnętrznych?
   Przykładowo mam w menu link do kategorii x z anchorem a, który jest widoczny i pierwszy w kodzie na wszystkich podstronach sklepu, czy w takim razie dodawanie linku do tej kategorii z anchorem b ma sens(mamy w kodzie dwa linki, ale ten z anchorem a jest wyżej w kodzie)? Biorąc pod uwagę FLC link z menu pomoże rankować na frazę a, ale czy drugi link w opisie wesprze frazę b?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy